Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

masowy odplyw?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mir123bych
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 12:16, 13 Maj 2007    Temat postu:

ja dostrzegam brak wielu funkcji na fora.pl i to denerwuje, jak sie nie poprawi też sie przeniosę Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Majax
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Nie 15:28, 13 Maj 2007    Temat postu:

moe jest brak kilku potrzebnych funkcji ale nie ma niczego idealnego Smile mi tu dobrze i zostaje xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cHrzanek
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Wr.
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:29, 15 Maj 2007    Temat postu:


Raul77 napisał:
Niech se ma shoutbox i jakies moduły, ale tylko poważne serwisy są tworzone na fora.pl.


Chyba żartujesz... Jeśli uważasz, że kolejne forum ogólnotematyczne jest poważnym serwisem to powodzenia


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Sob 7:48, 19 Maj 2007    Temat postu:


cHrzanek napisał:

Raul77 napisał:
Niech se ma shoutbox i jakies moduły, ale tylko poważne serwisy są tworzone na fora.pl.


Chyba żartujesz... Jeśli uważasz, że kolejne forum ogólnotematyczne jest poważnym serwisem to powodzenia


Zauwazylem ze na kilku stronach , fajnych stronach gdzie jest forum, wykorzystywane jest forum wlasnie fora.pl .
Powrót do góry
ssszaman
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 11:07, 20 Maj 2007    Temat postu:

a ja znam kilka powaznych stron krore kozstaja z mojeforum.pl i z xad.pl
co to za argument....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:17, 20 Maj 2007    Temat postu:


ssszaman napisał:
a ja znam kilka powaznych stron krore kozstaja z mojeforum.pl i z xad.pl
co to za argument....


ost. za reklamę Smile


kiedyś już to tłumaczyłem, każdy ma swoje wymagania jedni chcą więcej jedni kładą ścisłość na funkcjonalność bądź prostotę, fora.pl jest serwisem 'łatwym' do obsługi, ma mało modów - jest wszystko to co forum mieć powinno aby można było podzielić swoje zdanie z innymi użytkownikami. Nie moją winą jest to, że większość tutaj nie używa for to celów takich, do których zostały One stworzone.

Rozumiem też to, że są ludzie którzy zakładali tutaj fora i nie chcą ich tracić żeby zakładać następne, ale przecież to żaden problem się przenieść jeżeli sytuacja tego wymaga i jeśli ktoś chce bardziej 'wybajrowane' forum - niektórzy mają takie wymagania i mają do tego prawo. Więc nic nie stoi na przeszkodzie założyć sobie forum na prywatnym serwerze i hulać do woli.

Ktoś tam napisał że moderatorzy nie mają żadnego forum na fora.pl - ja nigdy nie miałem na żadnym serwisie forum bo nie lubię być ograniczony przez kogoś, ale są tego minusy - aktualnie moje forum jest b. duże i wymaga potężnego serwera, płacę 399zł rocznie. To też nie jest malutko, masowego odpływu nie ma, to jest tylko bunt kilku małych zbuntowanych chłopców Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:21, 20 Maj 2007    Temat postu:


~zychu napisał:

kiedyś już to tłumaczyłem, każdy ma swoje wymagania jedni chcą więcej jedni kładą ścisłość na funkcjonalność bądź prostotę, fora.pl jest serwisem 'łatwym' do obsługi, ma mało modów...

To nie do konca tak. Ilosc modow nie ma znaczenia o ile sie "wlaczy" myslenie. Zwroc uwage ze coraz wieksza popularnosc zyskalo phpbb by przemo. Dlatego jest tak popularne ze ludzie maja tam mozliwosc wlaczenia badz wylaczenia modu ktory Ich interesuje. Tu nie ma zadnej mozliwosci i nadzieji ze cos zostanie dodane. Admini nie pisza co jest w najblizszych planach. Serwis czerpie jeszcze kozysci z czasow gdy byl jednym z pierwszych oferujacych takie mozliwosci. Teraz ktos kto zaklada tu forum trafia po przez nieodswierzane rankingi w ktorym zajmuje jeszcze wysokie pozycje. Konkurencja niestety nie spi tak jak fora.pl i mimo ze maja reklamy nie widac na Ich forach "pomocy" by ludzie az tak domagali sie czegos nowego.

~zychu napisał:

Rozumiem też to, że są ludzie którzy zakładali tutaj fora i nie chcą ich tracić żeby zakładać następne, ale przecież to żaden problem się przenieść jeżeli sytuacja tego wymaga i jeśli ktoś chce bardziej 'wybajrowane' forum - niektórzy mają takie wymagania i mają do tego prawo. Więc nic nie stoi na przeszkodzie założyć sobie forum na prywatnym serwerze i hulać do woli.

Gdyby udostepniono ludziom baze danych nie bylo by tu prawie nikogo. Ludzi trzyma jeszcze ilestam tys. postow na Ich forach. Jednak jak widac kiedys granica jest przekraczana i admini przenosza sie gdzie indziej. Razem ze soba zabieraja userow i zyski z reklam jakie zbiera serwis (jaki by on nie byl, to zawsze jest).


~zychu napisał:

Ktoś tam napisał że moderatorzy nie mają żadnego forum na fora.pl - ja nigdy nie miałem na żadnym serwisie forum bo nie lubię być ograniczony przez kogoś, ale są tego minusy - aktualnie moje forum jest b. duże i wymaga potężnego serwera, płacę 399zł rocznie. To też nie jest malutko, masowego odpływu nie ma, to jest tylko bunt kilku małych zbuntowanych chłopców Smile

~zychu widzisz Ty nie miales tu nigdy forum, ale inni modzi mieli. Widac skoro poprzenosili sie gdzies indziej to i reszta userow powinna sie zastanowic?? Skoro modzi ktorzy maja kontakt z adminami i teoretycznie powinni wiedziec o planach "rozwojowych" serwisu , uciekaja z niego to znaczy ze serwis sie nie bedzie rozwijal.

"Bunt kilku malych chlopcow"?? hmm moze i tak. Tylko ze tych chlopcow z kazdym dniem jest coraz wiecej. Przypominam ze modzi tego forum wlasnie do takich "zbuntowanych chlopcow" (i nawet dziewczynek) naleza. To juz chyba nie wrozy nic dobrego. Wraz z Nimi odplynelo sporo klikow w reklamy i kilka miejsc w ramkingach. Szkoda.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 7:38, 21 Maj 2007    Temat postu:


Dr.Kidler napisał:

~zychu napisał:

Ktoś tam napisał że moderatorzy nie mają żadnego forum na fora.pl - ja nigdy nie miałem na żadnym serwisie forum bo nie lubię być ograniczony przez kogoś, ale są tego minusy - aktualnie moje forum jest b. duże i wymaga potężnego serwera, płacę 399zł rocznie. To też nie jest malutko, masowego odpływu nie ma, to jest tylko bunt kilku małych zbuntowanych chłopców Smile

~zychu widzisz Ty nie miales tu nigdy forum, ale inni modzi mieli. Widac skoro poprzenosili sie gdzies indziej to i reszta userow powinna sie zastanowic?? Skoro modzi ktorzy maja kontakt z adminami i teoretycznie powinni wiedziec o planach "rozwojowych" serwisu , uciekaja z niego to znaczy ze serwis sie nie bedzie rozwijal.


dobra, nie przeniosłam sie dlatego że uciekam bo serwis się nie będzie rozwijał czy cośSmile
przeniosłam się bo chciała tego większość moich uzytkowników, a że licze się z ich zdaniem to forum zostało przeniesione (tylko i wyłącznie z tego powodu)
owszem chciałam zobaczyć na jakiej zasadzie działają inne mody...ale to nie był powód "ucieczki".
To prędzej uzytkownicy chcieli więcej funkcji niz ja:)
A fakt, że na forum mieliśmy zgraną grupę ludzi (większośc nieznająca się osobiście) to ta grupka bez problemu się przeniosła zostawiając na starym forum jego cały "dorobek" a nie był małySmile

Dr.Kidler - tutaj nie miał nic wspólnego kontakt z adminami i tym czy serwis będzie się rozwijał czy nie:)
Jednak wierze, że będzie:)

Pozdrawiam:)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wester
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:38, 21 Maj 2007    Temat postu:

Bajery się przydają to prawda i mam nadzieję że fora.pl będzie się rozwijać. Na pewnej stronce jest forum. Nie jest to ani phpbb czy coś w tym stylu. Posty się powtarzają na stronach, nie ma kategorii tylko tematy czarne i czerwone, jeśli ktoś się wypowie i wróci do tematu to ląduje na 1 stronie, jednak to tam jest najbardziej zgrana grupa jaką znam. Do tego nie było potrzebne forum z setkami bajerów.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 14:48, 21 Maj 2007    Temat postu:

Ja nie mam nikomu za zle ze przenosi forum. Chce tylko by admini serwisu zobaczyli ze jest zle i ze cos musza w koncu zrobic chcac utrzymac pozycje i userow. Tlumaczenie sie wolnymi serwerami nic nie da. Zatrzymac najpierw mozliwosc rejestracji. Potem wywalic fora nie uzywane by nie obciazaly serwera i transferu. (boty zurzywaja transfer i obciazaja serwis tak samo jak inni uzytkownicy) nastepnie wgrac jakies modyfikacje i nie chodzi tu o wielkie. Zreszta gdyby serwis np. udostepnial phpbb Przemo z takimi dzialaniami serwerow bylby praktycznie bezkonkurencyjny. A niech te reklamy wtedy zostana. Bedzie widac ze cos za cos. Nawet bede wtedy na nie klikal.

Admini tlumacza ze serwis jest duzy. Owszem. Tylko ze ogromna ilosc for jest juz nie uzywanych. Jest 319 707 for. Ile jest tylko tyle ze jest?? Wywalcie te na ktorych nikt nie pisze.


miroesa napisał:
...
Jednak wierze, że będzie:)

miroesko sama dobrze wiesz ze wiara to za malo. Tu juz trzeba chyba cudu. Bo ja juz w to wiare stracilem.


wester napisał:
Bajery się przydają to prawda i mam nadzieję że fora.pl będzie się rozwijać. Na pewnej stronce jest forum. Nie jest to ani phpbb czy coś w tym stylu. Posty się powtarzają na stronach, nie ma kategorii tylko tematy czarne i czerwone, jeśli ktoś się wypowie i wróci do tematu to ląduje na 1 stronie, jednak to tam jest najbardziej zgrana grupa jaką znam. Do tego nie było potrzebne forum z setkami bajerów.

Nikt nie mowi by byly bajery. Wystarczy kilka modyfikacji ulatwiajacych prace adminom. Scalanie postow z roznych tematow. Masowe usowanie nieaktywnych userow. Po prostu cos co nie generuje duzego obciazenia serwera ale przydaje sie w administracji

Na stronie glownej serwisu jest napisane pod opisem nowosci wprowadzonych ostatnio:

Cytat:
Jeśli macie Państwo jakieś uwagi, pomysły lub pytania jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Jest caly dzial pomysly i wystarczy tam zajrzec.

Jednak dziekuje ze jest cokolwiek zrobione, chociazby przeciwko botom.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:58, 21 Maj 2007    Temat postu:

grrr...nie w tym rzecz:)

nie wiem czy czytałes to co napisałam jakis czas temu


Cytat:
moze tak wiedzcie ze potrzeba czasu zanim serwis zacznie zarabiac poprzez owe reklamy?


http://www.forum.fora.pl/oswiadczenie-dotyczace-backupow-baz-t3489.html

co to znaczy?

ze fora.pl dziala inaczej niz inne serwisy co wiaze sie z tym ze potrzeba innych modow tzn inaczej zbudowanych zeby mozna bylo je wprowadzic na fora.pl.

jezeli uwazacie ze admini nie robia nic w tym kierunku to sie mylicie.
tylko potrzeba czasu.
wiem serwis juz istnieje dosyc dlugo jednak zarabia "na siebie" od niedawna...wiec dajcie adminom wiecej czasu:)


taka jest prawda:)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Piter26
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Czw 1:51, 07 Cze 2007    Temat postu:

Mam nadzieję, że na fora.pl pojawi się coś nowego... Może również zrobią coś z reklamami ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin