Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Miejsce na cokolwiek pod forami
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renczus
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 150
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: inąd z miasta

PostWysłany: Śro 23:12, 22 Lut 2006    Temat postu: Miejsce na cokolwiek pod forami

Mam taką propozycję: część z nas chce czasem dodać do swojego forum coś więcej- nie tylko posty ale i jakieś informacje widoczne od razu, zwykle jakieś skrypty, buttony, banery itd.

Oczywiście można założyć nowy dział, zablokowac go i w opisie działu wstawić odpowiedzni kod.

Ale nie jest to estetyczne - wygląda na takie wysilone i marnie się komponuje w niezależnie jakiej skórce (ja używam aqua, która jest bardzo fajna a w niej to już zupełnie to nie wygląda)

Moja propozycja jest taka: Zawsze pod forami jest ramka informacyjna - tak są takie duperelki jak info kto jest, co robi kto się zainstalował ostatnio itd. Czy nie możnaby było wstawić pomiędzy tą ramką a forami oddzienego pola na dowolny kod html/php?

Mój przykłąd jest taki: na moim forum (kliknij) jest skrypt informujący kto ma urodziny (nie w php jako dodatek tylko prosto w javie - mam 40 userów to mogę). Popatrzcie sobie na tamtą stronę i powiedzcie czy to jest ładnie jak jest jak jest? Byłoby fajniej jakby pod ramkami (umownie nazwijmy tak grupy forów - te największe jednostki podziału) Było miejsce na wstawienie tego skryptu na takim samym tle jak ramka informacyjna? Edit: rozwiazałem problem trochę inaczej, ale jest dobrze tylko dla ie6 opery i mozilli

Technicznie nie jest to ciężka sprawa - wystarczy do panelu admina dodać nową kartę która będzie miała jedno pole a w nim wpisujemy kod. (Żeby było jeszcze łatwiej może na początek by zrobić taką opcję tylko przy włączonej obsłudze HTML na forum - bez to już będzie trochę gimanstyki).



Proszę moderatorów (jeżeli uważacie mój postulat za stosowny) o napomknięcie o tym po_lakowi (wiem, że on wszystkiego nie może przeczytać bo jest jeden a pomysłów wiele w tym duża część powiedzmy kontrowersyjnych) o moim pomyśle - prędzej posłucha moda niż usera.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez renczus dnia Sob 21:25, 25 Lut 2006, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AnakinSkywalker
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 181
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Czw 10:39, 23 Lut 2006    Temat postu:

Hmm... Nawet Fajny Pomysł Popieram !

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pumkaa
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Czw 11:19, 23 Lut 2006    Temat postu:

Bardzo fajny pomyśł, bo jak się wklepia kody do banerów w ramke od fora to wygląda to beznadziejnie, ale innego wyjścia narazie nie ma.

P.S. miroeso nie nabijam sobie postów. (w celach informacyjnych)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
eXceptos
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 257
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 11:44, 23 Lut 2006    Temat postu:

Pomysł jest bardzo dobry! Przyda się i to bardzo. Ja go popieram i mam nadzieję że po_lak też poprze ... Tylko jak zawsze będzie pytanie: czy nie spowolni pracy ...Ja myślę, że nie bo to malutki mod (Razz)...
Przy wklejaniu bannerów praktycznie marnuje się pół forum (strony głównej), a takto byłoby zero problemu. Pytanie tylko takie: czy jak będzie taka możliwośc to, czy wszyscy nie zaczną wklejac ile wlezie. Inforamacje wtedy zjada bardzo w dol. Ja proponuje, aby była możliwośc wklejania bannerków (itp) nie nad Informacjami tylko pod, wtedy inf. nie zjadą, no i będzie można swobodnie wklejac. Jescze lepiej gdyby to było do wybory , jak chce administrator danego forum Smile...
Ogólnie pomysł świetny, !! PoPiErAm !!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 11:48, 23 Lut 2006    Temat postu:

Taka jakby mini tablica ogłoszeń Razz pomysł nawet nawet ....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
renczus
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 150
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: inąd z miasta

PostWysłany: Czw 14:16, 23 Lut 2006    Temat postu:

oj - też fane ale nie to dokładnie miałem na myśli. Myslalem o miejscu tylko dla admina forum na wstawianie czegokolwiek - dawanie takiego miejsca użytkownikom byłoby nierozwagą chyba, że by ograniczyć jakoś długość... ale i tak można zakotwiczyc zewnetrzną stronę... nie to nie to. Poza tym dla wszystkich to już zakrawa o shoutboxa albo wygryzarkę, a to są pomysły raczej ze stron niż z forów

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
malyxxl
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 64
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw 14:37, 23 Lut 2006    Temat postu:

przydało by się ale jest kilka pomysłów ciut ważniejszych od tego i mogę to tak ułożyć

1.pomógł
2.color ranks
3.zmienianie obrazka obok tabelki kto jest na forum
4.podofra
5.tutaj uplasujemy tą opcje


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
matiit
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Czw 15:30, 23 Lut 2006    Temat postu:

Ja bym uplasował ja na 4 a podfora na 5

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pixel
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 16:07, 23 Lut 2006    Temat postu:

Ten pomysł jest super Smile Popieram w 100 %

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
renczus
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 150
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: inąd z miasta

PostWysłany: Czw 16:17, 23 Lut 2006    Temat postu:

Proszę was, żebyście nie proponowali swoich rozwiązań tutaj (jak malyxxl): Nie chcę żeby ten temat przekształcił się w kolejny koncert niespełnionych życzeń. A z resztą jak sam malyxxl napisał - są już tematy o tamtych modach (podałeś linki).

Dziękuję za słowa poparcia. Czekam na odzew maderatorów: co wy myślicie o takim rozwiazaniu


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cHrzanek
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Wr.
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 17:38, 23 Lut 2006    Temat postu:

Podoba mi się ten pomysł a z tymi banerami których kod trzeba wklejać w opis forum to rzeczywiście niezbyt fajnie to wygląda no ale cóż innej opcji nie ma.
Tak wogole to co wszyscy się czepili by zmieniać kolory rang? bez sensu i komu to potrzebne? Przecież jest widoczna nazwa a jaki będzie miała kolor to już sprawa mało ważna (może dla niektórych nie).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DJ Spox ;)
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1073
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z MIASTA

PostWysłany: Czw 17:55, 23 Lut 2006    Temat postu:

Moim zdaniem to jest bez sensu renczus jak masz gg to wstąp do mnie bo moim zdaniem (chyba tylko moim) da się to zrobić bez tego moda, może się mylę jest na fora.pl dużo więcej innych modów przydatnych do dodania.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mieszko
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Czw 19:47, 23 Lut 2006    Temat postu:

moim zdaniem pomysł dobry...Ale ważniejsze są teraz takie opcje jak pomógł i color rank.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Czw 20:35, 23 Lut 2006    Temat postu:

Dobry pomysł ale Color Ranks i Pomógł ważniejsze, a po drugie się chyba tak nie da zrobić trzeba by było dac nam dostęp do serwera, a jak wiecie to jest nie możliwe.
Powrót do góry
Tomasz_23
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: z POLSKI

PostWysłany: Czw 21:28, 23 Lut 2006    Temat postu:

racja

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin