Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

[dotacja] dla fora.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KKrzysztof
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 14:49, 10 Sie 2009    Temat postu:


Rakastan napisał:
Obsługa serwera wymaga jedynie umiejętności czytania ze zrozumieniem i inteligencją większą od szklanki z herbatą... (Nie chciałem nikogo urazić po prostu ludzkie myślenie o komputerach jest takie, że jak czegoś nie widzieli to myślą, że to jest trudne...)


No wiesz Pianista uważa że granie na pianinie jest banalnie proste, mechanik samochodowy że silniki to bułka z masłem i nie rozumie dlaczego ludzie wymieniają olej i klocki samochodowe w serwisie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kara14101
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 17:47, 10 Sie 2009    Temat postu:

:Prawda jest taka, że za jakieś 30pln rocznie można mieć dobry hosting (z ogromną ilością opcji i udogodnień dla zaawansowanych), a gdy coś jest nie tak to do administracji można zadzwonić nawet o 2 w nocy.
A jeśli ktoś czuje się na siłach to może sam zrobić wszystko od podstaw korzystając z darmowego hostingu (bez niczyjej łaski i bez ograniczeń).
Tak więc wprowadzenie jakichś opłat tutaj popchnie tylko ten serwis w przepaść (co moim zdaniem i tak jest nieuchronne).


MI sie ten pomysł podoba a czzmu w przepaść ? Raczej do nieba .... xd
Bardzo wam sie oplaca a ci co chca hostingo to niech sobie biora ... Tam zaplacic musisz a ty narazie nie a np za zaawansowanego shoutboxa sie oplaca np 3.66 ...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gibon
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:52, 10 Sie 2009    Temat postu:

Ehh, myślisz że z tych 3,66zł to ile dostaną. Takie coś się nie opłaca najzwyczajniej, a po drugie to ta opłata to za miesiąc, rok czy dozgonnie Question

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KKrzysztof
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 19:56, 10 Sie 2009    Temat postu:

przecież może być kilka możliwości zapłaty sms koszt 7 pln przelewem 4 pln bo wiadomo że w przypadku sms sieć zabiera coś

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Rakastan
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Toruń
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 20:41, 10 Sie 2009    Temat postu:


KKrzysztof napisał:

No wiesz Pianista uważa że granie na pianinie jest banalnie proste, mechanik samochodowy że silniki to bułka z masłem i nie rozumie dlaczego ludzie wymieniają olej i klocki samochodowe w serwisie.


Nie zupełnie o to mi chodziło. Panel administracyjny serwera jest łatwiejszy w obsłudze niż panel na forum. Przynajmniej ja taki posiadam.


kara14101 napisał:

Bardzo wam sie oplaca a ci co chca hostingo to niech sobie biora ... Tam zaplacic musisz a ty narazie nie a np za zaawansowanego shoutboxa sie oplaca np 3.66 ...


Rolling Eyes

Płacę - żądam Twisted Evil Mogę spać spokojnie, bez obaw że mi strona zniknie. Do tego jeszcze mogę wprowadzać zmiany kiedy chcę i jak chcę.

Nie zapomnij, że fora.pl jest teraz w rękach Gadu-Gadu... Mają speców od marketingu więc obliczyli co im się opłaca co nie. Wątpię czy komuś z administracji chciało się ruszyć i za 3,66zł instalować komuś shoutboxa.

Poza tym jeśli tak bardzo chcecie płacić to nic nie staje na przeszkodzie napisania maila do administracji.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Rakastan dnia Pon 20:42, 10 Sie 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kara14101
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 9:13, 11 Sie 2009    Temat postu:


Rakastan napisał:

KKrzysztof napisał:

No wiesz Pianista uważa że granie na pianinie jest banalnie proste, mechanik samochodowy że silniki to bułka z masłem i nie rozumie dlaczego ludzie wymieniają olej i klocki samochodowe w serwisie.


Nie zupełnie o to mi chodziło. Panel administracyjny serwera jest łatwiejszy w obsłudze niż panel na forum. Przynajmniej ja taki posiadam.


kara14101 napisał:

Bardzo wam sie oplaca a ci co chca hostingo to niech sobie biora ... Tam zaplacic musisz a ty narazie nie a np za zaawansowanego shoutboxa sie oplaca np 3.66 ...


Rolling Eyes

Płacę - żądam Twisted Evil Mogę spać spokojnie, bez obaw że mi strona zniknie. Do tego jeszcze mogę wprowadzać zmiany kiedy chcę i jak chcę.

Nie zapomnij, że fora.pl jest teraz w rękach Gadu-Gadu... Mają speców od marketingu więc obliczyli co im się opłaca co nie. Wątpię czy komuś z administracji chciało się ruszyć i za 3,66zł instalować komuś shoutboxa.

Poza tym jeśli tak bardzo chcecie płacić to nic nie staje na przeszkodzie napisania maila do administracji.


Ale oni jak zwykle zignorują tego maila ..... Więc nastepny nie chce ok Smile np ja to jakoś zrobie , że niektórzy może beda na TAK !!
Jak ty jestes naNie to napisz: Ja jestem Na nie ponieważ .... ( i swoja wypowiedź .)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KKrzysztof
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:11, 11 Sie 2009    Temat postu:

ja w sumie zawsze jak piszę do administracji zdarza się rzadko odpowiedź mam szybko

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:43, 19 Sie 2009    Temat postu:

od czasu kiedy Fora.pl jest pod "opieką" GG Network, raczej nie warto łudzić się na wyłączanie reklam za SMS. od wielu miesięcy reklam zamiast ubywać to przybywa (jasna rzecz - kto ma się utrzymać, musi zarabiać). pojawiają się wszędzie i nic się z tym nie zrobi.

ba, gdyby ktoś chciał utrzymać tak wielki serwis z własnej kieszeni (jak miało to miejsce jakieś dwa lata temu) to jest to niemożliwe. nikt nie zbiera pieniędzy na ulicy aby móc je trwonić bez celu.

wyjście Question dzisiaj stronę/forum/bloga czy cokolwiek innego może mieć każdy za malutkie pieniądze. 40-70 zł / rok + domena to jest nic, kilka złotych miesięcznie (dla lubiących alkohol jak ja - ok. 4 piwa mniej w miesiącu Wink ). dlatego sami możecie sprawdzić jak łatwo można tanim kosztem zrobić super miejsce w internecie ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KKrzysztof
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 14:20, 17 Lis 2009    Temat postu:

długo tu nie pisałem a nie ma informacji czy fora.pl chcą podjąć temat płatnych dodatkowych usług dla tych co chcą, i by było to zrobione tak by przymusu nie było, ja z chęcią dodatkowe pola bym wykupił, szczególnie opcję urodziny

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 16:17, 17 Lis 2009    Temat postu:

Fora.pl to darmowy serwis, więc płatnych spraw z pewnością nie będzie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KKrzysztof
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 13:06, 27 Sty 2010    Temat postu:

a szkoda, bo codziennie dostaję sms typy kup gierkę za 1,22 wyślij sms itp. przecież tu można by tak samo, chcesz coś płacisz wymagasz a teraz nawet nie wiadomo do kogo pisać odnośnie ostatnich usterek.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 16:13, 27 Sty 2010    Temat postu:


KKrzysztof napisał:
a szkoda, bo codziennie dostaję sms typy kup gierkę za 1,22 wyślij sms itp. przecież tu można by tak samo, chcesz coś płacisz wymagasz a teraz nawet nie wiadomo do kogo pisać odnośnie ostatnich usterek.
Jak to dla kogo?? Do rzecznika praw konsumentów. Mamy usługę z której serwis czerpie korzyść, a jest nie jest w pełni funkcjonalna.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bobek1124
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 18:44, 27 Sty 2010    Temat postu:

U mnie cieko z kasa
Ps. Fajne forum.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KKrzysztof
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 15:37, 02 Lut 2010    Temat postu:

piszesz o moim że fajne bo komplementy to zawsze się miło przyjmuje
A wkurza mnie już że nic nie działa nadal po prostu masakra


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wujek_miecio
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 8:27, 21 Kwi 2011    Temat postu:

tak tak, i by sie placiło zeby wszystko robili moze nawet zemy na wiedomosć odpisali ? Już bym wolał profesjonalny hosting wykupić i domene niż sie w takie coś bawić

I nie cudować z tymi płatnosciami bo nam administratorzy fora.pl jeszcze rachunki za fora przyślą Razz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Wujek_miecio dnia Czw 8:31, 21 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin