Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Haker
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ExHibit
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: Śro 17:26, 03 Maj 2006    Temat postu: Haker

Na Moje Forum
Kod:
www.temper.fora.pl
włamał sie haker co mam zrobic jak go usunac tak abym miał pewnosc ze nie wroci pod zadnym innym nickiem jego pseudo to magnum prosze pomóżcie mi jak mam sie zabezpieczyc

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Łuk@sz
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Zza Winkla

PostWysłany: Śro 21:47, 03 Maj 2006    Temat postu:

Tak jest jak się nie umie nawet porządnego hasła ustawić.......

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cannibals Hagem
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 200
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Lut Gholein

PostWysłany: Śro 21:56, 03 Maj 2006    Temat postu:

przypadek podobny był i koles chyba do tej pory nie odzyskał swego forum

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ExHibit
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: Czw 8:59, 04 Maj 2006    Temat postu:

Tu Nie O To Chodzi koleś Chce Mi Skasować Forum Nie Che Sie Włamac Do Panelu Administacyjnego A pozatym Jak Sie Ma Program To Każde hasło Można Zamac Prosze Pomóżcie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DJ Spox ;)
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1073
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z MIASTA

PostWysłany: Czw 9:12, 04 Maj 2006    Temat postu:

Tutaj niestety jest wina po stronie admina . Powinni znać się na językach takich jak C++ (nie mam pojęcia czy się znają czy nie może się znają) a jeżeli się na nich znają to powinni łatać dziury w systemach operacyjnych na których są posadzone fora.pl, w przeciwnym razie włamania (tak jak teraz) będą częste.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jerry
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 11:42, 04 Maj 2006    Temat postu:

Sorry że przyłączę się do tego tematu ale nie chcę zakładać podobnego a widzę że się plaga szerzy na forum z włamaniami.
Witam
Wczoraj pisałem iż nasze forum zostało usunięte, ewentualnie ukryte przez jakieś debila który wkradł się na moje konto.
to jest nr ip [link widoczny dla zalogowanych]
W tej chwili nie mogę wejść na forum gdyż wyrzucił mnie i nie mogę nic zrobić!!!
Proszę o pomoc w odzyskaniu naszego forum
www.soccer.fora.pl
Pod nazwą soccer to forum dział już 5 lat i szkoda by była abyśmy stracili całą naszą pracę przez jednego góniarza!!!!
Czy jest jakaś możliwość aby przywrócić moje uprawnienia oraz czy można z archiwum przywrócić całe forum?
Proszę o pomoc!!!!
Jerry


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ExHibit
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: Czw 12:50, 04 Maj 2006    Temat postu:

Ludzie jaka Moja Wina Ja Zakładam Forum Które Powinno działac(W Lub Juz działa Jak W Przypadku Jerry'ego 5 lat) Więc Ja Sądze Ze To Fora.pl powinno Zapewnic Ochrone Wsparcie Lub Pomoc W Takich Wypadkach Przeciez Nie Jestem Hakerem Żeby Znac Sie Na Tym Co Inny Haker Zrobi W takim razie Po Co Powatało Forum.Fora.pl Wyadawało Mi Się Że To Od tego Jesteście Tutaj Zeby Pomóc W Każdym Wypadku Forum nie Stoi Na Moim Serwerze Wiec Nie Mogę Chronic Go Żadnym Progarmem Tylko Admin Strony powinien Dbac o Takie rzeczy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Buka
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 14:53, 04 Maj 2006    Temat postu:

Czemu piszesz każde słowo z wielkiej litery?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DJ Spox ;)
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1073
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z MIASTA

PostWysłany: Czw 16:40, 04 Maj 2006    Temat postu:


ExHibit napisał:
Ludzie jaka Moja Wina Ja Zakładam Forum Które Powinno działac(W Lub Juz działa Jak W Przypadku Jerry'ego 5 lat) Więc Ja Sądze Ze To Fora.pl powinno Zapewnic Ochrone Wsparcie Lub Pomoc W Takich Wypadkach Przeciez Nie Jestem Hakerem Żeby Znac Sie Na Tym Co Inny Haker Zrobi W takim razie Po Co Powatało Forum.Fora.pl Wyadawało Mi Się Że To Od tego Jesteście Tutaj Zeby Pomóc W Każdym Wypadku Forum nie Stoi Na Moim Serwerze Wiec Nie Mogę Chronic Go Żadnym Progarmem Tylko Admin Strony powinien Dbac o Takie rzeczy.

Ad.ExHibit--->Pisząc "po stronie admina" miałem na myśli administratorów fora.pl a nie Ciebie!
Nie miałem na myśli Ciebie Ty nie jesteś temu winien tylko Oni ponieważ nie tylko mają słabe zabezpieczenia, ale również niepołatane oprogramowanie. Jedyna wina jaką można na Ciebie zwalić to iż założyłeś forum w słabo chronionym serwisie.


ExHibit napisał:
Sorry że przyłączę się do tego tematu ale nie chcę zakładać podobnego a widzę że się plaga szerzy na forum z włamaniami.
Witam
Wczoraj pisałem iż nasze forum zostało usunięte, ewentualnie ukryte przez jakieś debila który wkradł się na moje konto.
to jest nr ip [link widoczny dla zalogowanych]
W tej chwili nie mogę wejść na forum gdyż wyrzucił mnie i nie mogę nic zrobić!!!
Proszę o pomoc w odzyskaniu naszego forum
www.soccer.fora.pl
Pod nazwą soccer to forum dział już 5 lat i szkoda by była abyśmy stracili całą naszą pracę przez jednego góniarza!!!!
Czy jest jakaś możliwość aby przywrócić moje uprawnienia oraz czy można z archiwum przywrócić całe forum?
Proszę o pomoc!!!!
Jerry

Ad. jerry---> Co do linku który podłeś to jest on bezużyteczny ponieważ:
1. Primo: Koleś ma Neostradę, a co za tym idzie dynamiczne IP w momęcie gdy teraz ktoś tam kliknie to już może być ten adres IP przydzielony zupełnie innej osobie a tym samym na nic to się zda.
2. Duo: Następym razem zrób screena tamtej stronki w momęcie gdy "koleś" ma właśnie przydzielony wygenerowany numer IP!
3. Trio: Co do tego co Ty nazwałeś "archiwum" czyli domyślam się że chodzi Ci o backup danych, to niestety na fora.pl nie ma takiej możliwości!

Podsumowanie:
Jak zapwne panowie zrozumieliście niestety nie da się już w obydwu wypadkach NIC zrobić. Musicie się pogodzić ze stratą swoich for. Może to da wam następnym razem trochę do myślenia przy robieniu czegoś na "dłuższą metę". Chciałbym złożyć najszczersze kondolencje i zareklamować olej do głowy "Kropla rozumu" w "Biedronce" promocja jest Smile .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Łuk@sz
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Zza Winkla

PostWysłany: Nie 20:49, 07 Maj 2006    Temat postu:

Ludzie jeśli ktoś włamał się na wasze forum to na 99,9% z waszej winy(łatwe do odgadnięcia hasło)Nie ma zadnych programow w ktorych wpisze sie nazwe fora i pojawi sie haslo Shocked
Są dziury w phpbb, ale z tego co wiem to fora.pl ma najnowszą wersje, a ta jest jak narazie załatana Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Pon 7:36, 08 Maj 2006    Temat postu:


DJ Spox Wink napisał:
Powinni znać się na językach takich jak C++ (nie mam pojęcia czy się znają czy nie może się znają) a jeżeli się na nich znają to powinni łatać dziury w systemach operacyjnych na których są posadzone fora.pl

O czym ty czlowieku w ogole mowisz?

Po pierwsze: nikt nie bedzie wlamywal sie na forum przez ktorys z serverow fora.pl bo:
- odszukanie konkretnego servera gdzie lezy forum jest niemozliwe
- zlamanie dostpu do servera jest o niebo trudniejsze niz hasla do PA

Po drugie: widziales ty kiedys baze PHP obslugiwana przez Windows ?? Bo ja nie, wiec skoncz pier*** o C++ !!!!


DJ Spox Wink napisał:
Ty nie jesteś temu winien tylko Oni ponieważ nie tylko mają słabe zabezpieczenia, ale również niepołatane oprogramowanie.

Skoro maja nieodplatne oprogramowanie to skad u ciebie gadka o C++ ??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
marxxx
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: telchina.pl

PostWysłany: Pon 9:47, 08 Maj 2006    Temat postu:

nikt jeszcze nie włamał sie na serwer fora i raczej to nie nastąpi, włamania są na żle zabezpieczone przez adminów poddomen fora- krótkie proste hasło,złośliwy znajomy, brat itd.

Hasło często zapisujecie w swoim kompie a to jest furtka do włamań, jak i poprzez żle zabezpieczoną poczte!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość z problemami
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 130
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Władysławowo

PostWysłany: Pon 16:06, 08 Maj 2006    Temat postu:


Łuk@sz napisał:
Ludzie jeśli ktoś włamał się na wasze forum to na 99,9% z waszej winy(łatwe do odgadnięcia hasło)Nie ma zadnych programow w ktorych wpisze sie nazwe fora i pojawi sie haslo Shocked
Są dziury w phpbb, ale z tego co wiem to fora.pl ma najnowszą wersje, a ta jest jak narazie załatana Smile


ale są keyloggery i wystarczy pogrzebać w logach i masz wszystkie hasła, każdą odwiedzoną strone, każdą rozmowe GG, wszysko tam jest, taki np. Ardamax czy VSK ściągniesz bo ktoś ci powie że to jakaś gra czy przydatne narzędzie pod windowsa i masz lipe.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
marxxx
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: telchina.pl

PostWysłany: Wto 10:29, 09 Maj 2006    Temat postu:

keyloggery w wiekszości (wyjątek to tkz. ochrona rodzicielska) są wykrywane przez programy antywirusowe i ad-aware

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ExHibit
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: Wto 15:31, 09 Maj 2006    Temat postu:


Buka napisał:
Czemu piszesz każde słowo z wielkiej litery?


Bo Mi Sie Tak Podoba

Ja Moze A własciwie Sie Źle Wyraziłem Jeszce Sie Nie Włamał LAe ma Taki Zamiar

Cytuje Tu Kawałek Wypowedzi Hakera Z Offtopic-u:

Kod:
Jestem Magnum I Zajmuje Sie Usuwaniem Forum Z Serwerów A To Forum Wyjatkowo Mi Sie Nie Podoba Wiec Dlatego je Zostawiam By Inni Je Jewszce Zobaczyli [...] Daje Wam Czas Do Środy Na Zmiane Typu Forum na Warez Bo tylo Takie Fora Maja Sens Jak nie Usune Je Tak jak I Inne Forum.


Moje Hasło Jest Tylko U Mnie W Głowie A Co Do Admionów Mam Kumpla (Były Haker) Stwierdził Że Haker Spokojnie Włamie Sie Do serwisu Lub gdziekolwiek Gdzie Moze Znałeźć Hasło Do Forum A Wtedy Forum Idzie Się Paść Myślałem Ze Jak Założe Tu Forum Bedzie W 100% Bezpieczne I Dlatego To Zrobiłem Ale Jak Widac Na Co Poniektórych Przypadkach Opisanych W Tym Temacie Sie Myliłem


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin