Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

REKLAMY NA FORA.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rolik007
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 292
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:06, 13 Mar 2006    Temat postu:

nawet jakby była taka opcja usuwania reklamy smsem, to ja z niej nie skorzystam Smile mi się ona podoba i upiększa moje forum Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukaszko82
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 529
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:17, 13 Mar 2006    Temat postu:


Rhaziel napisał:
No wlasnie, jakos mi sie zdarzylo kiedys natrafic na punkt regulaminu w ktorym admin zastrzegal sobie prawo do reklam na forach ale pisalo ze nie beda uciazliwe (czyli beda to gify i jpgi) i nie beda to zadne pop-up'y a tu co sie dzis patrze - pop-up na forum Confused

Dziwne. w sumie mi to tam nie przeszkadza za bardzo co nie zmienia faktu ze jest olbrzymni i niekorych moze naprawde irytowac....


``` zmiencie regulamin```



Jaki pop-up ??

Nie były emitowane reklamy w takiej formie więc jest to niemożliwe!
Może masz jakieś darmowe liczniki lub inne komponenty na forum które generują te bannery.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 12:23, 13 Mar 2006    Temat postu:

taaa byłam tam na forum - ma np czata Wink
napisałam mu, ze różnego rodzaju skrypty mogą spowodowac pojawienie się własnie pop up'ówWink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Pon 12:25, 13 Mar 2006    Temat postu:

A ja postuluje za jakąś wpłatą na konto i mozliwoscia zaplacenia od razu za np rok z gory

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bercik
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 75
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:25, 13 Mar 2006    Temat postu:

hoho! Te reklamy nie beda chyba emitowane przez rok bez przerwy.
Poza tym ile by to kosztowalo...
Ja byłbym chetny do wylączania reklamy sms-em.
Mógłby ktoś podać cennik? :p


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Pon 14:47, 13 Mar 2006    Temat postu:

A co ty Bercik liczysz ze one po miesiacu znikną całkiem?
Przeciez to jest zrodlo finansowania dla FORA.PL wiec juz raczej na stale przy nim zostana tyle ze, jak na kazdym profesjonalnym portalu, jest cos za darmo z reklamami lub cos platnego bez reklam.

A jezeli sms za miesiac kosztowalby 10 PLN to latwo policzyc chyba ze za caly rok wychodzi 120 PLN. Za rok spokoju to to chyba nie jest wiele.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:52, 13 Mar 2006    Temat postu:

tylko zauważ djdeaka ze spora część użytkowników jest nieletnia - więc warto zauważyć, że nie ma pięniedzy - skąd taki 14-15latek miałby dac od ręki 120 zł ?
i wydaje mi się, że nawet 20-paro latek niemiałby mozliwości zapłacenia tego...


pomyśl troszkę Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Pon 15:02, 13 Mar 2006    Temat postu:

miroesa: slaby agrument. To niech se smsy po 9 pln ślą, niech zbiorą wśród swoich forumowiczów, niech wreszcie ogladaja reklamy. PŁATNOŚĆ MA BYĆ OPCJĄ A NIE OBOWIĄZKIEM !! Masz problem z pieniedzmi - ogladasz reklamy, to chyba proste, jak wybór lekarza - nie stać cię? to czekasz na termin miesiącami.

Poza tym portalowi [link widoczny dla zalogowanych] jakoś to nie przeszkadza, że wiekszosc ich uzytkownikow to malolaty.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 15:11, 13 Mar 2006    Temat postu:

według mnie jest to bardzo dobry argument.
Ktoś ma nie mieć mozliwości usunięcia reklam (jeżeli tak owa możliwośc w ogóle wejdzie) bo nie ma kasy ?
to jest dla mnie swego rodzaju dyskryminacja...
Tak jak piszesz ma byc opcją nie obowiazkiem - wiec niech będzie taka opcja która jest dostępna dla wszystkich i każdy ma możliwość skorzystania z niej...


wiesz...to co piszesz jest straszne...twój post zalatuje zwykłym materializmem...a raczej dyskryminacja osób młodszych nieposiadających stałych dochodów....

Aaa...i nie interesuje mnie co nie przeszkadza jakiemus tam portalowi - i wydaje mi się że po_lak'a tez to zbytnio nie zainteresuje...to jest fora.pl a nie jakis tam portal Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Pon 15:55, 13 Mar 2006    Temat postu:

Jasne miroesa. Powodzenia w poczekalni w przychodni panstwowej Ci zycze !!
Tak dyskryminacja. Jak jeden moze sobie pozwolic na kupno Maybacha a drugi musi jezdzic maluchem to to tez jest dyskryminacja wedle twojego toku rozumowania.

A moze ty mnie nie zrozumialas poprostu: chodzi o to ze jedni wykupuja sobie abonament i pozbywaja sie reklam (bo płacą) a drudzy nie płacą i korzystają z forum z reklamami.

Jesli zabierzesz mi mozliwosc wykupienia abonamentu to jak to nazwiesz? DYSKYMINACJA wg twojego pojmowania swiata.

Materializmem to tu zalatuja juz same reklamy, wiec nie wiem o czym ty gadasz w ogole?

Ja tez nie posiadam stalych dochodow i co z tego? Nie jestes przedsiębiorcza? To ogladaj reklamy problem z glowy.

Naprawde nie ma sie na czym rozwodzić.

Co do ksiegi.emix.net.pl poprostu podalem przyklad jak to jest rozwiazane na innych portalach i jak to dziala i sie sprawdza od lat, bo pierdzenie teoretyczne juz mi sie znudzilo.

PS. Mamy kapitalizm juz od kilku dobrych lat !!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez djdeaka dnia Pon 16:06, 13 Mar 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 16:06, 13 Mar 2006    Temat postu:

nie zabieram nikomu możliwości wykupienia czegokolwiek...
to ty chcesz zabrać możliwośc wyłączenia reklam osobom które nie będa w stanie zapłacić tych 120 zł...bo nie są osobami (tak jak ty to nazwałeś) przedsiebiorczymi...

nie ogladam reklam od poczatku bo ich nie mam - ale to swoją drogą...


i już z tobą nie dyskutuje...nie mam zamiaru prowadzic kolejnej dyskusji która i tak do niczego nie prowadzi...

ostateczne zdanie ma po_lak który nawet nie powiedział, że będzie możliwośc wyłączenia owych reklam przez użytkowników - więc nie wiem po co tak się rozpisujesz...

jak będzie taka mozliwośc to wtedy się udzielaj ile jesteś w stanie zapłacić i co ile... Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Pon 16:21, 13 Mar 2006    Temat postu:


miroesa napisał:
nie zabieram nikomu możliwości wykupienia czegokolwiek...
to ty chcesz zabrać możliwośc wyłączenia reklam osobom które nie będa w stanie zapłacić tych 120 zł...bo nie są osobami (tak jak ty to nazwałeś) przedsiebiorczymi...

Nie no jasne lepiej ZABRAC WSZYSTKIM mozliwosc decydowania o tym czy chca miec reklame i czy ich na to stac czy nie. Lepiej miec zludne poczucie rownosci - bo zadecyduje za ciebie kto inny (admin fora.pl) ktory ustali ze reklame ma miec kazdy i koniec. Przerabialismy to juz przed 89'.


miroesa napisał:
jak będzie taka mozliwośc to wtedy się udzielaj ile jesteś w stanie zapłacić i co ile... Confused

W usunietym juz watku o tym samym temacie bodajze po_lak (ale nie dam sobie reki uciac) prosil o ewentualne propozycje cenowe, wiec nie wychodz przed orkiestre.

Eot.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rolik007
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 292
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 16:37, 13 Mar 2006    Temat postu:

wrr... djdeaka, jak czytam to co piszesz to mi sie odechciewa wszystkiego... nie podobają ci się reklamy? to idź na inny serwis i tam sobie załóż forum dyskusyjne! a gdybyś pomyślał troche logicznie to wiedziałbyś, że najlepiej nie wyłączać tych reklam, bo jeśli zleceniodawcy zobaczą że jest dużo wejść to będą dalej płacić a serwis będzie miał się z czego utrzymać! mnie na przykład stać na tą kase i mógłbym zapłacić nawet 500 zł rocznie za usunięcie reklamy ale jednak tego nie zrobie, bo moje forum przyczyni się wtedy do rozwijania serwisu. i nie pisz że ci którzy kasy nie mają nie są przedsiębiorczy, bo piszesz pierdoły! Confused

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Pon 20:34, 13 Mar 2006    Temat postu:


Cytat:
to idź na inny serwis

Zalatw mi MySQL a chetnie pojde.

Tyle ze problem polega na tym ze ja chce tu zostac i płacić za to.. o ile klient może być problemem w kapitaliźmie... dziwna tu mentalnosc. Mam nadzieje ze chociaz admin mysli ekonomiczniej.

Ale powiedz mi rolik007 co za roznica dla fora.pl czy ja place na moim czy zleceniodawca (reklamodawca) ? Rzuc chociaz jeden argument pokazujacy wyzszosc pieniedzy od zleceniodawcow a niższość mojego abonementu względem tych pienidzy (przy zalozeniu ze w momencie kiedy przestaje placic reklamy na powrót się pojawiają) !


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rolik007
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 292
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 21:59, 13 Mar 2006    Temat postu:

skoro chcesz tu zostać to po co jeszcze piszesz kolejne pytania? przecież sprawa cenników od samego początku nie była pewna. po_lak nikogo nie zapewniał, że będzie możliwość usunięcia reklamy.

mówisz, że inni na tym forum nie są przedsiębiorczy... a ty nie jesteś lepszy. gdybyś naprawde był przedsiębiorczy to nie pisałbyś takich pytań bo byś wiedział że to nie od po_laka zależy decyzja "słynnych smsów" tylko od zleceniodawców, bo to oni za nią płacą. a z tymi zawsze jest najwięcej problemu...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin