Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

REKLAMY NA FORA.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:18, 13 Mar 2006    Temat postu:


djdeaka napisał:
Zalatw mi MySQL a chetnie pojde.



Jak masz tyle kasy to kup sobie rozum - i wtedy nauczysz się języków obcych - Portugalskie serwery są duże i darmowe z mysql - niektóre niemieckie również !

i jeszcze jedno - jak masz kase, wykup sobie Polski serwer !


albo wystarczy pomyslec !

Ja mam forum na prywatnym serwerze, płatnym - a nic nie płace.

ROZUM ! i logika ! trzeba kombinowac.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Wto 0:22, 14 Mar 2006    Temat postu:


rolik007 napisał:
skoro chcesz tu zostać to po co jeszcze piszesz kolejne pytania? przecież sprawa cenników od samego początku nie była pewna. po_lak nikogo nie zapewniał, że będzie możliwość usunięcia reklamy.

No i dalej nie jest pewna i dalej czekam na jej rozwoj i dalej czekam na cennik - to takie trudne do zrozumienia?

Tylko ze w miedzyczasie znajduja sie takie osoby jak Ty ktore musza sie tu powymadrzac nt. wszechogarniajacego nas materializmu i pogadac sobie na temat "fajnosci" i "ladnosci" reklam oraz poinformormowac wszystkich ze "mi reklama nie przeszkadza ,a nawet upieksza moje forum".


rolik007 napisał:
mówisz, że inni na tym forum nie są przedsiębiorczy

Jak chcesz ze mna jeszcze rozmawiac to:
a) naucz sie rozumiec moje slowa bo nigdzie nie napisalem ze "inni na tym forum nie sa przedsiebiorczy"
b) napisz na PW.



Zychukp1 napisał:
Jak masz tyle kasy to kup sobie rozum - i wtedy nauczysz się języków obcych - Portugalskie serwery są duże i darmowe z mysql - niektóre niemieckie również !

A ty zacznij rozumiec co pisze. Chodzi mi o baze MySQL z folderu mojego forum na fora.pl. Bosh.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 8:39, 14 Mar 2006    Temat postu:

coś 4YOU:


po_lak napisał:

Pisz poprawnie stylistycznie, gramatycznie i ortograficznie. Wyrazy składaj w całe zdania, aby czytający zrozumiał bez wysiłku i za pierwszym razem, o co Ci chodzi.


Bez spamu mówię pięknie - nara.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 9:57, 14 Mar 2006    Temat postu:


Rhaziel napisał:
No wlasnie, jakos mi sie zdarzylo kiedys natrafic na punkt regulaminu w ktorym admin zastrzegal sobie prawo do reklam na forach ale pisalo ze nie beda uciazliwe (czyli beda to gify i jpgi) i nie beda to zadne pop-up'y a tu co sie dzis patrze - pop-up na forum :?


Jesteś sam sobie winien. Nie emitujemy żadnych pop-upów. Biorą się one z darmowych skryptów, które zainstalowałeś sobie na swoim forum. Jedyne co my wyświetlamy w tej chwili to banner 468x60 na górze forum.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 10:08, 14 Mar 2006    Temat postu:


djdeaka napisał:
A jezeli sms za miesiac kosztowalby 10 PLN to latwo policzyc chyba ze za caly rok wychodzi 120 PLN. Za rok spokoju to to chyba nie jest wiele.


120PLN na rok to byłaby bardzo duża kwota jak dla nas, ale nie ma tak dobrze jak myślisz. Masz małe pojęcie o płatnościach smsowych. Zrobiłeś kilka błędów w założeniu.

SMS kosztuje 9zł + VAT. Z tego my dostalibyśmy po odliczeniu prowizji około 3,30zł. Po odliczeniu podatku zostało by niewiele ponad 3zł.

Wiec pierwszy problem jest taki, że ktoś wysyła smsy za 131,76 PLN rocznie a my mamy z tego 9zł. Efekt taki - wszyscy klną, że strasznie drogo.

Drugi problem mamy taki, że za 120 PLN rocznie można kupić na prawde dobry i stabilny hosting, nasza usługa nie byłaby konkrencyjna. Mało kto skłonny byłby tyle zaplacić, przynajmniej moim zdaniem. Jeśli są tacy to pewnie na palcach policzymy.

Ceny SMSów musiały by być znacznie niższe, poza tym, żeby to nam się opłacało to lepiej byłoby już pobierać opłaty przelewami, ale jest to mało wygodne dla każdej ze stron. Dyskusje pozostawiam otwartą.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Wto 11:29, 14 Mar 2006    Temat postu:


po_lak napisał:
Ceny SMSów musiały by być znacznie niższe, poza tym, żeby to nam się opłacało to lepiej byłoby już pobierać opłaty przelewami, ale jest to mało wygodne dla każdej ze stron. Dyskusje pozostawiam otwartą.

Dziekuje serdecznie za odpowiedz. Wreszcie dyskucja nabrała tempa.

Rzeczywiscie nie uwzglednilem VATu i podatku dochodowego. Tym samym opcja z przelewami bylaby o wiele wygodniejsza od SMSów - nie wiem czemy piszesz ze nie Wink, bo przeciez wsyatrczy dwa razy kliknąć w mBanku czy innym Inteligo (chyba ze niewygodne dla fora.pl).

Mysle ze mimo wszystko taka opcja moglaby sie pojawic. Musielibyscie skalkulowac ile zarabiacie na reklamach i przelozyc to jakos na cennik.

ps. reklama przenajmniej jest mala Wink ale z tym ze pojawila sie tez w podgladzie forum (podczas pisania odpowiedzi pod spodem okna dialogowego) to lekkie zaskoczenie. Mam nadzieje ze nie planujecie "pakowac" reklamy pomiedzy podfora, tematy czy posty na forum.

Pozdrawiam serdecznie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rolik007
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 292
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 13:14, 14 Mar 2006    Temat postu:


djdeaka napisał:
Tylko ze w miedzyczasie znajduja sie takie osoby jak Ty ktore musza sie tu powymadrzac nt. wszechogarniajacego nas materializmu i pogadac sobie na temat "fajnosci" i "ladnosci" reklam oraz poinformormowac wszystkich ze "mi reklama nie przeszkadza ,a nawet upieksza moje forum".


Forum jest od tego aby wyrażać swoje opinie. A wyrażanie opini to nie jest "wymądrzanie". Jeśli nie znasz przeznaczenia forum to radzę Ci przeczytać Regulamin.


djdeaka napisał:
Jak chcesz ze mna jeszcze rozmawiac to:
a) naucz sie rozumiec moje slowa bo nigdzie nie napisalem ze "inni na tym forum nie sa przedsiebiorczy"


Niechce mi się już z Tobą pisać, bo to nie ma sensu. Do Ciebie tak i tak nic nie dociera.


djdeaka napisał:
b) napisz na PW.


Gdybyś sobie kupił rozum, jak to powiedział Zychukp1, to byś wiedział że PW są wyłączone.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Rhaziel
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 17:20, 14 Mar 2006    Temat postu:

No ja sie przyznaje do bledu... nie ma pop-up'ow z fora.pl...
Dziwne jest jednak to ze servis ShoutBox'u z ktorego mam owy "chat" (jak to opisala miroesa) niec o reklamach w script'ie nie mowia Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vereena
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 73
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: z Verden

PostWysłany: Wto 17:40, 14 Mar 2006    Temat postu:

Odnośnie reklamy to chciałam się jeszcze zapytać: Co ile dni będzie zmieniana?
Bo chyba ciągle ta sama nie będzie Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rambo
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 37
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:47, 14 Mar 2006    Temat postu:


po_lak napisał:
SMS kosztuje 9zł + VAT. Z tego my dostalibyśmy po odliczeniu prowizji około 3,30zł. Po odliczeniu podatku zostało by niewiele ponad 3zł.


bo na takich hostingach jak [link widoczny dla zalogowanych] jest taka opcja a 3zł za sms

sprawdz sobie jak ma to konkurencja
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

np: Jak wyłączyć reklamy wyświetlane na moim forum?
Aby wyłączyć reklamy na okres jednego miesiąca
lub przedłużyć okres wyłączenia reklam na kolejny miesiąc
należy wysłać SMS o treści AP WM1 lub AP.WM1 pod numer 7268.
Zwrotnie otrzymasz SMS zawierający kod,
który należy wprowadzić w odpowiednim formularzu w panelu administracyjnym.
Kod należy wprowadzić przed upływem 2 dni od jego otrzymania.
Koszt SMS to 2.44 PLN (z VAT).

Usługa dostępna jest we wszystkich sieciach.
Serwis SMS obsługiwany jest przez Allpay.pl.
Regulamin usługi znajduje sie pod adresem: [link widoczny dla zalogowanych]



dlaczego by na fora.pl tego nie zrobic jak oni

maja sma za 2,3 zł i im to wystarcza a oferuja fora by przemo


a sa darmowe fora oferujace bez reklam

[link widoczny dla zalogowanych]

i mysle ze az tak zle na tym nie wychodzi bez reklam tylko az zachecajaco

ja chcialbym zeby na fora.pl bylo podobnie jak na nnych daremowych forach z tym wylaczniem reklam a nie chce rezygnowac z fora bo za bardzo sie przyzwyczailem


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez rambo dnia Wto 20:53, 14 Mar 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rolik007
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 292
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:51, 14 Mar 2006    Temat postu:


rambo napisał:
a sa darmowe fora oferujace bez reklam

[link widoczny dla zalogowanych]


to co tu jeszcze robisz? Smile nie myśl że cie wyganiam czy coś, ale troche głupio moim zdaniem piszesz Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rambo
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 37
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:54, 14 Mar 2006    Temat postu:

to tu robie ze nie po to tworzylem forum rok temu i je nakrecalem a wlasnie moje forum jest czescia wortalu ktory tworzymy wiec raczej to odpada

nie zalezy mi na damowym forum bo jak zakladalem moje to zaczynelm przygode z forami teraz w zycu nie zrob9l bym darmowego forum to tak na marginesie Smile pozdro


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Wto 21:22, 14 Mar 2006    Temat postu:


rolik007 napisał:
Niechce mi się już z Tobą pisać, bo to nie ma sensu. Do Ciebie tak i tak nic nie dociera.

Nie podoba ci sie ze wyrazam swoja opinie ??


rolik007 napisał:
Gdybyś sobie kupił rozum, jak to powiedział Zychukp1, to byś wiedział że PW są wyłączone.

Gdybys byl konsekwentny to bys mi to powiedzial nie wymadrzajac sie.


rolik007 do rambo napisał:
to co tu jeszcze robisz? nie myśl że cie wyganiam czy coś, ale troche głupio moim zdaniem piszesz

A dlaczego glupio? A moze chce zostac i podnosic jakosc uslug na fora.pl? Poza tym argument "Idz gdzie indziej" jest troche smieszny zwazajac na to ze nie mozna odzyskac bazy MySQL z fora.pl a majac kilka tysiecy postow czlowiek nie jest sklonny wszystko rzucac w diably.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ghost-man
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:10, 14 Mar 2006    Temat postu:

Ekhm... jeśli mogę się wtrącić... Co do reklam w innych serwisach a dokładniej forumer.pl to właśnie dlatego się z nich przeniosłem (tak tak wydało się wkońcu Razz ) bo oni MAJĄ reklamy i to tak wkurzające, że głowa boli! Bo są nie dość, że na samym dole strony, to jeszcze przy panelu szybkiej odowiedzi ale nie na dole tej rameczki, lub górze, ale z boku z prawej strony! To tak oszpeca i może rozciagać, że się wkurzyłęm i tutaj przyszedłem.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:14, 14 Mar 2006    Temat postu:

Ta reklama jest czy nie ? bo ja jej nie widze coś ...



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin