Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Foromania.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Księciunio
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Dolnośląskie

PostWysłany: Wto 23:53, 18 Kwi 2006    Temat postu: Foromania.

Poświęciłem ostatnio trochę czasu i pozwiedzałem fora pozakładane przez tutejszych użytkowników.
Wniosek nasówa się jeden, nie są to fora dyskusyjne, tylko fora obrazkomani i reklamy.
Nie wiem czy dobrze to i nie chcę tego oceniać, myślę jednak że forum w swojej idei nie ma służyć robieniu foto albumów i reklamy.
Spotkałem na tej drodze kilka stron z odnośnikami do forum, jedne lepsze drugie gorsze, ale wolę nawet te gorsze z odnośnikiem do forum niźli migocące czarno czerwone ni to strony ni to forum.
Jakie z tego tytułu są obciążenia serwera to chyba nie trzeba wyjaśniać, no chyba że ktoś korzysta z innych kont, ale ilu takich Się znajdzie?
Nie wiem może to ja nie mam racji, osobiście jednak wole byle jaką stronę która przeniesie mnie na czyste i czytelne forum, na forum na którym można podyskutować i wymienić poglądy.
Ciekawy jestem czy znajdą się osoby podzielające moje zdanie?
Tak samo jest na tym forum, jeszcze się dobrze nie zarejestrował a już ma 170 postów, lecz wystarczy je prześledzić i okazuje się że ten gościu nie ma nic do powiedzenia prócz lansowania swojego wątpliwej jakości forum.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Śro 0:43, 19 Kwi 2006    Temat postu:


Cytat:
Jakie z tego tytułu są obciążenia serwera to chyba nie trzeba wyjaśniać

Zadne, bo wiekszosc z tych (niepotrzebnych) skryptow, obrazkow, formularzy etc jest osadzona na zewnetrznych servach. Np ladowanie sie obrazka z IMAGESHACK umieszczonego na forum nie obciaza serwerow fora.pl

Z pozostala czescia opinii w pelni sie zgadzam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kermit
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 11:13, 19 Kwi 2006    Temat postu:

Witam!
Też się zgadzam z użytkownikiem Księciunio. Oczywiście rózne bajery mogą przyciągać użytkowników, jednak trzeba robić wszystko z umiarem. Inna sprawa to to, że ludzie w większości nie mają pomyslu jak rozkręcić forum - vide ogromna ilość pustych for.

Pozdrawiam Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sulson
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Śro 15:17, 19 Kwi 2006    Temat postu:

zgadam se z toba


forum jest miejscem do przedstawiania swoich poglądów, prowadzenia rozmów
jest na fora.pl sporo właśnie tak prowadzonych for ( nie pisze, że moje bo byłaby to reklama Wink), jak naprzydkład Miroesy.

jednak jest tez pełno bezsensownych for, gdzie reklamy zajmują połowę miejsca, no ale co poradzić jak tamci tak robią ...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Psiara
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Śro 16:14, 19 Kwi 2006    Temat postu:

Ja również się zgadzam.

Ale jeszcze chciałam dodać co mnie dobija - fora ogólnotematyczne! Dla mnie masakra - tysiące for ogólnotematycznych z wymyślnymi stylami które są praktycznie nieczytelne. Zawierające mnóstwo skryptów i dodatków. Nie dość, że jest mnóstwo for ogólnotematycznych to codziennie dochodzą nowe.
Ja rozumniem, fajne są te fora które już się "rozkręciły" ale nie rozumiem dlaczego powstaja codziennie nowe.

I wiecie co zauważyłam? Że teraz fora powoli przestają być "zakątkami w internecie" w których się dyskutuje i wymienia poglądy tylko mają być popularne, mieć mnóstwo userów choćby takich co nic nie wnoszą i ogromne ilości postów nieważne czy coś wnoszą.

I jeszcze jedno. Zauważyłam, że większą szansię "na przeżycie" mają fora które mają określoną tematykę. Bo ogólnotematyczne fora już nie przyciągają, a wiadomo że jak jest forum "o czymś" to zawsze znajdzie się ktoś kto się zarejestruje bo to lubi i chce podyskutować.

I to tyle co do moich wniosków.

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Księciunio
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Dolnośląskie

PostWysłany: Śro 19:53, 19 Kwi 2006    Temat postu:


Psiara napisał:


I jeszcze jedno. Zauważyłam, że większą szansię "na przeżycie" mają fora które mają określoną tematykę. Bo ogólnotematyczne fora już nie przyciągają, a wiadomo że jak jest forum "o czymś" to zawsze znajdzie się ktoś kto się zarejestruje bo to lubi i chce podyskutować.

I to tyle co do moich wniosków.

Pozdrawiam

Cieszę się że jednak nie jestem osamotniony w swoim odczuciu.
Jestem więcej niż pewny że właśnie fora o ściśle określonej tematyce mają większe szanse, jest to tylko kwestia czasu, i jeśli na takim forum ktoś się zadomowi to napewno nie dla nabijania postów.
A wtedy i strona się rozwija i forum, jescze raz podkreślam coś co ma być solidne wymaga czasu i zaangażowania.

Pozdrawiam: Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kakamimi
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 20:34, 19 Kwi 2006    Temat postu:

Ja sie zgadzam z wami wszytskimi w 100%, poniewaz niektorzy zakladają fora po to aby nimi: -chwalic sie; -aby byc cool; -zeby wszyscy widzieli jakim on jest moderatorem itp itd. To jest tak głupie, ze az niekiedy obrzydliwe. jak to wszyscy se te fora dokolorowuja jakimis obrazeczkami bramkami itp itd. Forum to jest miejsce gdzie sie rozmawia na dany temat mozna o cos zapytac pochwalic sie opowiedziec i moze zawierac jakies inne odnosniki ale bez przesady ze forum jest np o samochodach a 120 przeroznych tematow na inny temat. ja trafilam ostatnio na bardzo dobre forum, z mila atmosfera i czuje sie tak jak na forum a nie jak w cyrku czy na czacie. I jezeli juz sie zaklada forum to tylko poto aby pomagac rozwijac swoje wiadomosci i co najwazniejsze muc sie pytac i tak samo jak odpowidac na zadawane pytania albo rozmawiac o czyms konkretnym czyli o tym o czym jest forum. A wiekszosc zalozonych tutaj for to tylko jedna wielka sciema Confused

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Betsy
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 249
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Leszno
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 21:57, 21 Kwi 2006    Temat postu:

Zgadzam sie z Wami.

Wydaje mi sie ze zdecydowana wiekszosc for na bezplatnych serwerach jest wynikiem nudy dzieciakow, ktore nie majac nic innego do roboty zakladaja sobie forum, aby móc chwalić się przed kumplami, że są Administratorami forum... A że to forum jest o NICZYM bo sluzy np jako nabijarnia postów to juz tego nie powie...

Smutne to, bo jak chce się znaleść coś wartościowego to trzeba się nieźle naszukac i namęczyc zanim sie na coś trafi...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mr. Hyde
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Sob 11:17, 22 Kwi 2006    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych] wbijac , beda bonusy !

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Księciunio
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Dolnośląskie

PostWysłany: Wto 22:15, 25 Kwi 2006    Temat postu:


Mr. Hyde napisał:
www.wocs.prv.pl wbijac , beda bonusy !

I to jest ewidentny przykład łamania zasad forum!
Nawet nie zająknął się na temat!
Gdzie jest moderator? bana, bana i jeszcze raz bana temu gościowi. Question


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Śro 8:49, 26 Kwi 2006    Temat postu:

ban może nie ale warn tak
Powrót do góry
Księciunio
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Dolnośląskie

PostWysłany: Śro 13:17, 26 Kwi 2006    Temat postu:

Ja bym się nie cykał, porządek musi być i basta!
zwłaszcza że jeszcze dobrze się nie zadomowił a już ma ostrzeżenia, czyli niczego się nie nauczył. Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kitex
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niedrzwica Duża

PostWysłany: Nie 22:14, 30 Kwi 2006    Temat postu:


Księciunio napisał:
Ja bym się nie cykał, porządek musi być i basta!
zwłaszcza że jeszcze dobrze się nie zadomowił a już ma ostrzeżenia, czyli niczego się nie nauczył. Laughing

Po prostu może jeszcze sie nie nauczyl! A co do tego tematu to uważam że Ludzie robia fora by zobaczyc jak to jest... Z takich pobudek i ja utworzylem forum, jednakze ja chce zeby ono zylo, bylo czyms a zwlaszcza cos dawalo uzytkownikom tego forum... w 48 godz od powstania jest bodajze 6 userow, nawet napewno... Nawet 7.
Mam 5 banerkow do toplist... jedan reklame strony z avatarami aby jednak userzy mogli robic wedlug uupodoban profile...
Jeżeli ktoś chcialby spojrzec to zapraszam, moze to nie do konca wlasciwe miejsce ale to jest kontynuacja mej wypowiedzi!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ne0n
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Paryż

PostWysłany: Pią 20:49, 05 Sty 2007    Temat postu:

Ale zauwazcie takze ile ludzi zakłada forum a potem je zostawia i ono tak jest ciagle nie usuniete, albo ile osob zakłada forum na którym zarejestrowane są 3 sosoby i 39 postów i koniec? bezsensu zakładac takie fora!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~Zbychu
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 162
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Pią 21:09, 05 Sty 2007    Temat postu:

Mógłby ktoś usuwac forum po dajmy na to połowie roku od ostatniego posta, a jest bardzo wiele takich, uuuu, szkoda gadać

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin