Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

[dotacja] dla fora.pl
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BettaR
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 11:12, 23 Maj 2007    Temat postu: [dotacja] dla fora.pl

Witam,

chciałbym zapytać lub zaproponować pewnie dodatkowe działanie mające na celu usprawnienie obsługi użytkowników "fora.pl". Chodzi mi o dobrowolne dotację na rzecz tego serwisu, które umożliwiałyby skrócenie czasu oczekiwania na reakcję administracji.

Są osoby którym zależy na szybkim rozwiązaniu problemu z forum, szybkiej pomocy, lub fachowej poradzie Administratorów. Myślę że, rozwiązanie to byłoby dobre dla obu stron.

Dla uproszczenia - płatność (wysokość do ustalenia) mogłaby być realizowana przez SMS. Po realizacji płatności darczyńca otrzymywałby status dzięki któremu jego problem byłby rozwiązywany z pominięciem kolejki.

Dodam ,że sam jestem teraz pod presją czasu i byłbym skłonny skorzystać z takiego "przyśpieszacza".

Co o tym sądzi Administracja ? Może był już taki pomysł - albo jest to w jakiś sposób realizowane - nie znalazłem żadnej informacji, stąd ten post.

Pozdrawiam


Post został pochwalony 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:15, 23 Maj 2007    Temat postu:

były takie propozycje na płatności przez sms i wyszło na nie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 11:16, 23 Maj 2007    Temat postu:

jednak propozycje te dotyczyly platnosci po to zeby pozbyc sie reklam na swoim forum;p

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:19, 23 Maj 2007    Temat postu:

http://www.forum.fora.pl/co-wy-na-to-t28122.html?highlight=sms

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
autoogloszenia.fora.pl
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.topstron.4.pl

PostWysłany: Śro 15:11, 23 Maj 2007    Temat postu:

hej dobry pomysl z tym sms-em likwidujacym reklamy Razz Ale admini czy modzi mi juz raz odpowiedzieli w moim temacie ze z tego sie utrzymuja wiec zlikwidowanie jest na NIE Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 15:37, 23 Maj 2007    Temat postu:


autoogloszenia.fora.pl napisał:
hej dobry pomysl z tym sms-em likwidujacym reklamy Razz Ale admini czy modzi mi juz raz odpowiedzieli w moim temacie ze z tego sie utrzymuja wiec zlikwidowanie jest na NIE Sad


nigdy nie pisz modzi bo my do tego nic nie mamy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
autoogloszenia.fora.pl
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.topstron.4.pl

PostWysłany: Śro 15:40, 23 Maj 2007    Temat postu:

ok niewiedzialem Rolling Eyes

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BettaR
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:45, 24 Maj 2007    Temat postu:

Czyli.... wersja SMS = szybsza obsługa jest możliwa? Rozumiem, że opcja: SMS = brak reklam - odpadła - tak jak to zostało napisane we wcześniejszych postach. Rejestracja w serwisie udostępniającym płatne SMS'y jest darmowa. Prowizja jest pobierana za wysłane SMS'y, czyli Wasz portal nie może na tym stracić a jedynie zyskać.
Pomysł z dotacjami funkcjonuje na stronie silkroad.fe.pl, nikt nie ma z tego tytułu przywileji a dochód przeznaczony jest na utrzymanie strony. Jedyna rzecz jaką dostaje osoba wysyłająca SMS'a to ranga "Darczyńca".
Czyli.... załóżcie konto w serwisie SMS'owym, opiszcie na stronie głównej zakres rozszerzony dla użytkownika "Premium", podajcie numer a będę pierwszym który wyśle SMS'a. Smile
Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 22:26, 24 Maj 2007    Temat postu:

Platnosci SMS sa do d...

Wysylasz SMSa i wydajesz 9zł + vat (ok 11zł) za Fora dostaly by ok 3zł. Reszta pozarte przez operatora i firmy ktora usluge prowadzi.

Lepiej jest przejsc sie na poczte lub przekazem wyslac 10zł i bedzie wiadomo ze serwis dostanie 10zł. Poczta zabierze jakies 2.50 za przekaz, a nie 8 zł jak przy SMS

Swoja droga takie cos nie przejdzie. Musieli by od nowa serwis budowac na nowym phpbb. Przy takiej ilosci for (ponad polowa nie dziala lub jest nieodwiedzana i pisza tylko boty) za duzo bylo by zmian.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KKrzysztof
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 7:58, 10 Sie 2009    Temat postu:

Ja jednak zgadzam się by można płacić za jakieś dodatkowe usługi, niekoniecznie brak reklam jednak.

Powiedzmy że chcę mieć na moim forum urodziny, sotutboxa ale takiego jak ja chcę nie wiem jak się tym zająć a jestem gotów zapłacić. Powiedzmy przelewem a nie sms.
Może niech fora.pl pomyśli o takich rozwiązaniach.
Uważam że znajdzie się wielu ludzi którzy z chęcią zapłacą by coś ulepszyć u siebie.
Prowadzę forum motoryzacje i chcę mieć możliwość by każdy miał opcję wpisania jakim jeździ samochodem teraz może to zrobić w opisie. A ja zapłacę by dodatkowe okienko u mnie było. Zapłacę też za możliwość wyświetlania urodzin. Chyba że kwoty były by jakieś niebotyczne jednak nie sądzę by to drogie usługi były.

pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kara14101
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 9:11, 10 Sie 2009    Temat postu:


~zychu napisał:
były takie propozycje na płatności przez sms i wyszło na nie.


Czemu ? To może się nawet przydać . np : Sms za brak reklam ...
Sms za usuwanie spamójących !
To może się nawet przydać . Czemu wy jesteście na nie . Sms może kosztować około 3.66 a wy staniecie się bardziej lubiani ( ale nie sugeruje , że teraz nikt was nie lubi ) xD , a po za tym zarobicie ...
To jest opłacalny zysk . Jak ktoś może nie ma pieniędzy na telefonie , czy też może nie ma telefonu ( czasem tak się może zdarzyć ) to jest też przelew .
Ja jestem za ... Ten pomysł jest bardzo opłacalny i tak jak pisał KKrzysztof :

Cytat:
ednak.

Powiedzmy że chcę mieć na moim forum urodziny, sotutboxa ale takiego jak ja chcę nie wiem jak się tym zająć a jestem gotów zapłacić. Powiedzmy przelewem a nie sms.
Może niech fora.pl pomyśli o takich rozwiązaniach.
Uważam że znajdzie się wielu ludzi którzy z chęcią zapłacą by coś ulepszyć u siebie.
Prowadzę forum motoryzacje i chcę mieć możliwość by każdy miał opcję wpisania jakim jeździ samochodem teraz może to zrobić w opisie. A ja zapłacę by dodatkowe okienko u mnie było. Zapłacę też za możliwość wyświetlania urodzin. Chyba że kwoty były by jakieś niebotyczne jednak nie sądzę by to drogie usługi były .
Urodziny , shoutbox
( zaawansowany ) , itd. Jest bardzo pomysłowy.

Pozdrawiam .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gibon
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:37, 10 Sie 2009    Temat postu:

Nabijać im jeszcze kase za rzeczy które na innych serwisach są za darmo. Paranoja.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
coder
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 260
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 5/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 10:47, 10 Sie 2009    Temat postu:


Gibon napisał:
Nabijać im jeszcze kase za rzeczy które na innych serwisach są za darmo. Paranoja.


Prawda jest taka, że za jakieś 30pln rocznie można mieć dobry hosting (z ogromną ilością opcji i udogodnień dla zaawansowanych), a gdy coś jest nie tak to do administracji można zadzwonić nawet o 2 w nocy.
A jeśli ktoś czuje się na siłach to może sam zrobić wszystko od podstaw korzystając z darmowego hostingu (bez niczyjej łaski i bez ograniczeń).
Tak więc wprowadzenie jakichś opłat tutaj popchnie tylko ten serwis w przepaść (co moim zdaniem i tak jest nieuchronne).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KKrzysztof
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:09, 10 Sie 2009    Temat postu:


coder napisał:

Gibon napisał:
Nabijać im jeszcze kase za rzeczy które na innych serwisach są za darmo. Paranoja.


Prawda jest taka, że za jakieś 30pln rocznie można mieć dobry hosting (z ogromną ilością opcji i udogodnień dla zaawansowanych), a gdy coś jest nie tak to do administracji można zadzwonić nawet o 2 w nocy.
A jeśli ktoś czuje się na siłach to może sam zrobić wszystko od podstaw korzystając z darmowego hostingu (bez niczyjej łaski i bez ograniczeń).
Tak więc wprowadzenie jakichś opłat tutaj popchnie tylko ten serwis w przepaść (co moim zdaniem i tak jest nieuchronne).


przecież nikt nikogo nie będzie do niczego zmuszał, może i sa inne darmowe serwery i coś tam mają gratis co z tego skoro ich obsługa wymaga większego doświadczenia tu wszystko jest skonstruowane dla ludzi i nawet ja jako laik dałem sobie radę.

A to serwer darmowy więc zakładając tu forum godzisz się na ich warunki i tyle.
Ja zaproponowałem by skoro nie można dodać w gratisie czegoś tam to niech jest płatne. JA ZAPŁACĘ.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Rakastan
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Toruń
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:46, 10 Sie 2009    Temat postu:

SMS za brak reklam?? Hmm darmowy ADBlock i reklam niet ...

Obsługa serwera wymaga jedynie umiejętności czytania ze zrozumieniem i inteligencją większą od szklanki z herbatą... (Nie chciałem nikogo urazić po prostu ludzkie myślenie o komputerach jest takie, że jak czegoś nie widzieli to myślą, że to jest trudne...)

Dodatkowo można umieścić własne reklamy a nie pchać komuś kasę do kieszeni. Przy chwili myślenie można zacząć ZARABIAĆ na forum a nie jak wyżej napisałem pchać kasę...

Ale nikt nikomu płacić nie zabrania... Rolling Eyes

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Rakastan dnia Pon 11:48, 10 Sie 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin