Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

MP3 na Internet Explorer & Mozilla Firefox

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DeSKa
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 9:46, 21 Maj 2006    Temat postu: MP3 na Internet Explorer & Mozilla Firefox

Wiem że temat pojawiał się już tysiące razy ale potrzebuje skryptu do wyżej wymienionych przeglądarek.(Żeby działało na na dwóch jedno cześnie) Z góry dzięęęęki.! Laughing Laughing Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
co cie to
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 48
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 13:56, 21 Maj 2006    Temat postu:

na mozilli działa jak ściągniesz odpowiedną wtyczkę do odpowiedniej wersji i muzyka będzie laciała

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Private_Arti
Gość






PostWysłany: Nie 16:15, 21 Maj 2006    Temat postu:

.

Ostatnio zmieniony przez Private_Arti dnia Nie 16:13, 13 Paź 2013, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Lesenus
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 259
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pon 2:42, 22 Maj 2006    Temat postu:

CYTAT Z MOJEGO FORUM:

Cytat:

Nie słyszysz RADIA lub MP3 w przeglądarce Firefox?


Cytat:
[link widoczny dla zalogowanych]

- zapisz na dysku element widoczny powyżej
- otwórz go za pomocą Firefox
- zainstaluj
- słuchaj na WWW.LESENUS.FORA.PL !!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Private_Arti
Gość






PostWysłany: Pon 19:21, 22 Maj 2006    Temat postu:

.

Ostatnio zmieniony przez Private_Arti dnia Nie 15:50, 13 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Lesenus
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 259
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pon 21:14, 22 Maj 2006    Temat postu:

Szczerze mowiac stworzenie multiplayera do radia jest zajeciem bardziej czasochlonnym niz pod MP3. Niestety usuniecie reklamy nie jest mozliwe w wersji demo

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Private_Arti
Gość






PostWysłany: Wto 0:40, 23 Maj 2006    Temat postu:

.

Ostatnio zmieniony przez Private_Arti dnia Nie 16:11, 13 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Lesenus
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 259
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Wto 8:53, 23 Maj 2006    Temat postu:

To ze muzyke slychac czy nie nie jest dzielem przypadku. Jezeli cos tworzysz ze zrozumieniem, masz mniejsze szanse niepowodzenia.
Nie pamietam pod jakim pseudonimem do mnie pisales, wiec nie moge dokladnie przytoczyc istoty Twojego problemu.
Powiem Ci jakie moga byc glowne przyczyny Twoich "bledow":
- w przypadku radia trzeba liczyc sie z tym, jakie stabilne jest radio. Logiczna rzecza jest, ze kiedy radio ma ograniczenie do 200 sluchaczy, wowczas czesto na forum bedzie cisza
- klopot nr 2 przy wybieraniu radia to ilosc kb/s. Jesli wybierzesz np 128kb/s, ludzie posiadajacy takie wlasnie lacze beda mieli przerywane odtwarzanie, bo internet caly czas w tle pracuje. U mnie swojego czasu przy starcie gralo radio z predkoscia 48kb/s dlatego wszystko ladnie bylo slychac
- inaczej wyglada sprawa jesli chodzi o utwory mp3. Tutaj rownie wazne jest zadbanie o odpowiednia predkosc probkowania co najprawdopodobniej jest utrapieniem wiekszosci moich "klientow". Dlaczego u mnie dziala a u innych sa problemy? Proste - inni daja namiary na utwory mp3 z 360kb/s lub na serwery z bardzo ograniczonym czasem dostepu, kiedy to (prawie) wszystkie utwory sa na moich (czyt. szybkich) serwerach z szybkim czasem dostepu i szybkoscia 80kb/s przy (praktycznie) bezstratnej kompresji dzwieku.
Wymienilem tutaj 3 najwazniejsze motywy, ktorych niewiedza prowadzi do niestabilnosci odtwarzania muzyki na forum.
Moja dobra rada - w przypadku radio poszukaj radiostacji w ktorych autor uzywa dobrej jakosci dzwieku przy malym transferze, a wprzypadku MP3 kompresuj MP3 na swoim komputerze do jakosci 80kb/s, wysylaj je na serwery ktore przymykaja oko na "nagiecie legalnosci" i takie wlasnie odnosniki zamieszczaj na stronie glownej forum.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Private_Arti
Gość






PostWysłany: Wto 10:54, 23 Maj 2006    Temat postu:

.

Ostatnio zmieniony przez Private_Arti dnia Nie 15:49, 13 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Lesenus
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 259
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Wto 14:29, 23 Maj 2006    Temat postu:

Po pierwsze w/w przez Ciebie link do radia nie dziala nawet w Winamp wiec najprawdopodobniej jest to po prostu zly adres. Jezeli chodzi o zdobycie odnosnika do radia to mazna to zrobic na dwa sposoby:
- zainstalowac najnowsza wersje Winamp i tam jest odpowiednio duzo adresow
- mozesz podac mi stronke na ktorej jest radio, ktore Cie interesuje a postaram sie znalezc adres.

Ohostowanie strony... Mozesz sprobowac na freehost.pl - maja 500MB wolnej przestrzeni przy braku reklam - jak narazie najlepsza oferta jaka znalazlem. Czemu inni wchodzic nie moga, tego nie wiem. Bycmoze jest cos zle w kodzie strony albo podajesz adres FTP gdzie inni nie moga sie polaczyc bez hasla (w takiej sytuacji wystarczy zmienic adres podawanej strony z FTP na HTML Trudno w tej sytuacji skutecznie pomoc, kiedy sie nie widzi problemu na wlasne oczy.

Adresy radia mozesz znalezc na moim forum - ludzie proszac mnie o budowe odtwarzaczy czesto wypisuja poprawne adresy.
Zapraszam do lektury Wink

Cytat:
http://www.lesenus.fora.pl/viewtopic.php?t=351


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin