Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Zła opinia o fora.pl ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cypeczek
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 390
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: TL
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 22:59, 23 Kwi 2010    Temat postu:

fora.pl jest juz całkiem żałosne ich skrypt to istna pomyłka

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Metan
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 14:33, 24 Kwi 2010    Temat postu:

Jest jakaś nadzieja na "lepsze jutro" ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Annette
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 20:31, 24 Kwi 2010    Temat postu:

Sama nie wiem Sad
Często pisze do fora.pl z sugestią nowych funkcji czy nawet z sugestią dodania nowych styli. Ale jak zwykle mi odpisują, że sugestia została przekazana do odpowiedniego działu i na tym się kończy.
Nie wiem czy jest jakaś szansa na poprawe.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 21:12, 24 Kwi 2010    Temat postu:

Polecam przejść do konkurencji i po pewnym czasie wrócicie jednak na fora.pl mimo jej wielu niedoskonałości.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Metan
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 13:13, 07 Maj 2010    Temat postu:


BASF napisał:
Polecam przejść do konkurencji i po pewnym czasie wrócicie jednak na fora.pl mimo jej wielu niedoskonałości.


Popieram !!! Byłem na różnych stronkach oferujących darmowe fora, ale praktycznie nie mogłem się tam odnaleźć. Od dłuższego czasu korzystam z fora.pl i jakie jest takie jest, ale nie narzekam. Wiadomo że fajnie by było "działać" na phpBB3 lecz niestety nie wszystko da się zrobić. Jestem przyzwyczajony do fora.pl i nie mam zamiaru odchodzić do konkurencji.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
notecreo
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 2:50, 14 Maj 2010    Temat postu:


BASF napisał:
Polecam przejść do konkurencji i po pewnym czasie wrócicie jednak na fora.pl mimo jej wielu niedoskonałości.


Nie powiedziałabym. Mam jedno forum na fora.pl - moje pierwsze i dwa na innym dużym serwisie. Zdecydowanie wolę ten drugi serwis, o wiele mniej awarii, posty się tak nie dublują, w PA więcej opcji, IP gości, shoutbox wbudowany w forum, admin fora, możliwość wprowadzania własnych pól profilu.
Na tym drugim serwisie funkcjonuje jako adminka półtorej roku, jeszcze dłużej jako zwykły forumowicz i żałuje, ze pierwsze forum założyłam na fora.pl . Mam nadzieję, ze admini tego forum i ogólnie serwisu nie poczują się urażeni moją wypowiedzią, ale mam porównanie i niestety, nie wypada na korzyść fora.pl . Mi nawet nie chodzi o skrypty, edycje stylów czy coś, ale o wygodę korzystania i zarządzania forum.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maniek99
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 164
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Czw 7:37, 20 Maj 2010    Temat postu:

a jaki to serwis?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cHrzanek
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Wr.
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 17:16, 25 Maj 2010    Temat postu:

podejrzewam, że gdyby można było wziąć stąd bazę danych to połowa ludzi by sobie poszła z fora.pl gdzie indziej.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maniek99
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 164
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Wto 17:55, 25 Maj 2010    Temat postu:


cHrzanek napisał:
podejrzewam, że gdyby można było wziąć stąd bazę danych to połowa ludzi by sobie poszła z fora.pl gdzie indziej.

no to amerykę odkryłeś Smile
oczywiście że tak


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Uxlin
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: wziąć głośnik plazmowy?
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:38, 29 Maj 2010    Temat postu:

Tego typu fora są da ludzi którzy nie umieją zrobić innego forum.
A to jest chyba najprostsze więc paru użytkowników by zostało. Ale ja korzystam z niego ze względu na to że na niektóre strony szkoda mi rejestrować odrębnego hostingu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Metan
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:52, 04 Cze 2010    Temat postu:


DinoKatowice napisał:

Annette napisał:
A co sądzicie o j u n.pl? Smile


Moim zdaniem to fora.pl jest lepsze !!!


No i tu bym się z Tobą kłócił. Zresztą zależy w czym jest lepsze. Na j u n jadą na przemie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Metan dnia Pią 17:59, 04 Cze 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
1pietras1
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Otwock
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:56, 07 Cze 2010    Temat postu:

Zdarzają się problemy... Ale postawmy pytanie - gdzie się nie zdarzają? No właśnie... fora.pl docierają do najliczniejszej rzeszy ludzi, to chyba największy plus.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez 1pietras1 dnia Pon 23:56, 07 Cze 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nfmbyd
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Pon 0:28, 14 Cze 2010    Temat postu:

W ogóle jaka to dokładnie wersja jest forum, phpBB2?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
xXxXxXx
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 13:36, 27 Cze 2010    Temat postu:

Jestem związany z fora.pl od 3 lat. Ktoś zapyta czemu dopiero teraz zarejestrowałem się na tym forum. Więc odpowiadam że jak widzę niektóre posty zachwalające fora.pl to mnie roznosi. Faktycznie ja sam zawdzięczam sporo temu serwisowi bo na nim założyłem swoje pierwsze forum, które niestety po rozwinięciu się zniknęło i do tej pory nie uzyskałem ŻADNEJ pomocy i odpowiedzi dlaczego ? Założyłem następne też się rozwinęło i znowu CRITICAL ERROR i olewactwo ze strony [link widoczny dla zalogowanych] ! Żenada !! Pomimo problemów nauczyłem się wiele i za to chcę podziękować fora.pl ale za pomoc powinni dostać kopa w d**e !(chodzi mi o [link widoczny dla zalogowanych])
BASF tutaj się grubo mylisz :

Cytat:
Polecam przejść do konkurencji i po pewnym czasie wrócicie jednak na fora.pl mimo jej wielu niedoskonałości.

Zakładając forum na fora.pl do czasu rozwinięcia go jako tako wszystko jest ok ale później zaczynają się schody. Użytkownicy piszą do Adminów czy można by zmienić to czy tamto otrzymują przeważnie odpowiedź : nie da się, niemożliwe, niestety nie itd. co odstrasza użytkowników. Wiadomo że forum aby się utrzymało musi iść naprzód (czyt. musi mieć zmiany) których na fora.pl jest jak na lekarstwo a prawdę mówiąc nie ma żadnych ! Dobry ten serwis był 5 lat temu jak startował i może jeszcze 2 lata temu też był liderem ale teraz to jest outsider ! Pomoc ze strony [link widoczny dla zalogowanych] jest żadna ! Jedynie to forum i ludzie którzy stale tutaj przebywają ( jest dosłownie garstka ) pomagają innym. Miałem tutaj trzy fora, 2 wcześniej opisane padły pod nazwą CRITICAL ERROR a z [link widoczny dla zalogowanych] nie było żadnej pomocy a trzecie działało z rozmachem ale jak przyszło do ulepszeń i użytkownicy otrzymywali odpowiedzi wyżej napisane po prostu zaczęli odchodzić i byłem zmuszony z czasem zamknąć niestety bardzo dobrze rozwinięte i rozreklamowane forum. Bo co sam tam mam pisać ? Teraz jestem właścicielem dwóch for, jednego na j u n p l i drugiego na prywatnym serwerze. Oba jadą na przemie i pomimo tego że też nie jest to jakaś rewelacja utrzymują się bez problemu i ze zmianami nie ma większych trudności. Tutaj niby z każdym miesiącem przybywa dajmy na to średnio 150 użytkowników. Nasuwa się pytanie: ilu jest tak naprawdę aktywnych do teraz ? 6 może 7 ? Ludzie widzą że jest tu lipa i po czasie odchodzą i nie ma się co im dziwić. Na zmiany nie ma tutaj żadnych widoków i pewnie fora.pl niedługo już pociągnie. Przykre ale prawdziwe. Na niejednym forum na którym jestem zarejestrowany prowadzono dyskusje na temat fora.pl i w 90 % nie były one pochlebne. Na forach reklamowych nazwa w adresie fora.pl skazuje forum na pożarcie. Nie mówię że na fora.pl nie da się nic rozwinąć bo owszem są fora z tego serwisu bardzo dobrze funkcjonujące ale ile ich jest ? Bardzo mało. Tutaj czytałem nawet posty jak użytkownicy wyrażają złą opinię o phpBB2 by Przemo. Powiem tylko tyle zastanówcie się co piszecie.
Nie mam na celu tym postem obrażać tego serwisu bo jak napisałem wyżej dużo mu zawdzięczam ale jak nie zmienią skryptu nie ma przyszłości przed fora.pl. Ludzie będą licznie przychodzić ale jeszcze liczniej odchodzić jak "wybadają" o co tu chodzi i jaka jest pomoc ze strony [link widoczny dla zalogowanych]. Do tego forum pomocy nie można mieć zastrzeżeń i w tym miejscu wielkie podziękowania ode mnie dla BASF, Kamilk, Miroesa, Dr.Kidler za ich posty które mnie się przydały i pomogły w rozwiązywaniu problemów z forum, za posty sensowne i szczegółowe, posty po których nie musiałem czekać na następne wyjaśnienia bo mi wystarczyły.
Oczywiście o fora.pl nie zapomnę ale będę tu wpadał tylko jako gość.
PZDR dla wymienionych wyżej.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez xXxXxXx dnia Nie 13:38, 27 Cze 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 10:21, 30 Cze 2010    Temat postu:

Ja powiem w taki sposób, chcielibyście otrzymać kopię bazy danych i przenieść się do innego serwisu, z tym że z 10 serwisów z czasów kiedy ja byłem moderatorem tylko dwa istnieją dalej, jeden jest z nich istnieje dlatego, że obciążenie jego jest małe przez to że ma tam dosłownie parę for na krzyż, no i drugim serwisem jest fora.pl

Co z tego że jest ograniczone, ale będąc tu ma się większą pewność że forum za rok czy dwa będzie wciąż istnieć.

A hostingi też kłamią, aktualnie (mogę nawet podać link jak ktoś nie wierzy) znajomi mają forum muzyczne na którym jest 5tys użytkowników na skrypcie IPB 3.0 miesięczna opłata serwera kosztuje ich 250zł MIESIĘCZNA. Kiedyś założyłem forum na ovh płaciło się smsem, ledwo założyłem i przysłali mi maila że osiągnąłem cały transfer miesięczny, żeby wrzucić rangi na forum musiałem czekać miesiąc, nie mozna było mieć avatarów, sygnatur ani innych zdjęć nie można było wrzucać bo to zjadało im "transfer" który był oszustwem - WIĘC TU nie ma tak źle


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin