Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Dyskusja nad funkcjonowaniem nowej funkcji-Pochwały/Pomógł
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loniu
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 245
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z pokoju =]

PostWysłany: Nie 15:43, 05 Lut 2006    Temat postu:


Tathel napisał:
Od czego jest Admin na forum, jak nie od przeglądania zawartości ? A 'pochwały' dawaliby też modzi (więc na przykład na tym forum nie ma problemu) . Na KAŻDYM forum Admin dogląda swojego forum i jeszcze nie spotkałem się z sytuacją żeby tak nie było Laughing

A zresztą zawsze są jacyś moderatorzy, więc w czym widzisz problem .

Pochwała są najlepszym rozwiązaniem, najbardziej elastycznym i uniwersalnym .


Widac ze nie jestes dlugo na forum.fora.pl
po_lak jest na forum sporadycznie bo dlugo pracuje !! ale lolki z was.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GoRo
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 733
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 127.0.0.1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:49, 05 Lut 2006    Temat postu:


Loniu napisał:

Tathel napisał:
Od czego jest Admin na forum, jak nie od przeglądania zawartości ? A 'pochwały' dawaliby też modzi (więc na przykład na tym forum nie ma problemu) . Na KAŻDYM forum Admin dogląda swojego forum i jeszcze nie spotkałem się z sytuacją żeby tak nie było Laughing

A zresztą zawsze są jacyś moderatorzy, więc w czym widzisz problem .

Pochwała są najlepszym rozwiązaniem, najbardziej elastycznym i uniwersalnym .


Widac ze nie jestes dlugo na forum.fora.pl
po_lak jest na forum sporadycznie bo dlugo pracuje !! ale lolki z was.

LOLeq to jesteś Ty, co ma forum.fora.pl do innych for na fora.pl ? Jeszcze jednego posta z reklamą pomógł zobacze to dostajesz ostrzeżenie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 16:07, 05 Lut 2006    Temat postu:

Dziękuję za wszystkie sugestie. Powoli biore się do roboty.

Pomysły, które na pewno będą wdrożone to możliwość wyłączenia/włączenia pochwał w panelu administracyjnym forum. Jeśli mi się uda, byłbym zwolennikiem opcji, że to tylko autor postu daje pochwałę natomiast każdy admin i każdy mod może zabrać dowolną pochwałę.
Jeśli chodzi o nazwę, zdecydujemy się na "Pochwały", gdyż jest to nazwa znacznie szersza niż "Pomógł". Będzie więc pisać "Pochwał: X", oczywiście nie będzie limitu górnego. Nie będzie żadnych automatycznych działań po przekroczeniu X pochwał.
Jeśli tylko uda mi się to napisać właśnie w taki sposób, to będę zadowolony, mam nadzieję, że Wy też.

Po zalogowaniu na admina lub moderatora przy każdej pochwale pojawi się znak minusa "-". Użytkownicy będą widzieć znak plusa "+" jeśli będą mogli dać danej osobie pochwałę.

Nie wiem co z pochwałami za pierwszy post w każdym wątku - wychodzi na to, że nikt nie będzie mógł pochwalić takiego artykułu, a szkoda, bo na niektórych forach to bardzo ważne. Bez sensu żeby autor chwalił sam siebie. Jakieś pomysły co zrobić z chwaleniem pierwszego postu w wątku?

Proszę o niepisanie już swoich pomysłów na wymienione tematy - dopuszczam jedynie dyskusję nad rzeczą, którą jeszcze rozważam (jak wyżej)!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Loniu
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 245
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z pokoju =]

PostWysłany: Nie 16:15, 05 Lut 2006    Temat postu:

Mysle ze to dobry pomysł zeby pochwałe mógl dac tylko zalozyciel tematu. A rozwiazaniem ta ten 1 post jest to zeby tylko 1 pochwałe mozna bylo dac w 1 temacie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tathel
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:05, 05 Lut 2006    Temat postu:

Co do tego pierwszego posta .

Niech admini i modzi też chwalą, jeśli post jest bardzo dobry . W taki sposób autor będzie mógł dostac pochwałę .

A jeśli w danym temacie będzie kilka dobrych postów to autor tematu będzie mógł dac kilka pochwał czy ma tylko jedną ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SER
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:24, 05 Lut 2006    Temat postu:


Cytat:
Niech admini i modzi też chwalą, jeśli post jest bardzo dobry.


Dokładnie. Jeżeli admin, bądź moderator zobaczy dany post, który zasługuje na pochwałę, to przyzna mu ją


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
w_ch-men
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:34, 05 Lut 2006    Temat postu:


Cytat:
Nie wiem co z pochwałami za pierwszy post w każdym wątku - wychodzi na to, że nikt nie będzie mógł pochwalić takiego artykułu, a szkoda, bo na niektórych forach to bardzo ważne. Bez sensu żeby autor chwalił sam siebie. Jakieś pomysły co zrobić z chwaleniem pierwszego postu w wątku?


Jeśli pierwszy post byłby wartościowy, to nie widzę powodu czemu nie pochwalić jego autora.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hacker
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Nie 19:28, 05 Lut 2006    Temat postu:


SER napisał:

Cytat:
Niech admini i modzi też chwalą, jeśli post jest bardzo dobry.


Dokładnie. Jeżeli admin, bądź moderator zobaczy dany post, który zasługuje na pochwałę, to przyzna mu ją


najlepiej jak admin i moderator będzie mógł chwalić za jakiś temat.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
==>Katachi<==
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Nie 19:33, 05 Lut 2006    Temat postu:

Ja jestem za tym zeby pierwsze posty mogli chwalic admini,moderatorzy i "prywatni"

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
matiit
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Nie 19:36, 05 Lut 2006    Temat postu:

a jesli zrobicie te pochwaly i mam w waszym serwisie zalozone forum to jak u siebie na forum to mam aktywować??

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
w_ch-men
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 19:50, 05 Lut 2006    Temat postu:


Cytat:
Ja jestem za tym zeby pierwsze posty mogli chwalic admini,moderatorzy i "prywatni"

Dokładnie Smile

Poza tym opowiadałbym się za pochwałami, które każdy może przyznać każdemu. Wyobraźmy sobie temat założony przez usera 1.Istnieją w nim dwa wątki: główny oraz poboczny, w którym wypodiadają się userzy 2 i 3. Nagle pada wartościowa wypowiedź usera 2, rozwiązująca problem usera 3. W sytuacji, że tylko autor tematu może rozdawać pochwały, co z tym fantem zrobić?
Dlatego uważam, że powinna być użyta zasada "każdy każdemu". A za nabijanie pochwał - ban i cześć pieśni.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Loniu
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 245
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z pokoju =]

PostWysłany: Nie 21:12, 05 Lut 2006    Temat postu:

To co to maja byc pochwały dla postów Neutral Czy dal sobo ?? Wiec chyba niech daje pochale osoba ktora zalozyla temat i tylko niech mzoe dac 1 osobie pochwale w temacie Wink Ale ja i tak jestem bardziej przekonany za pomogl mam nadzieje ze w przyszlosci i to po_lak wgra na server Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lolitka
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 76
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Nie 21:29, 05 Lut 2006    Temat postu:

ja widziałam na kilku forach takie opcje "Pomógł" i bły one bardoz przydatne, bo jednak w ten sposób widac było uczynnosc innych forumowiczów Rolling Eyes tu by się to przydało, bo jednak wielu jest userów, którzy zasługują na wiele pochwał Mr. Green

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukaszko82
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 529
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 22:24, 05 Lut 2006    Temat postu:

Uważam, że wprowadzenie tej opcji będzie OK, użytkownikom którzy w jakiś sposób przyczyniają się do rozwoju tego forum bedzie można dawać pochwały a tym którzy pomogli nam w rozwiązaniu jakiegoś problemu bądź ujawnieniu np. łamania regulaminu przez innych użytkowników należy się pochwała lub tzw. opcja "pomógł".

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 22:40, 05 Lut 2006    Temat postu:

Witam,

Wiadomo, że wszystkim nigdy się nie dogodzi, każdy chciałby inaczej. Bo zebraniu wszystkich myśli i uwag "do kupy" oraz po przeanalizowaniu tego pod kątem złożoności zadania i mocy serwera postanowiłem wprowadzić następujące zasady:

- wszystkie osoby zarejestrowane (admini i moderatorzy też) mogą dodawać pochwały
- admini i moderatorzy mogą dodatkowo usuwać pochwały
- pochwały daje się za wybrany post - gdzieś w poście pojawia się informacja, że post został już "pochwalony"
- za jedną wypowiedź można dostać tylko jedną pochwałę - niezależnie od ilości osób chwalących. Ograniczy to ilość spamu (spamerom nie pomoże rejestracja nowego użytkownika)
- nie można dać pochwały samemu sobie
- po usunięciu pochwały przez admina lub moda nie znika informacja, że wypowiedź X była już chwalona - dzięki temu nie będzie można pochwalić kogoś drugi raz za to samo, po usunięciu pochwały przez admina

Mam nadzieję, że takie rozwiązanie będize rozsądnym kompromisem. Gdybym chciał zadowolić wszystkich, trzeba by wprowadzić ze trzydzieści różnych wersji tego samego moda a to raczej bez sensu Smile.

Oczywiście, to jeszcze nie funkcjonuje, nad modem zaczynam dziś pracę, gdy będzie gotowy ogłoszę ów fakt oczywiście w dziale Ogłoszenia.

Tymczasem topic ten zamykam. Dziękuję za wszystkie sugestie w nim zawarte.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin