Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Usunięcie licznikow postów
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 15:48, 11 Sie 2005    Temat postu: Usunięcie licznikow postów

Mam pomysł, który pomoże w walce z nabijaczami postów i pisaniem bezsensownych tematów. Proponuję usunięcie liczników na forum.fora.pl wtedy nikt nie będzie pisał zbędnych wypowiedzi, bo jaki miałby w tym cel?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kasilas
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 428
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.gramy.gaa.pl/php/

PostWysłany: Czw 16:33, 11 Sie 2005    Temat postu:

Jestem stanowczo za!
Może wtedy przestaną uważać że chce se tylko posty nabijać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
eXio
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Lip 2005
Posty: 81
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 20:58, 11 Sie 2005    Temat postu:

Ja jestem za NIE... mi nie zależy na postach i kto ile ma.. ale to się nie przydaje... w ogóle z ciekawości...a Ci co nabijają to poprostu ostrzeżenia z wyjaśnieniami dać, a nie liczniki usówać (nie wiem jak inni ale sem stanowczo za NIE)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dornenreich
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 55
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Toruń G.S.F.

PostWysłany: Czw 23:17, 11 Sie 2005    Temat postu:

wogóle niedługo ktos napisze ze jak sie chce zrobić nowy temat albo napisac posta bedzie potrzebny akcept admina dajcie troche na luz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
administrator1984
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią 1:39, 12 Sie 2005    Temat postu: jooll

eXio ma racje ja rowniez mowie NIE .poprostu dawac ostrzezenia a jesli to nienauczy takich ze ilosc niema znaczenia to usonac za naruszenie regulaminu.Gdyby ostro wzieto sie zato kazdy najpierw zastanowilby sie co napisac a potem pisal a nie na odwrot.Usoniecie licznika byloby bez sensu i z pewnoscia niezalatwiloby sprawy. Exclamation Exclamation Exclamation

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kasilas
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 428
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.gramy.gaa.pl/php/

PostWysłany: Pią 8:03, 12 Sie 2005    Temat postu:


eXio napisał:
Ja jestem za NIE... mi nie zależy na postach i kto ile ma.. ale to się nie przydaje... w ogóle z ciekawości...a Ci co nabijają to poprostu ostrzeżenia z wyjaśnieniami dać, a nie liczniki usówać (nie wiem jak inni ale sem stanowczo za NIE)
Bendąnabijaća potem mówić zę chcieli np. pomuc. Daltego trzeba Usunąć ten licznik

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Infernus
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 26 Maj 2005
Posty: 43
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pią 9:28, 12 Sie 2005    Temat postu:

Ja jestem za, podwarunkiem, że będzie to można włączyć/wyłączyć w Panely Admina Cool

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kasilas
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 428
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.gramy.gaa.pl/php/

PostWysłany: Pią 9:32, 12 Sie 2005    Temat postu:

Nie kumam.

[EDIT]

My tutaj gadamy aby na tym forum usunąćlicznik.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Infernus
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 26 Maj 2005
Posty: 43
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pią 10:07, 12 Sie 2005    Temat postu:

sorx, nie doczytałem pierszego postu Embarassed ale na naszych forach przydała by się taka opcja, napewno nie wszystkim i właśnie dlatego mogła by być włanczana/wyłanczana Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
administrator1984
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią 10:07, 12 Sie 2005    Temat postu: a moze ...

Hmm jesli tak bardzo chcecie zapobiec nabijaniu postow i zlikwidowac te liczniki to ja bym proponowal porozumienie stron.Czesc jest za czesc przeciw teraz gdy usuniete zostana liczniki pokrzywdzone zostana osoby ktore uczciwie pisaly posty a byli za zostawieniem licznikow i na odwrot.proponuje wprowadzenie likwidacje licznikow ale tylko tych osob u ktorych stwierdzono iz ich wypowiedzi sa malo sensowne badz za krodkie ipt czyli wszystko co by swiatczylo iz dany post jest napisany niepotrzebnie co oznaczaloby ze pisze dla liczby postow a nie dla userow.pomyslcie nad tym bo innego rozwiazania niewidze w tej sytuacji.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 11:14, 12 Sie 2005    Temat postu:

Moim zdaniem wasz argument "przeciw" jest bez sensu. Bo wynika z niego, że dla was liczniki są czymś w rodzaju szpanu, bo macie dużo na nim punktów. eXio jest przeciw i zdziwiłbym się hdyby był za, bo nabija chamsko i perfidnie posty podając sie za pomocnego człowieka. Tak się składa, że pisząc i broniąc osób, które zakładają setny taki sam temat jest nakłanianiem ich do łamiania regulaminu forum. Zapraszam tutaj: http://www.forum.fora.pl/viewtopic.php?t=305
Tytuł brzmi "Przeczytaj zanim zadasz pytanie!"...eXio Ty zadałeś kilka pytan, ale widać, że nie zapoznałeś się z tym tematem!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
administrator1984
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią 13:56, 12 Sie 2005    Temat postu: no niewiem ...

hub twierdzisz ze sa czyms w rodzaju szpanu i staramy sie je zachowac tylko i wylacznie dla tego .Jesli tak to wlasnie twuj argoment jest do bani a nie nasz ja mam dopiero zaledwie 6 postow a jestem za zostawieniem licznikow wiedz niesadze aby zalezalo mi na szpanie z taka katastroficzna liczba na moim koncie.jestem nowy i owszem nietwierdze ze w przyszlosci niebede mial tyle co eXio ale to ze ktos ma dozo postow to nieznaczy ze jest szpanerem.przeciesz mozna zrobic idywidualne liczniki widoczne tylko dla adminow danego fora czy jak pisalem wyzej usowac je poszczegolnym osobom ale calkowite usuniecie ich byloby bledem bo niewiem jak ty ale ja np: chcialbym wiedziec ile napisalem i guzik mnie to obchodzi czy ktos inny na to zwraca uwage czy nie .Jest wiele mozliwosci takich aby jedna i droga strona byla zadowolona tylko zeby cos zrobic to najpierw trzeba tego chciec.Klotnia na argomenty za i przeciw nierozwiaze problemu lepiej pomyslec nad jakims neutralnym rozwiazaniem aby obie strony zamiast sie bezsensownie spierac zrobily cos razem.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Infernus
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 26 Maj 2005
Posty: 43
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pią 15:19, 12 Sie 2005    Temat postu:

Poczytajcie moje posty w tym temacie Exclamation Przecież mówię, żę można by ustawić funkcję włanczania/wyłanczania liczników Exclamation

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:27, 12 Sie 2005    Temat postu: Re: no niewiem ...


administrator1984 napisał:
hub twierdzisz ze sa czyms w rodzaju szpanu i staramy sie je zachowac tylko i wylacznie dla tego .Jesli tak to wlasnie twuj argoment jest do bani a nie nasz ja mam dopiero zaledwie 6 postow a jestem za zostawieniem licznikow wiedz niesadze aby zalezalo mi na szpanie z taka katastroficzna liczba na moim koncie.jestem nowy i owszem nietwierdze ze w przyszlosci niebede mial tyle co eXio ale to ze ktos ma dozo postow to nieznaczy ze jest szpanerem.przeciesz mozna zrobic idywidualne liczniki widoczne tylko dla adminow danego fora czy jak pisalem wyzej usowac je poszczegolnym osobom ale calkowite usuniecie ich byloby bledem bo niewiem jak ty ale ja np: chcialbym wiedziec ile napisalem i guzik mnie to obchodzi czy ktos inny na to zwraca uwage czy nie .Jest wiele mozliwosci takich aby jedna i droga strona byla zadowolona tylko zeby cos zrobic to najpierw trzeba tego chciec.Klotnia na argomenty za i przeciw nierozwiaze problemu lepiej pomyslec nad jakims neutralnym rozwiazaniem aby obie strony zamiast sie bezsensownie spierac zrobily cos razem.

Nie wypowiadałem się o Tobie tylko ogólnie to pierwsza sprawa. Rozumiem masz malo postów narazie trudno Cię oskarżać o nabijanie, ale nie wiadomo co będzie w przyszłości. To była pierwsza sprawa.
Druga to wytłumacz mi do czego komukolwiek może być potrzebna ilość napisanych postów. Jak piszesz w zeszytach na lekcjach to liczysz strony, ile zapisałeś? Numerujesz tematy? Może jeszcze prowadzisz statystyki ile kartek zeszytu zapisałeś w ciągu dnia, miesiąca, roku. To wydaje się bezsensowne tak samo jak potrzeba posiadania licznika postów na forum.
Zrozumiałbym waszą potrzebę posiadania licznika gdybym wiedział jaki macie w tym cel. Jeżeli liczycie tematy w zeszytach czy zapisane kartki to ok. Rozumiem...każdy ma swoje potrzeby.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Infernus
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 26 Maj 2005
Posty: 43
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pią 15:37, 12 Sie 2005    Temat postu:

Nie kłuccie się Exclamation Mamy tu rozwiązać problem, a nie gadać nie na temat Exclamation

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin