Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Bezpieczeństwo danych "osobowych"

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yarp
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 21:40, 17 Sie 2005    Temat postu: Bezpieczeństwo danych "osobowych"

Witam,
za pomocą FAQ'a (dzięki za niego Wink i paru eksperymentów udało mi się założyć forum. Nasunęło mi się kilka pytań, na jakie nie znalazłem odpowiedzi:
1) czy jest możliwość, aby dane "osobowe" uczestników forum (e-mail, numer GG, telefon (!) były dostępne (widoczne) również tylko dla osób zaufanych (poziom dostępu analogiczny jak "prywatne"
2) czy do tych danych - niezależnie od pozytywnej odpowiedzi na pyt 1 - mają dostęp administratorzy domeny fora.pl?
3) czy jest możliwość importu tutaj całego forum z innego miejsca?
4) czy jest możliwość eksportu całego forum (userów, postów, struktury itd.) w inne miejsce?
pozdr.
Yarp


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bypietras
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 170
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z nienacka!!!!!!!!!!!!!!

PostWysłany: Czw 8:37, 18 Sie 2005    Temat postu:

1) Raczej nie (nie jestem pewien)
2)-------
3) Jeśli wyrazi na to zgode admin darmowego innego miejsca. Jeśli masz forum na swoim serwerze musi wyrazić na to zgodę admin fora.pl
4) Jeśli admin fora.pl da ci kopię bazy danych.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 9:27, 19 Sie 2005    Temat postu:

1. Dane, które wpisujesz w profilu są zawsze widoczne publicznie (wyjątkiem jest adres email, który w niektórych wypadkach jest ukryty, ale dla administratora danego forum zawsze jest widoczny)

2. Tak - administratorzy fora.pl mają pełny dostęp do serwera i jest to raczej normalne, nie dało by się świadczyć usługi bez dostępu do serwera. Identycznie jest na serwerach płatnych - tam też administratorzy mają dostep do wszystkich plików i baz. U nas prawa te mają tylko osoby bardzo zaufane (2 administratorów), moderatorzy nie mają wglądu w żadne dane serwera.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin