Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

problem z rozmiarem Loga

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papkin37
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:23, 10 Gru 2010    Temat postu: problem z rozmiarem Loga

witam
Czytalem wczesniejsze tematy dotyczace Loga i jego rozmiarow ale za duzo z tego sie nie dowiedzialem, mam na swojej stronce zainstalowany styl Darkx i tam wgralem swoje takie byle jakie logo i jest ono strasznie male, jak wgram wieksze loga z innych stronek to je tylko w brzydki sposob pomniejsza. i niby jest tak ze kazdy styl ma wlasne rozmiary loga, pozniej wgralem rownie ladny styl zone copper a tutaj jeszcze mniejsze rozmiary na logo, tylko tu plus bo jest ono ustawione na srodku a nie poboku.
W tym obecnym stylu to chcialbym z nim pozostac i jest tam na gorze wiecej wolnego miejsca, czy nie daloby sie jakos ustawic aby te moje logo bylo kapke wieksze, bo chce sobie jakies takie ladne skomponowac, a w tym stylu to nikt go nawet nie zauwazy bo takie maciupienke jest.
Bo z tego co widze czym ladniejszy styl tym mniejsze logo mozna dac, jezeli sie nieda bankowo w zaden sposob tego wiekszego loga ustawic to podajcie mnie jakies ladne style gdzie te logo mozna wielkie walnac. dziekuje slicznie za przeczytanie tego i prosze o jakies konkretne odpowiedzi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin