Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Usunięcie licznikow postów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdaaa
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: TM

PostWysłany: Pią 20:20, 12 Sie 2005    Temat postu:

moim zdaniem gadacie glupoty posty nie sa najwazniejsze ja np siedze na tym forum bardzo czesto czytam tematy i jak znajde jakis w ktorym moge sie wypowiedziec to pisze a nie Kasilas teraz jestes za wylaczeniem licznikow a sam nabijales posty ile wlezie Wink Ja nie mam nic przeciwko licznikom nie wiem o co Ci teraz chodzi hub tak bardzo sie rzuciles na naprawienie tego forum jak ktos chce nabijac posty bedzie nabijal bez licznika takie moje zdanie na ten temat jestem za tym aby liczniki zostaly Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
administrator1984
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob 8:01, 13 Sie 2005    Temat postu: no tak..

hub chcesz konkretnego argumentu ,ja porostu z wlasnej ciekawosci chce wiedziec i jak wyzej napisalem czy to ktos inny widzi czy nie niema dlamnie znaczenia wiedz podaj mi chodz jedem powod czemu niemozna by zrobic licznikow indywidualnych tak zeby tylko dany user go widzial po zalogowaniu sie a nie wszyscy.Mozna by dodac taka opcje w profilu i wtedy kazdy by sobie wlaczal lub wylaczal licznik .Ja niejestem tu w tym momencie za ani przeciw proponuje tylko zrobienie czegos co by dla obu stron bylo satysfakcjonujace,a taka opcja bylaby rozwiazaniem problemow pisania postow dla szpanu a liczniki nadal by mogly pozostac.Nierozumie wiedz poco to cale spieranie sie o argumenty itp.

ps:niewiem czy moja propozycja jest satysfakcjonujaca ale jesli macie lepsze pomysly to zamiast gadac w ten sposob podzielcie sie nimi z nami.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kobra409
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.forumsportowe.fora.pl - moje miejsce - odwiedź mnie

PostWysłany: Sob 10:25, 13 Sie 2005    Temat postu:

Jestem na nie, ale jeśli w panelu admina będzie można go włączyć/wyłączyć, nie mam nic przeciwko.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 11:51, 13 Sie 2005    Temat postu:


kobra409 napisał:
Jestem na nie, ale jeśli w panelu admina będzie można go włączyć/wyłączyć, nie mam nic przeciwko.

Czytałeś temat? Widać, że nawet pierwszego posta, więc nie nabijaj! Evil or Very Mad
Administrator: te liczniki tylko dla siebie to nie głupi pomysl. Ale niektorzy mogliby wtedy zakładać tematy w Hydeparku typu "Ile masz postów?" i wtedy nie byłoby sensu...ale rzeczywiście sens byłby wiekszy niż jest teraz...
Magdaaa: Ja nie rzuciłem sie na naprawianie forum. Poprostu denerwuje mnie jak ktoś pisze jakieś wypowiedzi nie związane z tematem, albo tylko przytakuje... Czytam prawie wszystkie posty na forum Pomoc i pytania i denerwuje mnie jak ktoś o coś pyta a drugi pisze "Tak ja też chce wiedzieć" i kogo to obchodzi? Przecież zaraz ktoś da odpowiedź i nikt nie musi wpisywać się na listę kto ma problem. Żadko zaglądam do innych działów, ale jak już zajrze i widze nabijanie postów to mnie szlag trafia i muszę zwrócic uwagę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
administrator1984
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob 12:28, 13 Sie 2005    Temat postu: ...


hub napisał:
Czytałeś temat? Widać, że nawet pierwszego posta, więc nie nabijaj! Evil or Very Mad
Administrator: te liczniki tylko dla siebie to nie głupi pomysl. Ale niektorzy mogliby wtedy zakładać tematy w Hydeparku typu "Ile masz postów?" i wtedy nie byłoby sensu...ale rzeczywiście sens byłby wiekszy niż jest teraz...
Magdaaa: Ja nie rzuciłem sie na naprawianie forum. Poprostu denerwuje mnie jak ktoś pisze jakieś wypowiedzi nie związane z tematem, albo tylko przytakuje... Czytam prawie wszystkie posty na forum Pomoc i pytania i denerwuje mnie jak ktoś o coś pyta a drugi pisze "Tak ja też chce wiedzieć" i kogo to obchodzi? Przecież zaraz ktoś da odpowiedź i nikt nie musi wpisywać się na listę kto ma problem. Żadko zaglądam do innych działów, ale jak już zajrze i widze nabijanie postów to mnie szlag trafia i muszę zwrócic uwagę.


No fakt o tym niepomyslalem ze beda pisac w Hydeparku ale przeciesz zawsze mozna tego zabronic dopisujac jeden punkt do regulaminu i sprawa zalatwiona Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
eXio
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Lip 2005
Posty: 81
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 12:36, 13 Sie 2005    Temat postu:

Jak dla mnie pomysł z usunięciem liczników to idiotyzm...one powinny zostać, a nabiaczom (kasilasowi) poprostu ostrzeżenia dawać i po sprawie.... po co usówać liczniki tak odrazu?.... Np jak ktoś napisze mi pytanie i ma 1000 postów to wtedy wiem, że raczej nie trzeba odpowiadać a jak napisze mi ktoś z 1 postem , to wiem że musze dokładnie wszystko wyjaśnić (łui przykład).. Liczniki nie tylko świadcza o ilości postów, ale także o doswiadczeniu jakie każdy użyrtkownik ma... (nie dotyczy kasilasa który man najwięcej postów, bo on to nabijasz "FAQ by kasilas" ciągle powtarza) , także Liczniki powinny zostać! a nabijacze powinni odejść!!!!!!!!!!!!!!!!!!... Takie jest moje zdanie..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:30, 13 Sie 2005    Temat postu:


administrator1984 napisał:
No fakt o tym niepomyslalem ze beda pisac w Hydeparku ale przeciesz zawsze mozna tego zabronic dopisujac jeden punkt do regulaminu i sprawa zalatwiona Wink

Tak, ale nie wszyscy czytają regulamin.


eXio napisał:
Jak dla mnie pomysł z usunięciem liczników to idiotyzm...one powinny zostać, a nabiaczom (kasilasowi) poprostu ostrzeżenia dawać i po sprawie.... po co usówać liczniki tak odrazu?.... Np jak ktoś napisze mi pytanie i ma 1000 postów to wtedy wiem, że raczej nie trzeba odpowiadać a jak napisze mi ktoś z 1 postem , to wiem że musze dokładnie wszystko wyjaśnić (łui przykład).. Liczniki nie tylko świadcza o ilości postów, ale także o doswiadczeniu jakie każdy użyrtkownik ma... (nie dotyczy kasilasa który man najwięcej postów, bo on to nabijasz "FAQ by kasilas" ciągle powtarza) , także Liczniki powinny zostać! a nabijacze powinni odejść!!!!!!!!!!!!!!!!!!... Takie jest moje zdanie..

Na forum brak moderatorów, którzy odwiedzają caly czas nowe tematy. Do tego żadko dają ostrzeżenia i jeszcze nabijacze nie odejda...niestety będą zmienia napewno nick albo nie zecha pojsc nam na reke...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
eXio
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Lip 2005
Posty: 81
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:48, 13 Sie 2005    Temat postu:

heh... nom ale tak jak dostana nabijacye bana, to niechsobie rbi te nowe nicki i beda mieli 0 postow, takye nie bedyie im sie chcialo znowu od nowa nabijać bo ciągle osty będą dostawać... takze wkońcu się uspokoją... Co do tych moderatorow, to faktycznie żadko zaklądają i żadko takim dajo ostrzeżenia ... ale ostrzeżena powinni dawać..

LICZNIKI NIE POWINNY BYĆ USÓWANE!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 14:30, 13 Sie 2005    Temat postu:


eXio napisał:
heh... nom ale tak jak dostana nabijacye bana, to niechsobie rbi te nowe nicki i beda mieli 0 postow, takye nie bedyie im sie chcialo znowu od nowa nabijać bo ciągle osty będą dostawać... takze wkońcu się uspokoją... Co do tych moderatorow, to faktycznie żadko zaklądają i żadko takim dajo ostrzeżenia ... ale ostrzeżena powinni dawać..

LICZNIKI NIE POWINNY BYĆ USÓWANE!


No dobra niech Ci będzie Razz Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
administrator1984
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob 14:53, 13 Sie 2005    Temat postu: ...


hub napisał:

administrator1984 napisał:
No fakt o tym niepomyslalem ze beda pisac w Hydeparku ale przeciesz zawsze mozna tego zabronic dopisujac jeden punkt do regulaminu i sprawa zalatwiona Wink

Tak, ale nie wszyscy czytają regulamin.


eXio napisał:
Jak dla mnie pomysł z usunięciem liczników to idiotyzm...one powinny zostać, a nabiaczom (kasilasowi) poprostu ostrzeżenia dawać i po sprawie.... po co usówać liczniki tak odrazu?.... Np jak ktoś napisze mi pytanie i ma 1000 postów to wtedy wiem, że raczej nie trzeba odpowiadać a jak napisze mi ktoś z 1 postem , to wiem że musze dokładnie wszystko wyjaśnić (łui przykład).. Liczniki nie tylko świadcza o ilości postów, ale także o doswiadczeniu jakie każdy użyrtkownik ma... (nie dotyczy kasilasa który man najwięcej postów, bo on to nabijasz "FAQ by kasilas" ciągle powtarza) , także Liczniki powinny zostać! a nabijacze powinni odejść!!!!!!!!!!!!!!!!!!... Takie jest moje zdanie..

Na forum brak moderatorów, którzy odwiedzają caly czas nowe tematy. Do tego żadko dają ostrzeżenia i jeszcze nabijacze nie odejda...niestety będą zmienia napewno nick albo nie zecha pojsc nam na reke...


Tez fakt ze niekazdy czyta regulamin ale jakby dostal po pierwszym razie ostzezenie to przeczytalby i zamknal by temat albo by go usunieto.jak dlamnie to ze nieczytaja wszyscy regulaminu niestanowi przeszkody do zapobiegania pisania takich tematow w Hydeparku.A jesli chodzi o moderatorow to moze czas pomyslec nad zatrodnieniem wiekszej ilosci osob na te stanowisko Na tylu userow z pewnoscia znajdzie sie wielu chetnych.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 14:58, 13 Sie 2005    Temat postu:

Hehe no napewno się znajdzie. Narazie dochodzi jeden mod do forum zaproszenia...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Magdaaa
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: TM

PostWysłany: Sob 15:59, 13 Sie 2005    Temat postu:

tak wiemy hub i gratulujemy Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Sob 18:16, 13 Sie 2005    Temat postu:

Moim zdaniem fajnie by było gdyby była opcja z ilością postow do wlączenia lub wyłączenia. Każdy by sobie sam na forum (jak je ma Wink ) wyłączył albo załączyl Razz
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob 21:48, 13 Sie 2005    Temat postu:


redakcja_menagera napisał:
Moim zdaniem fajnie by było gdyby była opcja z ilością postow do wlączenia lub wyłączenia. Każdy by sobie sam na forum (jak je ma Wink ) wyłączył albo załączyl Razz


Ja jestem za pozostawieniem tej opcji, ale można zrobic tak jak powiedział kolega Smile
Powrót do góry
kasilas
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 428
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.gramy.gaa.pl/php/

PostWysłany: Nie 14:30, 14 Sie 2005    Temat postu:

Najlepiej zrobić tak aby tylko dla wybranych userów usunąć licznik. Ja w pierwszej kolejności.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin