Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Ocena regulaminu mojego forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JumperKubsontter
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 15 Cze 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 19:52, 19 Cze 2017    Temat postu: Ocena regulaminu mojego forum

Pierwszy w historii forum:

ZASADY
1.Nie używaj wulgaryzmów.Każde wulgarne słowo skutkuje ostrzeżeniem wysłanym danemu użytkownikowi.Trzy ostrzeżenia to 3 - miesięczny ban!

2.Nie obrażaj innych forumowiczów lub osób publicznych.Za to też grozi ostrzeżenie.

3.Staraj się umieścić temat w dziale do tego przeznaczonym.Nagminne umieszczanie tematów w działach,gdzie on nie pasuje,może skutkować ostrzeżeniem.

4.Możesz reklamować inne strony i fora dopiero,kiedy osiągniesz rangę Aleksander Svetlov.Jeśli zrobisz to wcześniej,post w którym je reklamujesz zostanie usunięty.

5.Możesz napisać post pod postem dopiero po upływie 24 godzin od napisania pierwszego.W przeciwnym razie zostanie on usunięty.

6.Staraj się nie popełniać błędów ortograficznych.Nagminne ich popełnianie może skutkować upomnieniem,a następnie ostrzeżeniem.

7.Surowo zabrania się posiadania więcej niż 1 konta na forum.

8.Odpowiadając w tematach wypowiadaj się zgodnie z jego przeznaczenie.Inaczej możesz dostać ostrzeżenie.

9.Zostanie usunięte konto każdego,kto zarejestruje się i przez 1 rok nic nie napisze lub przez 3 miesiące się nie zaloguje na to forum.

10.Każdy użytkownik musi przeczytać ten regulamin i go przestrzegać.

Co o tym sądzicie Question


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez JumperKubsontter dnia Pon 19:55, 19 Cze 2017, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 6:31, 20 Cze 2017    Temat postu: Re: Ocena regulaminu mojego forum


JumperKubsontter napisał:
Pierwszy w historii forum:

ZASADY
1.Nie używaj wulgaryzmów.Każde wulgarne słowo skutkuje ostrzeżeniem wysłanym danemu użytkownikowi.Trzy ostrzeżenia to 3 - miesięczny ban!

2.Nie obrażaj innych forumowiczów lub osób publicznych.Za to też grozi ostrzeżenie.

3.Staraj się umieścić temat w dziale do tego przeznaczonym.Nagminne umieszczanie tematów w działach,gdzie on nie pasuje,może skutkować ostrzeżeniem.

4.Możesz reklamować inne strony i fora dopiero,kiedy osiągniesz rangę Aleksander Svetlov.Jeśli zrobisz to wcześniej,post w którym je reklamujesz zostanie usunięty.

5.Możesz napisać post pod postem dopiero po upływie 24 godzin od napisania pierwszego.W przeciwnym razie zostanie on usunięty.

6.Staraj się nie popełniać błędów ortograficznych.Nagminne ich popełnianie może skutkować upomnieniem,a następnie ostrzeżeniem.

7.Surowo zabrania się posiadania więcej niż 1 konta na forum.

8.Odpowiadając w tematach wypowiadaj się zgodnie z jego przeznaczenie.Inaczej możesz dostać ostrzeżenie.

9.Zostanie usunięte konto każdego,kto zarejestruje się i przez 1 rok nic nie napisze lub przez 3 miesiące się nie zaloguje na to forum.

10.Każdy użytkownik musi przeczytać ten regulamin i go przestrzegać.

Co o tym sądzicie Question


Każdy pisze Regulamin tak jak chce!
Ale ...
p. 9 wydaje mi się nieco "nieżyciowy" - ktoś może być chory albo wyjechać (np. do pracy) na 4 miesiące.
p. 10 - jak wyobrażasz sobie wyegzekwowanie przeczytania Regulaminu?!

Raczej powinien brzmieć:
"Każdy użytkownik forum jest zobowiązany do przestrzegania Regulaminu. "
Dodatkowo może jeszcze:

1. Zdjęcia wstawiane na forum mogą mieć max 600 px na 600 px. (chyba, że ustalisz inną wielkość, ale wielkość zdjęcia nie może nadmiernie go "rozciągać".)

2. Czerwony kolor czcionki zarezerwowany jest wyłącznie dla Admina tego forum. Nie pisz zdań wielkimi literami.

3. Niedozwolone jest pisanie lakonicznych postów w celu nabijania sobie licznika ilości postów lub sztucznego podnoszenia wątka w górę.

4. Piszemy własne teksty. Jeśli chcemy posłużyć się czyimś opracowaniem musimy mieć zgodę autora. Oczywiście nie dotyczy to cytowania wypowiedzi na forum.

Wulgaryzmy zablokuj dodatkowo w PA.
Do tego sam popełniasz drobne błędy - np. w Regulaminie brakuje wielu spacji. Po kropkach, przecinkach.


Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Wto 13:24, 20 Cze 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JumperKubsontter
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 15 Cze 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 7:29, 20 Cze 2017    Temat postu:

9.Chodzi mi o 3 miesiące od rejestracji.Ale rzeczywiście mogę to zmienić

10.Rzeczywiście bez sensu to napisałem Embarassed

1.Racja
2.jw.
3.jw.
4.jw.

Bardzo dziękuje za dobre rady Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin