Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Propozycja z tą emotikoną 8)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zACK
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 190
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 15:18, 24 Lut 2006    Temat postu: Propozycja z tą emotikoną 8)

a więc tak
pierwsza Cool

A więc chodzi mi o ten obrazek Cool
często podczas wyliczania pojawia się ta emotikona
1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) Cool 9)...
proponuje zmienić to na taki obrazek 8 - ) połączony i usunąć tamten albo zupełnie inny- ustawić żeby automatycznie administrator nie musiał go zmieniać. Sądzie że niepowinno to być żadnym problemem

druga

a więc podczas dialogu- gdy ktoś szpamuje napszykład wypowiedzią "popieram" ktoś inny odpowiada- "nie szpamuj!!!" to obydwie osoby powinny dostać ostrzeżenie za spamowanie.

trzecie
proponuje aby jakiś moderator spisał wszystkie skrypty i zrobić nawy temat słownik skryptów ponieważ skryptów jest coraz więcej piternet i szybki dostali bana i nie mogą edytować wypowiedzi- a moderator ustaiw go jako przyklejony w dziale pomoc i pytania i słowink będzie coraz to większy Wink

czwarta

proponuje stworzyć nowy dział w którym użytkownicy będą mogli pytać o swoje ostrzeżenia- temat ten będzie kasowany co tydzień więc nie będzie w nim nieporządku.


nie przypominam sobie żeby podobne propozycije się pojawiły. A jak tak to wszystkich przepraszam- szukałem ale podobnych nie znalazłem- może ktoś wykasował...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lukasol
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 178
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pią 19:04, 24 Lut 2006    Temat postu:

bardzo fajne ale co do Pierwszego mysle ze to niepotrzebne sam sobie zmien duzo pracy w to nie wlozysz -.-

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 19:09, 24 Lut 2006    Temat postu:

Wszystki pieknie ładnie ale jednen mi się nie podoba


Kod:
proponuje stworzyć nowy dział w którym użytkownicy będą mogli pytać o swoje ostrzeżenia- temat ten będzie kasowany co tydzień więc nie będzie w nim nieporządku.


Przecież ostrzeżeń dziennie idzie naprawde dużo - moderator nie jest w stanie zapamiętać za co dał komu ostrzeżenie ...

Nawet gdyby przy oddaniu osta miałby odrazu pisać do działu za co ktoś dostał - za dużo roboty jeśli idzie ich wiele.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
eXceptos
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 257
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 19:15, 24 Lut 2006    Temat postu:

Według mnie najlepsze są 1 i 4. No i potem 2 i 3. Te (1 i 4) faktycznie byłyby przydatne. Czasem jak nawet piszesz regulamin na sowje forum to zazwyczaj wyskakuje własnie zamiast 8.) to Cool... Bardzo to jest denerwujace. 4 propozycja, chyba nawet jest bardzo pomyslowa, no i cozywiscie potrzebna. Wiele osób nie wie za co dostała posty (z ich win oczywiscie, bo nie czytajaj regow i faq), tam by przynajmniej mogli sie zapytac. Takto wkoncu (wczescien czy poźniej) będa pytac w jakis innych kategoriach. Teraz co do 2: jest to niby dobry pomysł, że 2 odoby powinny dostac osta, lecz wolałbym (mi tro bez róznicy bo i tak, tak nie odpisuje Razz), żeby posty takie były usówane. Jeżeli tak nie, to przynajmniej 3 ostrzezenia alle nie w "ostrzeżeniach" tylko normalnie jakopost, a potem np 3 naraz ostrzeżenia Smile... Takto każdy by się pilnowalo. No i 3, według mniej najmniej potrzebna. Pomysł dobry, dzieki któremu byłby mniejszy zamęt.
Praktycznie to wszystkie pomysłby mi się podobają, lecz kolejnosc ustaliłbym taka:
pierwsze miejsce: 4
drógie miejsce: 1
trzecie miejsce: 2
czwarte miejsce: 3

Oczywiscie propozycje na miejscu tzrecim, możnaby wprowadzic "od zaraz".
pzdr Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 20:22, 24 Lut 2006    Temat postu:

pierwsze - wystarczy ze samemu sie zmieni - wg mnie jest zbedne poprawianie tego.
drugie - staram sie tak robic - ale nie zawsze sie cos zauwazy - czlowiek nie jest w stanie siedziec tutaj 24 h
trzecie - i uwazasz ze jak przyjda nowni to nie beda zakladac nowych tematow pytajacych sie o dany skrypt ? Wink teraz nawet robia tak ci ktorzy juz sa tutaj sporo czasu.
czwarte - ojjj nie uwazam to za dobry pomysl. Dlaczego? Bo tam dzien w dzien byloby zakladane pewnie z 30 tematow .
Potem każdy by sie 'pluł' że uważa że nic takiego nie zrobił, że to nie fair że dostał to ostrzezenie - a my niestety nie mamy zamiaru z tak owymi dyskutować.
Jak dostał ostrzeżenie to najwidoczniej an nie zasłużył - moja wina, że te osoby które dostały ostrzeżenia nie stosowały się do regulaminu?
Z innego powodu ostrzeżeń sie nie dostaje.
Jednym slowem uważam że jest to zbędne.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin