Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Problem z przenoszeniem postów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meszuge
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 21:28, 29 Sie 2014    Temat postu: Problem z przenoszeniem postów

alko.fora.pl
Od kilkudziesięciu dni występuje koszmarny problem z przenoszeniem postów, na przykład do innego tematu. Ostatnio powtarzałem tę operacje po 20-30 razy zanim post faktycznie został przeniesiony. Komunikaty systemu mówią, że post został zapamiętany, później że przeniesiony, ale okazuje się, że g... prawda. To się robi nie do wytrzymania!

Proszę o pomoc i pozdrawiam! Smile
M.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Meszuge dnia Pią 21:29, 29 Sie 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 5:02, 30 Sie 2014    Temat postu:

To prośba nie do forum.fora.pl a do fora.pl !!
Niestety my tutaj nic pomóc nie możemy, napisz na: http://www.fora.pl/index.php?file=contact i opisz problem.

My jesteśmy jedynie od podpowiadania dostępnych edycyjnie rozwiązań, tylko Administratorzy fora.pl mogą coś pomóc. My nie mamy możliwości technicznych zmian w jakimkolwiek forum.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Meszuge
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 9:12, 31 Sie 2014    Temat postu:

Tak, wiem... Miałem nadzieję, że to problem do rozwiązania we własnym zakresie i ktoś już się z tym zetknął. Ale dzięki. Smile

M.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Meszuge dnia Nie 9:14, 31 Sie 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:49, 31 Sie 2014    Temat postu:

Może (choć bardzo wątpię) pomoże zastosowanie "synchronizuj" która ma czasami (niewiedzić kiedy) dziwne działanie. W PA oczywiście >>Fora

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
McDudi
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Śro 14:57, 03 Wrz 2014    Temat postu:

Problem leży po stronie fora.pl.
My na forum greysanatomy.fora.pl mamy podobny, zgłosiliśmy go już jakiś czas temu i czekamy na odpowiedź.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Śro 16:35, 18 Maj 2016    Temat postu:

Niestety, lata mijają, a opisany tutaj problem na forach wciąż istnieje i nie zanosi się na naprawienie! Sad Mad Żeby przenieść jakiś post do innego tematu, trzeba powtarzać tę czynność wiele razy, to może za dwudziestym razem zostanie przeniesiony. Denerwujące jest to niesamowicie! Evil or Very Mad
Powrót do góry
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 4:53, 19 Maj 2016    Temat postu:

I nie sądzę aby został naprawiony. Nowy właściciel fora.pl raczej nie jest zainteresowany jego naprawianiem czy rozwijaniem. Musimy pogodzić się z sytuacją.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Śro 10:49, 25 Maj 2016    Temat postu:

Mimo wszystko spróbowałem wysłać do nowego właściciela (poprzez formularz kontaktowy na stronie głównej) uwagi dotyczące fatalnego działania przenoszenia postów. Zobaczymy, czy to coś da, czy dostanę przynajmniej jakąś odpowiedź.

Przy okazji zaproponowałem zrobić tak, żeby przenoszony post trafiał nie na koniec tematu, a według daty jego powstania. Przyznam, że bardzo mi brakuje możliwości przenoszenia postów w taki sposób. Powiedzmy, że mam na forum jakieś dwa tematy, pierwszy temat liczy już kilka tysięcy postów, drugi temat liczy kilkanaście postów. Chciałbym połączyć te dwa tematy w jeden, ale z zachowaniem chronologii powstawania postów!. Gdyby przenoszone posty trafiały do innego tematu według daty powstania, nie miałbym problemu i po prostu z tego drugiego "mniejszego" tematu przeniósłbym te kilkanaście postów do tego pierwszego "większego" tematu i wszystkie posty uszeregowałyby się chronologicznie, według daty wysłania. Niestety w obecnej sytuacji, kiedy przenoszone posty trafiają na koniec tematu, tak się zrobić nie da.

Zobaczymy, czy coś mi przynajmniej odpiszą. Nie wiem, czy nowy właściciel jest zainteresowany rozwijaniem fora.pl, ale wiadomość na głównej stronie o usunięciu tysięcy "martwych" forów (na które od dłuższego czasu nikt się nie logował), daje jakąś niewielką, ale jednak nadzieję na to, że nowy właściciel nie ma w najgłębszym poważaniu tego serwisu i może jednak będzie COŚ robił dla niego. Smile Usunięcie nieaktywnych forów uważam za duży plus, bo dzięki temu zwolniło się wiele atrakcyjnych nazw, z których będą mogli skorzystać nowi użytkownicy.


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Śro 10:53, 25 Maj 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 5:07, 26 Maj 2016    Temat postu:

Osobiście nie sądzę żeby cokolwiek zrobili, ale zobaczymy. MOŻE jednak coś zrobią - dobrze by było!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin