Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Pionowy baner Vivus.pl zasłania treść postów
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 6:43, 20 Cze 2016    Temat postu:

Nikt nie ma żadnego kontaktu, niestety!

U mnie reklamę mam tylko z lewej strony, z prawej nie. Była jakiś czas, coś kombinowałam z moim Avastem i ustawieniem G.Chrome i zniknęło.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pon 6:44, 20 Cze 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pon 14:50, 20 Cze 2016    Temat postu:


mac napisał:
Czy ktoś ma kontakt z obecnymi administratorami fora.pl aby przesłać im szybką prośbę by nie szli tą drogą?


W tym temacie http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/wlasciciel-serwisu-fora-pl,43006.html znajdziesz dane kontaktowe firmy Xevin Consulting (adres tradycyjny, adres elektroniczny i telefon). Próbuj kontaktować się w ten sposób, bo pisanie przez formularz kontaktowy na stronie głównej fora.pl nie wiem czy ma sens, mam poważne wątpliwości, czy wysyłane w ten sposób wiadomości w ogóle trafiają tam gdzie trzeba.

A żeby reklama nie zasłaniała pierwszego postu ani innych ważnych treści na forum, oraz żeby nie trzeba było rezygnować ze stylu subSilver, mam prostą radę na to: wstaw na swoim forum logo o wysokości co najmniej 250 pikseli i powinno być dobrze. Wink Baner w prawym górnym rogu nie będzie wtedy nic ważnego zasłaniał na forum - sprawdzone!

Inną radą jest korzystanie z Adblockera albo podobnych wynalazków do blokowania reklam internetowych, ale oczywiście musieliby to robić wszyscy odwiedzający twoje forum.


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 15:02, 20 Cze 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 5:52, 21 Cze 2016    Temat postu:


PDK napisał:

A żeby reklama nie zasłaniała pierwszego postu ani innych ważnych treści na forum, oraz żeby nie trzeba było rezygnować ze stylu subSilver, mam prostą radę na to: wstaw na swoim forum logo o wysokości co najmniej 250 pikseli i powinno być dobrze. Wink Baner w prawym górnym rogu nie będzie wtedy nic ważnego zasłaniał na forum - sprawdzone!


Jeżeli subsilver taki baner przyjmuje to jest to jakiś sposób obejścia problemu. Nic z tego jednak nie będzie jeśli zmienią wielkość wyskakującej reklamy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Wto 6:57, 21 Cze 2016    Temat postu:

W stylu subSilver bez problemu można wstawić logo o wysokości 250 pikseli (można nawet większe, testowałem logo o wysokości 400 pikseli i nie było problemu). Baner reklamowy, który wyskakuje w prawym górnym rogu, ma wysokość właśnie 250 pikseli, więc wstawienie na forum logo o takiej wysokości rozwiązuje problem. Logo w stylu subSilver jest wyświetlane po lewej stronie, a po prawej stronie jest pustka i tam właśnie będzie baner reklamowy, który nie będzie nic ważnego zasłaniać na forum.

Ale jeśli kiedyś zmieni się wielkość wyskakującego banera reklamowego, to będzie problem. Trzeba będzie wstawiać jeszcze większe logo. Ale oby do tego nie doszło.
Powrót do góry
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 6:07, 22 Cze 2016    Temat postu:

Większego logo wstawić prawdopodobnie nie będzie można.
Każdy styl ma określone, przewidziane " miejsce/wielkość" wstawianego banera i większego rozmiaru niż ten określony dobrze nie wstawi, tylko go ewentualnie zdeformuje. Do tego nie wiadomo jaki styl jaki ten rozmiar ma i trzeba testować.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Śro 6:08, 22 Cze 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pią 18:30, 01 Lip 2016    Temat postu:

Baner w prawym górnym rogu już się nie pojawia. Od wczoraj pojawił się za to inny problem (nie wiem czy nie bardziej denerwujący?): na górze strony pojawia się kłujący w oczy długi czerwony pasek z reklamą czegoś na odchudzanie. Można co prawda ten pasek zamknąć (jest dostępny krzyżyk), ale wystarczy przejść na inną podstronę forum i pasek wraca ponownie Mad Najgorsze jest to, że nawet Adblocker nie daje sobie rady z tym paskiem i mimo włączonego Adblockera ten pasek i tak jest widoczny. Sad

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 18:34, 01 Lip 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 5:47, 02 Lip 2016    Temat postu:

No, owszem ale chyba sam rozumiesz, że to zależy tylko od "NICH" i że jesteśmy na to skazani - mamy darmowe fora! Przynajmniej niczego nie zasłania.
Po co o tym pisać? Widzimy to wszyscy a wpływu na to nie mamy .
To nie jest błąd działania forum!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Sob 14:02, 02 Lip 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin