Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Galerie zdjęć/obrazków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 15:54, 19 Lut 2009    Temat postu:

serwis w sensie Fora.pl - jeżeli chcesz się kontaktować z nimi to pisz na [link widoczny dla zalogowanych]

a jeżeli odesłali Cię na to forum z tym problemem to już nie nasza wina, my co najwyżej możemy wymyślić jakiś zastępczy sposób tak jak umieszczenie linka do galerii gdzieś na forum.

sam linka w menu nie umieścisz, bo musiałbyś modyfikować plik overall_header.tpl a do tego jest potrzebny dostęp do FTP, którego nikt z nas nie ma.

masz problem jak 90% użytkoników serwisu i to jest zrozumiałe ale zrozum to, że Twoje rozwinięte bulwersjacje nic tu nie pomogą, bo admini serwisu zaglądają tu nader rzadko.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez x-alien dnia Czw 15:55, 19 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ovocek
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 20:00, 19 Lut 2009    Temat postu:


Cytat:
Otóż nie oto mi chodzi!! Problem jest w tym, iż nie ma przycisku - POWTÓRZĘ: PRZYCISKU do galerii w głównym menu stylu aeolus i innych stylach.
Czy zamiast dyskutować ze mną po próżnicy, mógłbyś może podać jak zmienić grafikę i ująć w stylu PRZYCISK do galerii.

Może w końcu kolego zrozumiesz i odpowiesz konkretnie i zwięźle!

I proszę wytłumacz o jakim "serwisie" piszesz?


Hehe, ręce opadają. Chyba jasno i wyraźnie napisałam, że takie coś trzeba zgłosić do serwisu fora.pl, bo tutaj nikt Ci w tej sprawie nie pomoże. Cały czas o tym piszę, tylko trzeba umieć czytać ze zrozumieniem.
Można wstawić link, ale za braki w skórce nie są odpowiedzialni administratorzy tego forum. Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AdamBan
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:08, 19 Lut 2009    Temat postu:

Dziękuję x-alien, nie można było tak od razu odpowiedzieć!
A panu Ovockowi to już podziękujemy uprzejmie za rady bez rad.

PS.
Tak apropos Ovocek, to e-mailem Pani

Cytat:
Paulina
Specjalista Wsparcia Technicznego
Dział Obsługi Użytkownika
GG Network S.A.
Al. Stanów Zjednoczonych 61; 04-028 Warszawa
e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]; [link widoczny dla zalogowanych]
mnie tu skierowała

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eryk1996M
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 23:12, 19 Lut 2009    Temat postu:

Moim zdaniem dobrze by było gdyby zmienić :

1. Jak styl forum jest czarny a wstawione zdjecie do galerii jest male to żeby nie było widac tego bialego obramowania wokół tego zdjęcia.

2. Fajnie by było gdyby można do tych zdjęć w galerii dodawac komentarze.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ovocek
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 23:16, 19 Lut 2009    Temat postu:


Cytat:
A panu Ovockowi to już podziękujemy uprzejmie za rady bez rad.

PS.
Tak apropos Ovocek, to e-mailem Pani


Widzisz? Nie czytasz mnie, bo wiedziałbyś, że czasowniki w moich wcześniejszych wypowiedziach są w rodzaju żeńskim, czyli jestem kobietą. Zostałeś tu skierowany, żeby dowiedzieć się, jak zrobić przycisk do galerii - logiczne. Bez odbioru.

-----------------------------------


Cytat:
2. Fajnie by było gdyby można do tych zdjęć w galerii dodawac komentarze.


Tutaj się zgadzam i popieram. Smile Mam nadzieję, że w serwisie fora będzie w końcu taka możliwość, choć pewnie nieco trzeba będzie poczekać. Trzymajmy kciuki. Cool


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ovocek dnia Czw 23:17, 19 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eryk1996M
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 12:46, 20 Lut 2009    Temat postu:

I mogło by być tak że w profilu użytkownika pisze ile użytkownik dodał zdjęć do galerii.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ballpoint pen
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:44, 24 Lut 2009    Temat postu:

Witam
W stylu subSilver w menue u gory nie wyswietla sie odnosnik do galerii, jest to tylko w tym stylu. Jak zmieniam styl forum pojawia sie galeria, wracam do subSilver - galerii nie ma. Problem techniczny czy robie cos zle?
Pozdr.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ovocek
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 1:58, 25 Lut 2009    Temat postu:

Czytaj kilka postów wyżej.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 15:45, 25 Lut 2009    Temat postu:


Ballpoint pen napisał:
Witam
W stylu subSilver w menue u gory nie wyswietla sie odnosnik do galerii, jest to tylko w tym stylu. Jak zmieniam styl forum pojawia sie galeria, wracam do subSilver - galerii nie ma. Problem techniczny czy robie cos zle?
Pozdr.


po pierwsze zmniejsz avatar i podpis. avatar może być maksymalnie 100x100 pikseli, banner w podpisie 468x60

po drugie,

-sprawdź czy galeria faktycznie jest włączona

-jeżeli tak, użyj naprawiarki forum na stronie www.fora.pl

(w subsilver odnośnik powinien się wyświetlać).

-jeżeli naprawiarka nie pomoże, napisz o tym błędzie na [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ballpoint pen
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:12, 25 Lut 2009    Temat postu:


x-alien napisał:


po pierwsze zmniejsz avatar i podpis. avatar może być maksymalnie 100x100 pikseli, banner w podpisie 468x60

po drugie,

-sprawdź czy galeria faktycznie jest włączona

-jeżeli tak, użyj naprawiarki forum na stronie www.fora.pl

(w subsilver odnośnik powinien się wyświetlać).

-jeżeli naprawiarka nie pomoże, napisz o tym błędzie na [link widoczny dla zalogowanych]



Dzwonilem kiedys na hotline w serwisie mojego internet providera jak net mi nie chodzil a facet do mnie zebym sprawdzil czy mam wtyczke routera w gniazdku. Zasatanawiales sie kiedys nad taka praca? Pasowala by do Ciebie.
Zadajac pytania na tym forum i czytajac ich odpowiedzi (a forum ponoc sluzy do udzielania pomocy) czytam najpierw wywal avatar, zmien podpis, dostaniesz ostrzezenie, itd a potem banalne odpowiedzi w Twoim stylu. Jakbym nie sprawdzil podstaw to bym nie pytal. Naprawiarki nie uzywam bo w/g mnie wszystko dziala jak trzeba a po jej zadzialaniu musialbym cale forum od nowa stawiac (skrypty w opisach, itd.). Blad lezy jak to juz wczesniej ujales w "serwisie" i niec sie z tym nie da zrobic bez popsucia innych elementow forum.
Na moja wiadomosc nie musisz odpowiadac. Dzieki za cenne wskazowki i zapytaj no w tym "serwisie" dlaczego wogole mozna wstawic avatary wieksze jak tylko dozwolone sa 100x100..... albo popros admina tego forum by uzyl naprawiarki by inni na przyszlosc nie dokonali takiej karygodnej czynnosi jak wstawienie avataru 102x98.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
półkrwisty
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 126
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:49, 25 Lut 2009    Temat postu:


Cytat:
Zadajac pytania na tym forum i czytajac ich odpowiedzi (a forum ponoc sluzy do udzielania pomocy) czytam najpierw wywal avatar, zmien podpis, dostaniesz ostrzezenie, itd a potem banalne odpowiedzi w Twoim stylu. Jakbym nie sprawdzil podstaw to bym nie pytal.

Kolego:
Primo - zaopatrz się w polską czcionkę.
Secundo - jeśli masz problem, pisz w dziale POMOC I PYTANIA,
zamiast się bulwersować.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ballpoint pen
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:24, 25 Lut 2009    Temat postu:

Sluchaj tylko kolego: temat traktuje o testowaniu nowej funkcji galerii - testowalem i w wielu szablonach nie chodzi - pisze to wiec gdzie nalezy.
Jak taki z ciebie wirtuoz to napisz cos sensownego w temacie a nie podlizuj sie wytykajac pozbawione sensu uwagi.
Jeszcze raz napisze ze funkcja galeria nie dziala w wielu szablonach jak np. subSilver, phpxp2, phpBBlite, Athena, FI Apple blue i jeszcze wiele innych, zeby nie bylo ze cos zrobilem zle to dziala np. gBlue, JustFooty itd.
Tak wiec moje zdanie: klapa. Nie mam zamiaru uzywac naprawiarki bo mam naszpikowana strone startowa skryptami i nie chce mi sie tego robic od nowa. Chcialem tylko tak jak gloszono zaaktywowoac galerie na moim forum i tego sie nie da w wielu przypadkach bez budowania go od podstaw.
Dzieki wiec wszystkim za uwagi o moich trzcionkach, avatarch i podpisach. Bylo to bardzo przydatne w temacie o galerii ....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:32, 25 Lut 2009    Temat postu:

@Ballpoint pen

niestety ale zanim coś powiesz to zastanów się nad sensem swoich słów. nie szczekaj na kogoś, kto chce Ci pomóc. to, że mówię o avatarze i podpisie to mój obowiązek jako moderatora.

a to, że wstawiasz podpis, który ludziom z mniejszą rozdzielczością monitora rozwali forum to nie jest moja wina.

udzieliłem Ci pomocy i gdybyś miał trochę oleju w głowie to po pierwsze wiedziałbyś, że nie moderuję serwisu tylko forum i moje narzędzia pomocy kończą się na mojej wiedzy.

gdybyś użył naprawiarki, byłaby szansa na naprawienie struktur forum, które prawdopodobnie zawierają błąd. jak pisałem wcześniej, subsilver powinien zawierać odnośnik.

gdybyś poczytał, wiedziałbyś o tym, że część styli po prostu nie ma tego linku, gdyż nie edytowano ich pod tą modyfikację.

nie jest to moja wina tylko serwisu i zacznij odróżniać ludzi pomagających od zarabiających, a nie zachowuj się jak bufon.

to tyle ode mnie.

reszta na [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ovocek
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 22:35, 25 Lut 2009    Temat postu:

Ja bym na Twoim miejscu skorzystała jednak z pomocy X-Aliena.
Na tym forum weszłam w profil i ustawiłam na chwilę skórkę subSilver.
Widzę galerę, mogę w nią normalnie wejść - wszystko jest.
Może faktycznie warto użyć tej naprawiarki?
A że w niektórych skórkach nie ma przycisku galeria - cóż, myślę że z tym trzeba byłoby się zgłosić do serwisu fora.pl z prośbą o jakieś dopracowanie, czy coś.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ballpoint pen
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:45, 25 Lut 2009    Temat postu:

Przeciez skorzystalem z pomocy x-aliena i zmienilem avatar oraz wyrzucilem podpis. Moj problem jest tym samym rozwiazany. Dzeki wszystkim pomagajacym za drogocenne wskazowki oraz za email do zarabiajacych. Dalszych pytan w kwestii galerie nie posiadam.
Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin