Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Dyskusja nad funkcjonowaniem nowej funkcji-Pochwały/Pomógł
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adrianoss
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 11:57, 05 Lut 2006    Temat postu:

[1] Pochwały, ponieważ są ogólne, bardzo przydana funkcja, przeciwieństwo ostrzeżeń.

[2] Ja jestem za tym, aby mógł je przyznawać moderatorzy i administrator. To będzie najsensowniejesze Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SER
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 12:33, 05 Lut 2006    Temat postu:

Adrianoss a skąd Moderatorzy i Administratorzy mają wiedzieć, czy dana osoba pomogła, czy nie? Pochwały powinni dawać założyciele tematu (jedna pochwała jednemu użytkownikowi).

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GoRo
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 733
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 127.0.0.1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:36, 05 Lut 2006    Temat postu:


SER napisał:
Adrianoss a skąd Moderatorzy i Administratorzy mają wiedzieć, czy dana osoba pomogła, czy nie? Pochwały powinni dawać założyciele tematu (jedna pochwała jednemu użytkownikowi).

Przecierz mod czy admin to osoby które sporo siedzą na forum i muszą je czytać więc będąwiedzieć.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 12:44, 05 Lut 2006    Temat postu:

nowi modzi może jak na razie siedzą na forum (GoRo i Koszmarny Anonim, lukaszko też od czasu do czasu) ale po_lak sporo siedzi na forum ? hmm...jakoś niezauważyłam Mr. Green

a o szanownym panu "mosesik'u" lepiej się nie bedę wypowiadać Twisted Evil

ps.
Ktoś mi zdradzi kiedy on ostatni raz był na forum ? Confused
(oczywiście chodzi o "mosesik'a" Wink )


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GoRo
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 733
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 127.0.0.1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:47, 05 Lut 2006    Temat postu:


miroesa napisał:
nowi modzi może jak na razie siedzą na forum (GoRo i Koszmarny Anonim, lukaszko też od czasu do czasu) ale po_lak sporo siedzi na forum ? hmm...jakoś niezauważyłam Mr. Green

a o szanownym panu "mosesik'u" lepiej się nie bedę wypowiadać Twisted Evil

ps.
Ktoś mi zdradzi kiedy on ostatni raz był na forum ? Confused
(oczywiście chodzi o "mosesik'a" Wink )

mosesik i po_lak robią więcej dla całego forum i fora.pl więcej niż widzicie. Myślicie że tak łatwo jest utrzymać serwer gdy for przybywa po kilkadziesiąt dziennie. Oni wykonuja najgorszą robote i nikt tego niedocenia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 12:51, 05 Lut 2006    Temat postu:

gdzie napisałam, że ja tego nie doceniam ? Twisted Evil

Powiedziałam tylko, że ogólnie an forum.fora prawie nikt nie dostaje od nich odpowiedzi na zadane pytania - o to mi chodzi Smile

teraz ty z Koszmarnym jakoś staracie się odpowiadać ludziom i utrzymujecie porządek - ale nikt mi nie powie, że nie było tu bajzelu zanim nie wybrano nowych modów ? Twisted Evil


Był i to jeden wielki bajzel ogólnie chodzi o to forum

nigdzie nie powiedziałam, że nie doceniam pracy na fora.... tylko na tym forum jak juz Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GoRo
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 733
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 127.0.0.1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:55, 05 Lut 2006    Temat postu:

spokojnie ja to pisałem do ogółu a nie tylko do Ciebie, ale zacytowałem Ciebie, bo ostatnio dużo o tym piszesz.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mieszko
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 12:57, 05 Lut 2006    Temat postu:

Mysle że byłby to bardzo dobry pomysł.A np. gdyby zdobyło się 10 pochwał to dostawałoby się range specjaną ,,zasłużony''.Narazie ten pomysł jest realizowany tylko tak ze pisze sie te pochwały w specjalnym temacie Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Loniu
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 245
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z pokoju =]

PostWysłany: Nie 13:15, 05 Lut 2006    Temat postu:


GoRo napisał:

SER napisał:
Adrianoss a skąd Moderatorzy i Administratorzy mają wiedzieć, czy dana osoba pomogła, czy nie? Pochwały powinni dawać założyciele tematu (jedna pochwała jednemu użytkownikowi).

Przecierz mod czy admin to osoby które sporo siedzą na forum i muszą je czytać więc będąwiedzieć.


Teraz moze mody siedza czesto. Ale jak by byla opcja pomogl to z kad mody moga wiedzic kto komu pomogł Neutral Jak np. Ja i DJ Spox napiszemu tylko ze ja jenda wersje a DJ spox 2 wersje to z kad ty mzoesz wiedzic ktry z nas bardzij pomogl tej osobie Neutral


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tathel
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:42, 05 Lut 2006    Temat postu:

Bo z reguły osoba pisze: 'Dzięki DJ, bardzo mi pomogłeś' albo 'Dzięki Loniu bardzo mi pomogłeś' albo jeszcze 'Dzięki, oboje mi pomogliście' . Proste ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Loniu
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 245
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z pokoju =]

PostWysłany: Nie 13:55, 05 Lut 2006    Temat postu:


Tathel napisał:
Bo z reguły osoba pisze: 'Dzięki DJ, bardzo mi pomogłeś' albo 'Dzięki Loniu bardzo mi pomogłeś' albo jeszcze 'Dzięki, oboje mi pomogliście' . Proste ?


Swiete slowa i dlatego powinny byc opcja pomogł !! Bo wiekszosc for jest o takich tematykach, a jezeli ktos chce liczyc pochwały to przeciez opcje pomogl pewnie bedzie dalo sie wylaczyc. Ale pocja pomogl bedzie bardziej funkcjonalna jak i tu jak i nawiekszoci for !!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tathel
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:06, 05 Lut 2006    Temat postu:


Loniu napisał:

Tathel napisał:
Bo z reguły osoba pisze: 'Dzięki DJ, bardzo mi pomogłeś' albo 'Dzięki Loniu bardzo mi pomogłeś' albo jeszcze 'Dzięki, oboje mi pomogliście' . Proste ?


Swiete slowa i dlatego powinny byc opcja pomogł !! Bo wiekszosc for jest o takich tematykach, a jezeli ktos chce liczyc pochwały to przeciez opcje pomogl pewnie bedzie dalo sie wylaczyc. Ale pocja pomogl bedzie bardziej funkcjonalna jak i tu jak i nawiekszoci for !!


Kurczę ! Czytasz Ty ze zrozumieniem czy nie ?

Napisałeś, że skąd admin ma wiedziec kto pomógł . To ja napisałem, że większośc osób napisze : 'dzięki, pomogłeś mi np. DJ' i admin wie komu dac pochwałę .

I większośc forum nie jest o tematyce jak naprawic czy coś zrobic na forum, ponieważ byłoby to nielogiczne Laughing

'Pochwała' jest uniwersalna i może również służyc za 'pomógł', a 'pomógł' nie może służyc za 'pochwałę' .

Zrozum to Loniu, tak jak inni to zrozumieli, że większośc for jest np. o fantasy (tak jak moje), muzyce, hobby,filmach, sporcie, a nie o modyfikowaniu forum !


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
adrian2
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Nie 15:07, 05 Lut 2006    Temat postu:

No ciekawie kiedy sie bedzie ta opcja ael mi sie wydaje że pomogl

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Loniu
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 245
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z pokoju =]

PostWysłany: Nie 15:19, 05 Lut 2006    Temat postu:


Tathel napisał:

Loniu napisał:

Tathel napisał:
Bo z reguły osoba pisze: 'Dzięki DJ, bardzo mi pomogłeś' albo 'Dzięki Loniu bardzo mi pomogłeś' albo jeszcze 'Dzięki, oboje mi pomogliście' . Proste ?


Swiete slowa i dlatego powinny byc opcja pomogł !! Bo wiekszosc for jest o takich tematykach, a jezeli ktos chce liczyc pochwały to przeciez opcje pomogl pewnie bedzie dalo sie wylaczyc. Ale pocja pomogl bedzie bardziej funkcjonalna jak i tu jak i nawiekszoci for !!


Kurczę ! Czytasz Ty ze zrozumieniem czy nie ?

Napisałeś, że skąd admin ma wiedziec kto pomógł . To ja napisałem, że większośc osób napisze : 'dzięki, pomogłeś mi np. DJ' i admin wie komu dac pochwałę .

I większośc forum nie jest o tematyce jak naprawic czy coś zrobic na forum, ponieważ byłoby to nielogiczne Laughing

'Pochwała' jest uniwersalna i może również służyc za 'pomógł', a 'pomógł' nie może służyc za 'pochwałę' .

Zrozum to Loniu, tak jak inni to zrozumieli, że większośc for jest np. o fantasy (tak jak moje), muzyce, hobby,filmach, sporcie, a nie o modyfikowaniu forum !


ADMIN MA WAZNIEJSZE ZAJECIA NIZ ZAGLADANIE DO KAZDEGO TEMATU I PATRZAC KTO KOMU PODZIEKOWAŁ I DAWAC ZATO POCHWAŁY CZY TO POMOGL. DLATEGO LEPIEJ JAK ZALOZYCIEL TEMATU BEDZIE MOGL DAC 1 GLOS NA POMOGL OSOBIE KTORA POMOGLA MU. I NIECH MOZNA DAWAC 1 GLOS POMOGL W 1 TEMACIE. I TAK W NIEKSONCZONOSC ! I BEDZIE PISAC KTO ILE RAZY POMOGL. NP. SJ Spox: pOMOGŁ 30 RAZY.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tathel
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:25, 05 Lut 2006    Temat postu:

Od czego jest Admin na forum, jak nie od przeglądania zawartości ? A 'pochwały' dawaliby też modzi (więc na przykład na tym forum nie ma problemu) . Na KAŻDYM forum Admin dogląda swojego forum i jeszcze nie spotkałem się z sytuacją żeby tak nie było Laughing

A zresztą zawsze są jacyś moderatorzy, więc w czym widzisz problem .

Pochwała są najlepszym rozwiązaniem, najbardziej elastycznym i uniwersalnym .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin