Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Pionowy baner Vivus.pl zasłania treść postów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 23:48, 21 Kwi 2016    Temat postu: Pionowy baner Vivus.pl zasłania treść postów

Na forum pojawił się kompletnie niedostosowany do formatu większości forów pionowy baner vivus.pl. Jeśli forum nie ma ograniczonej szerokości, to baner ten wchodzi na treść postu. Przeszkadza w czytaniu postu, zasłania informacje techniczne na stronie tematów.

Baneru tego nie ma się jak pozbyć. Nie ma żadnego oznaczenia gdzie kliknąć aby zniknął. Jak się na niego klika otwiera nowe okno, ale na oknie forum zostaje i dalej je zasłania.

Czy można prosić o natychmiastowe usunięcie tego banera?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 5:45, 22 Kwi 2016    Temat postu:

Trzeba pisać bezpośrednio do Administratorów fora.pl na kontakt, czyli tu http://fora.pl/index.php?file=contact
jak wielokrotnie pisałam - my tutaj absolutnie NIC zrobić nie możemy, jesteśmy jedynie takim półformalnym forum służącym podpowiedziom technicznym.

Ten problem mają wszyscy - niestety!!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pią 5:46, 22 Kwi 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 14:38, 27 Kwi 2016    Temat postu:

Pisałem do administratorów. Zero odpowiedzi. Ignorują maile. Może ktoś ma jakiś bezpośredni dostęp do któregoś z nich i mógłby zwrócić uwagę. Ten baner uniemożliwia odpowiedzi na posty, które są u góry strony.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 5:50, 28 Kwi 2016    Temat postu:

Przysięgam Ci, że dostępu NIKT z nas nie ma - za to mamy ten sam problem!
Musisz wchodzić nie w posta, ale w temat i dopiero przechodzić do posta. Inaczej się nie da.
A to wszystkie wiadomości jakie mamy:

jkw napisał:
Do listopada 2015 właścicielem było GG


jkw napisał:
Tu też pisz [link widoczny dla zalogowanych]
Można jeszcze do nich (do GG!) zadzwonić!!
Na stronie [link widoczny dla zalogowanych] masz ich pełne dane:
GG Network S.A. ul. Kamionkowska 45, 03-812 Warszawa, tel.: +48 22 4277900, fax: +48 22 4277425
Czyli telefon do GG tel.: +48 22 4277900
Albo napisać z kontaktu na GG (tam jest formularz!)


Od 1 listopada 2015



Dr.Kidler napisał:
To już nie GG network. Sprzedali i GG i Fora.pl Tak na prawdę nie wiadomo co dalej kto to będzie naprawiał i gdzie zgłaszać błędy. Nie wiadomo nic.

Teraz właścicielem jest:
Xevin Consulting Limited z siedzibą na Cyprze, z adresem siedziby: 17, Gr. Xenopoulou street, P.C. 3106 Limassol, wpisanej do rejestru Spółek i Urzędowych Likwidatorów (Registrar of Companies and Official Receiver) prowadzonego przez Ministra Handlu, Przemysłu i Turystyki, za numerem 193370 ("Xevin").

Cokolwiek to oznacza. Jak będzie. Jakie plany. Nie wiadomo nic. Jedyne co wiadomo to że pojawił się nowy regulamin serwisu fora.pl http://www.fora.pl/index.php?file=regulations


Strona internetowa o XEVIN Consulting (ciekawa):
[link widoczny dla zalogowanych]
"Grupa Xevin
Głównym udziałowcem Xevin Consulting jest Xevin Investments."

Xevin Consulting sp. z o.o.
ul. Dworkowa 3,00-784 Warszawa
telefon: (+48 22) 379 63 94
e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Xevin Investments Sp. z o.o. [link widoczny dla zalogowanych]
Wawelska 14 street,02-061 Warsaw, Poland
+48 22 211 21 66, +48 22 201 32 91
[link widoczny dla zalogowanych]


A pisać trzeba "namolnie"!! Dzień w dzień - może ktoś się wreszcie ruszy!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 13:57, 29 Kwi 2016    Temat postu:


jkw napisał:
Przysięgam Ci, że dostępu NIKT z nas nie ma - za to mamy ten sam problem!
Musisz wchodzić nie w posta, ale w temat i dopiero przechodzić do posta. Inaczej się nie da.


Problem w tym, że nawet wchodząc przez temat nie jestem w stanie edytować pierwszego posta w temacie. Nie ma dostępu ani do przycisku ZMIEŃ ani do przycisku CYTUJ. Masakra!

Dzwonię do działu PR Vivusa - uświadomię ich, ze robią sobie sporą rzeszę wrogów.

Teraz pojawiają się reklamy Volvo, Visy i Mbanku. Skąd oni je biorą? To jakiś automatyczny serwis z banerami?

Czy da się coś zrobić w stylu subsilver, aby ograniczyć szerokość wyświetlania, tak jak ma to strona forum.fora.pl?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mac dnia Pią 14:05, 29 Kwi 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 5:07, 30 Kwi 2016    Temat postu:

Reklamy są z "podglądania" naszej działalności w necie - ja mam teraz reklamy opon Dębicy.
Stylu w sposób prosty edytować nie można - to co oferuje PA może i tak skopać Ci styl i zniszczyć forum. Naprawiarki lepiej NIE używać bo dopiero może szkód narobić. Pisanie własnego stylu, zahostingowanie, wgranie - teoretycznie jest możliwe, ale trzeba bardzo dużo umieć.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 14:20, 03 Maj 2016    Temat postu:


jkw napisał:
Reklamy są z "podglądania" naszej działalności w necie - ja mam teraz reklamy opon Dębicy.

Nigdy świadomie na żadną stronę typu Vivus nie wszedłem. Próbowałem kiedyś edytować pierwszy post u góry wątku i wielokrotnie próbowałem kliknąć na przycisk ZMIEŃ, na który wskakiwał ten baner. W efekcie kilkakrotnie trafiłem gdy baner już był i od tego czasu wyświetla mi się non-stop.


Cytat:
Stylu w sposób prosty edytować nie można - to co oferuje PA może i tak skopać Ci styl i zniszczyć forum. Naprawiarki lepiej NIE używać bo dopiero może szkód narobić. Pisanie własnego stylu, zahostingowanie, wgranie - teoretycznie jest możliwe, ale trzeba bardzo dużo umieć.

To co można zrobić? Mam non-stop po prawej u góry baner zachodzący na każdy pierwszy post w temacie. W konsekwencji nie ma szans go zmienić ani zacytować. Na stronie z tematami mam non-stop zasłonięte informacje o ilości postów w tematach i dacie i autorze ostatniego postu.

W panelu administracyjnym widzę, że jest możliwość dodania innego stylu. Może jest jakiś wyglądający najbardziej podobnie do stylu subSilver, ale taki, który ograniczałby szerokość forum. Wówczas, tak jak tu na forum.fora.pl, pionowy baner w prawy rogu wisiałby sobie po prawej poza forum, a nie wchodził na treść postów i przycisków zmień i cytuj.

Czy można prosić o nazwę stylu, jakiego szukam? I czy wystarczy go dodać i przełączyć na niego forum? Czy to bezpieczna operacja?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mac dnia Wto 14:42, 03 Maj 2016, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Wto 15:19, 03 Maj 2016    Temat postu:


mac napisał:
Może jest jakiś wyglądający najbardziej podobnie do stylu subSilver, ale taki, który ograniczałby szerokość forum. Wówczas, tak jak tu na forum.fora.pl, pionowy baner w prawy rogu wisiałby sobie po prawej poza forum, a nie wchodził na treść postów i przycisków zmień i cytuj.

Czy można prosić o nazwę stylu, jakiego szukam? I czy wystarczy go dodać i przełączyć na niego forum? Czy to bezpieczna operacja?


Witam.
Jest taki styl, nazywa się Appalachia Możesz go śmiało dodawać i przełączać na niego forum - jest to bezpieczna operacja.

Styl Appalachia wygląda niemal identycznie jak subSilver, ale szerokość forum jest mniejsza (tak jak tutaj na forum pomocy) i reklama nic ważnego nie zasłania. Smile

Powodzenia!
Pozdrawiam, PDK
Powrót do góry
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 4:55, 04 Maj 2016    Temat postu:

Tutaj masz podgląd styli jakie są na fora.pl (teraz nie dział dawna strona podglądów - to takie "awaryjne coś co jeszcze działa"
[link widoczny dla zalogowanych]
możesz coś podglądnąć!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 1:18, 09 Maj 2016    Temat postu:

Dzięki za porady. Przełączyłem forum na to Appalachia. Co prawda niektóre rzeczy nie pasują - logo forum zajmuje tylko kawałem miejsca przygotowanego w tym stylu na logo i co chwilę zmienia się proporcja układu góry do reszty (w zależności od zdjęć na forum i reklam na górze), ale już da się z forum korzystać.

Przeczekam na tym stylu do czasu gdy uda się zlikwidować te agresywne reklamy z prawej u góry.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez mac dnia Pon 1:19, 09 Maj 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 4:58, 09 Maj 2016    Temat postu:

Zdjęcia na forum najlepiej umieszczać w poszczególnych postach, nie w galerii.
Fajnie, że jest lepiej. Ja pozbyłam się reklam włączając w ustawieniach reputacyjnych Awasta blokowanie wyskakujących okienek. Pomogło w 100%! Do tego ta wtyczka podaje ile programów śledzących włącza się na oglądanych stronach - bardzo pouczające.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:24, 12 Maj 2016    Temat postu:

Czy mi się wydaje, czy te agresywne długie banery wyskakujące w prawym górnym rogu ekranu zostały w końcu wyłączone?

W każdym razie w ciągu ostatniej godziny nie pojawił mi się żaden taki.

Przełączam swe forum na subSilver. Może kryzys jest już za nami.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 4:47, 13 Maj 2016    Temat postu:

Może, ale ja osobiście nie radziłabym tak stale przełączać styli. Lepiej jeśli nie wprowadza się częstych zmian i forum jest stabilne.
U mnie też lepiej, ale avast coś tam blokuje.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 18:05, 14 Maj 2016    Temat postu:

Od czwartku forum działa u mnie na subSilver i ani raz nie zauważyłem by pojawił się ten długi baner po prawej. Wygląda na to, że administratorzy fora.pl czytają maile, które się do nich wysyła lub czytają to forum.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mac
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 13:12, 19 Cze 2016    Temat postu:

Od dziś (19.06.2016) znów zaczęły pojawiać się długie banery w prawym górnym rogu zasłaniające dostęp do narzędzi pierwszego postu.

Czy ktoś ma kontakt z obecnymi administratorami fora.pl aby przesłać im szybką prośbę by nie szli tą drogą?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin