Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Problem z dodaniem obrazka w podpisie !

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
próbny
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 23:11, 08 Gru 2010    Temat postu: Problem z dodaniem obrazka w podpisie !

Witam ! Mam problem z wklejeniem "paska" jest to cienki obrazek, który ma wielu użytkowników (linku nie dodam bo mam za mało postów i nie mogę). Na stronie gdzie go opublikowałem żeby móc go dodać jest też specjalny kod żeby go można było wkleić na forum. I na jednym forum wszystko ładnie, bez problemu wchodzi, a na innym (swoim) nie mogę go wrzucić Evil or Very Mad Używałem też opcji [img][/img] i normalnego linku ale zamiast "paska" był tylko link Sad

Jak był podobny temat to przepraszam, ale jestem nowy i w opcji "szukaj" nie znalazłem Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:52, 09 Gru 2010    Temat postu:

Obrazek w podpisie - na tym forum, czyli forum.fora.pl wyświetli Ci się dopiero po napisaniu Kilku postów, jeśli dobrze pamiętam - 8!!

A link do obrazka w podpisie ma mieć postać:
[img]http://ADRES HOSTINGOWANEGO OBRAZKA.gif[/img][/url]

Jeśli ma być linkowany:
[url=http://www.ADRES TRONY DO KTÓREJ LINKUJESZ][img]http://ADRES HOSTINGOWANEGO OBRAZKA.gif[/img][/url]

Pamiętaj tylko, że limit dla długości adresu (ilości znaków w adresie) na swoim forum ustalasz w PA > Ogólne >Konfiguracja > "Maksymalna długość podpisu
Maksymalna ilość znaków w podpisie użytkownika" - ustawiasz taką jaką chcesz > Wyślij

Na forum.fora.pl to jest aż 500 znaków.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
próbny
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 17:32, 09 Gru 2010    Temat postu:

Wklejałem rożne kody itp. i zrobiłem dokładnie tak jak napisałeś (chociaż robiłem też podobnie) i teraz już się link nie wyświetla tylko taki obrazek na kształt kartki papieru z figurami geometrycznymi, który oznacza, że avatar nie chce się wyświetlać. Co jest nie tak ? na innym forum się wyświetlał !

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:59, 10 Gru 2010    Temat postu:

Avatar/emblemat czy obrazek w podpisie, bo to są dwie różne sprawy. Raz piszesz tak raz inaczej.
Moja odpowiedź dotyczyła umieszczenia obrazka w podpisie.

Emblemat/awatar wklejasz z "Panela kontrolnego emblematów" który jest na dole w profilu.
Masz trzy możliwości
1. Wyślij Emblemat z twojego komputera:
2. Wyślij Emblemat z adresu:
Wpisz adres, pod którym zlokalizowany jest Twój Emblemat, zostanie on skopiowany na tę stronę.
3. Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:
Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać.

Wybierasz to co chcesz i po sprawie. Jeśli wybierasz opcję 3. to wpisujesz adres hostingowanego obrazka bez [img][/img]

I do tego ten adres który podajesz nie ma rozszerzenia gif albo jpg (obrazka) tylko html!


Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pią 10:25, 10 Gru 2010, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
próbny
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:22, 10 Gru 2010    Temat postu:

Dziękuję za pomoc, ale się zbytnio nie przydała. Problem był w tym, że korzystałem ze złej strony i tam był link na forum, ale coś nie wchodziło. Zarejestrowałem się na ImageShack i tam był już dobry link. A chodziło o taki pasek co mam teraz w podpisie.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez próbny dnia Pią 17:31, 10 Gru 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin