Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Co z tym fantem administrator mam zrobić HELP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ASUS
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 13:36, 12 Maj 2016    Temat postu: Co z tym fantem administrator mam zrobić HELP

Witam serdecznie może nie dokładnie opiszę nie zrozumiale ale mysle ze administrator tegoż forum potrafi odpowiedziec i taki błąd czy za sory Condo... poprawic Więc przechodzimy do faktów .
Mam założone forum ze strony internetowej Fora . Pl więc wszystko jest okej ale to tylko z pozoru co moze wszystkim sie wydaje którzy pozakładali fora z tego portu tylko nikt z administratorów nie zauważył jak można luki rejestracyjne pominąc np gdy mam / podaje przyklad na swym forum / próbowałem na innych i to wypala to znaczy jest wypas a tak nie powinno być i dlatego mam problem z jedną osoba która już od czasu sie rejestruje na me forum bez poczty i tym podobnym wpisujac fikcyjne emaile bany zakładam ale fikcyjne emaile dalej zmyślne sie rejestruje nawet próbowałem z innego konta to samo robic i strzał w dziesiatke moge na forach/forum załozonym przez fora . pl załozyc 50 70 200 kont jak to mozliwe dlaczego tego błedu nikt nie uwzględnił . No i tak mam problem ze jakis gość w\ypisuje dziwne emaile i się rejestruje . A oze administrator sie spyta skad ja to wiem ze to ta jedna osoba taki cyrk odstawia to proste w panelu administracyjnym widze jak ten gość pisze pod zmienymi e maillami zmyslonymi podaje ciągle te same zainteresowania czy miejsce zamieszkania . podał bym przykład z 70 emailów jeden prosty dwa pięc e mailów gdzie mozna tu się zarejestrowac ale to nie tylko mogę podac na PW do adm portalu fora pl . mysle ze dobrze opisałem i tak na poważne to powinno pyc zauważone i porawione choć jednego nie mogę się dowiedzieć jezeli mam forum z tego portalu to gdzie ja moge tego wielokrotnego rejestrujacego się na wymyslnych e mailach w panelu znaleść jego IP Zaznaczam jedno ze owa osoba nie pisze zadnych postów tematów tylko rejestruje się . Nie wiem czy adm pozwoli mi sie zarejestrowac tu na wymyslny email i hasło nie posiadajac na dymyslny email poczty . Czekam na konkret odp sorki pisze troszku poddenerwowany ale mysle ze ktos zauważy mój problem . Pozdrawiam serdecznie z lubuskiego adm tegoz portu jak i moderatora


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ASUS
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:04, 14 Maj 2016    Temat postu: Re: Co z tym fantem administrator mam zrobić HELP


ASUS napisał:
Witam serdecznie może nie dokładnie opiszę nie zrozumiale ale mysle ze administrator tegoż forum potrafi odpowiedziec i taki błąd czy za sory Condo... poprawic Więc przechodzimy do faktów .
Mam założone forum ze strony internetowej Fora . Pl więc wszystko jest okej ale to tylko z pozoru co moze wszystkim sie wydaje którzy pozakładali fora z tego portu tylko nikt z administratorów nie zauważył jak można luki rejestracyjne pominąc np gdy mam / podaje przyklad na swym forum / próbowałem na innych i to wypala to znaczy jest wypas a tak nie powinno być i dlatego mam problem z jedną osoba która już od czasu sie rejestruje na me forum bez poczty i tym podobnym wpisujac fikcyjne emaile bany zakładam ale fikcyjne emaile dalej zmyślne sie rejestruje nawet próbowałem z innego konta to samo robic i strzał w dziesiatke moge na forach/forum załozonym przez fora . pl załozyc 50 70 200 kont jak to mozliwe dlaczego tego błedu nikt nie uwzględnił . No i tak mam problem ze jakis gość w\ypisuje dziwne emaile i się rejestruje . A oze administrator sie spyta skad ja to wiem ze to ta jedna osoba taki cyrk odstawia to proste w panelu administracyjnym widze jak ten gość pisze pod zmienymi e maillami zmyslonymi podaje ciągle te same zainteresowania czy miejsce zamieszkania . podał bym przykład z 70 emailów jeden prosty dwa pięc e mailów gdzie mozna tu się zarejestrowac ale to nie tylko mogę podac na PW do adm portalu fora pl . mysle ze dobrze opisałem i tak na poważne to powinno pyc zauważone i porawione choć jednego nie mogę się dowiedzieć jezeli mam forum z tego portalu to gdzie ja moge tego wielokrotnego rejestrujacego się na wymyslnych e mailach w panelu znaleść jego IP Zaznaczam jedno ze owa osoba nie pisze zadnych postów tematów tylko rejestruje się . Nie wiem czy adm pozwoli mi sie zarejestrowac tu na wymyslny email i hasło nie posiadajac na dymyslny email poczty . Czekam na konkret odp sorki pisze troszku poddenerwowany ale mysle ze ktos zauważy mój problem . Pozdrawiam serdecznie z lubuskiego adm tegoz portu jak i moderatora



Tu podaje przykład ze na tym forum zmyslnym e mailem można nawet załozyc od 1 do 200 kont hasło ? no jakie takie moze takze być zmyslone Tylko wystarczy możemy podawać zmieniac imie jakie mam do głowy wpadnie a co ważne ze od jedynki i dwójki możemy kolejni wpisywac 3 4 i 5 i tak az do dwóstu . administrator gdzie sie zarejestruje osoba nawet nie znajdzie tej osoby IP
Wiec w jaki sposób mam zapodiec takim rejestracjom na mym forum gdzie mam załozone z tego portalu .

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] i

[link widoczny dla zalogowanych]
itd co mam zrobic aby takiej osobie zablokowac rejestrowaniu sie na mym forum


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:24, 16 Maj 2016    Temat postu:

Dlatego wystarczy zaznaczyć aktywację kont na użytkownik i bez kliknięcia w link podany w mailu nie będzie aktywowane konto. Potem tylko zobaczysz co jakiś czas jakie konta nieaktywne są i wykasujesz. Po za tym dodaj do banicji *@from-explodee.pl i będziesz miał pozamiatane.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ASUS
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 7:09, 18 Maj 2016    Temat postu:


Dr.Kidler napisał:
Dlatego wystarczy zaznaczyć aktywację kont na użytkownik i bez kliknięcia w link podany w mailu nie będzie aktywowane konto. Potem tylko zobaczysz co jakiś czas jakie konta nieaktywne są i wykasujesz. Po za tym dodaj do banicji *@from-explodee.pl i będziesz miał pozamiatane.


Witam Ja pana administratora bardzo rozumiem i tak w panelu adm robie tylko ze jezeli daje banicje na ten emaila gosc np pod tym sam,ym emailem zmienia takze tylko immie i ponownie sie loguje mnie bardzo by interesowało znalezienie IP tegoz komputera lecz to nie możliwe bo on nie pisze postów i tematów tylko rejestruje sie juz któryś raz z kolei pod zmiennymi wymyslnymi emailami prosze o pomoc co mam zrobić
Bardzo dziekuje za odpowiedz która i tak nic nie daje i nie pomaga

[link widoczny dla zalogowanych]


..[link widoczny dla zalogowanych]



Najwidoczniej macie tu tego samego gościa który zakłada konta pod zmiennymi adresami email prosze sprawdzic w panelu adm i chyba macie ten sam problem co ja . Ale to już wasz problem . Ja tylko prosze o pomoc jak pisałem w postach .



[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ASUS dnia Śro 7:34, 18 Maj 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 8:52, 18 Maj 2016    Temat postu:

Nie sprawdzisz jakie ma IP. Chyba że wejdziesz na forum w czasie gdy będzie ta osoba zalogowana. Fora.pl nie mają funkcji zapamiętywania IP. A szkoda. Kiedyś o to prosiliśmy ale... Serwis przestał się rozwijać. Teraz tylko reklamy się rozwijają.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin