Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

błędy w zestawieniu statystyk -Kto jest na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:15, 11 Lut 2010    Temat postu:

Dokładnie. Po przejęciu przez GG było kilka ulepszeń dla zamydlenia oczu by nie było wielkiego krzyku o reklamy. Ostatnie zmiany były tylko modernizujące serwis w celu wyświetlania reklam i usprawniania całości by z tymi reklamami jako tako funkcjonowała.

Trzeba przyznać że nie było tu jeszcze modyfikacji takiej jak by użytkownikom pasowała w 100%. Pochwały zrobiono tak jak pasowało to Im. Galeria też nie jest zbytnio użyteczna. Sub-fora tak naprawdę powodują więcej błędów niż pożytku. Nie pamiętam modyfikacji która by działała dobrze lub była naprawdę funkcjonalna. Wszystkie nasze uwagi zawsze olewano. Coś proponowaliśmy, to jeśli to robiono to nie tak jak ludzie chcieli.

po_lak miał bardzo dobry pomysł. Jednak pozbył się kury która mogła by mu znosić więcej złotych jaj. Szkoda.

Serwis podchodzi niepoważnie. Mimo że jest darmowy to należy do grupy która czerpie niezłą kasę dzięki tak naprawdę nam, ludziom którzy tu zaglądamy. To my odwiedzając serwis w takiej sporej ilości nakręcamy klientów do potencjalnych reklam. My też wystawiamy opinię w internecie o serwisie. Na pewno nie będzie już teraz dobra. Miejmy nadzieję że rozejdzie się ta opinia tak bardzo że serwis to odczuje boleśnie. Zapomnieli że to my im nakręcamy biznes.

cypeczek z SMS-a z ok 10zł do właściwych rąk trafia około 3zł. Reszta idzie dla operatora który obsługuje płatności SMS. Takie rozwiązanie jest badziewne.
Co do NK to klepie kasę na reklamach i "dodatkach" za kasę. Fora.pl to przy NK są jak żebraki. NK ma ogromną ilość błędów tylko że wiedzą o tym że błędy nie służą biznesowi bo zaraz o nich wszędzie trąbią. Za dużo tam kasy włożono by teraz tracić opinię z byle błędu. Portal jest bardzo popularny i ludzie o każdym błędzie informują różne "media".

Fora.pl tak naprawdę nie ma dużo for. Te liczniki to fikcja. Jak jest tego z 10% z tych 644 tyś to góra. Mówię o forach aktywnych. Wystarczy się rozejrzeć. Większość nazw jest pozajmowana przez fora które nie istnieją. Sporo jest takich że ktoś założył by sobie coś przetestować albo zrezygnował z niego dawno. Nikt ich nie kasuje by nie było brutalnej prawdy. Wyróżnienia też są z lat 2006/2007. Nowych już nigdzie nie mieli.

Moda na fora w serwisie tak naprawdę minęła. Każdy kto tu założył kiedyś forum tak naprawdę ucieka gdzieś gdzie będzie sam decydował o dodatkach, miejscu gdzie będzie leżała baza danych itp. Tym bardziej ze jak widać to niewielkim kosztem można sobie przenieść to co najważniejsze. Reklam osób zajmujących się tym, jest sporo. Można też zacząć od nowa z pomocą stałych i wiernych userków. Jak ktoś chce to jeszcze po takim przeniesieniu zarobi


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dr.Kidler dnia Czw 21:55, 11 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:15, 11 Lut 2010    Temat postu:

boo wcale nie jest ofertą nie do przebicia. przedstawię Ci krótko zakres usług, który był w moim 'serwisie':

-cena: 55 zł netto (67,10 zł brutto / rok = 5,59 zł brutto / miesiąc! ), a w tym mieściło się:

-szybki i stabilny hosting bez żadnych awarii,
-forum oparte na phpBB by Przemo,
-całkowity nadzór i pomoc nad forum,
-dostępność stylów, które nigdzie indziej nie były udostępniane (robione pod zamówienie),
-dostęp do FTP

czego trzeba więcej? ;] niczego, tylko chęci. jedyny minus - płatność przelewem. ale dziś raczej nikt nie ma z tym problemu przy rozwiniętej bankowości Smile przy płatności smsem nie byłoby to opłacalne. ofert jest całe mnóstwo, ja musiałem zrezygnować ze swojego pomysłu przez takie darmowe serwisy, na które ludzie wiecznie narzekają, ale nie mają wystarczająco motywacji aby z nich odejść Wink

edit:

i to co mówi Dr.Kidler - liczniki są fikcją. gdyby mieli oczyścić serwery z pustych for, ich wizerunek za bardzo zostałby zniszczony i nie byliby już 'jednym z większych portali'.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez x-alien dnia Czw 21:20, 11 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cypeczek
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 390
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: TL
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 22:15, 11 Lut 2010    Temat postu:

boo.pl to był tylko przykład bo akurat miałem styczność z tym hostingiem i znam ich ofertę dobrze. A bo to zwykły serwer a nie serwis z gotowym forum. Wgrywasz co chcesz i skąd chcesz.

Co do płatności smsem to byłby chyba najlepszy sposób, na serwis tego typu ze wzgledu na duża dostępnośc do tego środka. Jednak jak pisalem wcześniej miłałoby się to z celem bo każdy zamiast płacić tutaj przenióslby się na własne.

Co do liczików to popatrzcie, na 100 for jakie odwiedze z fora.pl jakieś 70 ma mniej niz 10 userów i 100 postów, a ostatnie posty z 2008 roku.

Jedyną chyba szansą na odnicie się for.pl byloby usuniecie pustych for, wyczyszczenie baz danych aby usprawnić działanie i przyspieszyć. Dodanie kilka modów zeby przyciągnąć użytkowników, poprawienie stabilności systemu.

Co prawda wyczyszczenie baz spotkałoby się napewno z chwiowym kryzysem ze wzgledu na statystyki, ale myslę że z ich pozycja jaką mają jeszcze w sieci szbko by to odbudowali. Tylko co najwazniejsze potrzeba ludzi którzy zaangażują się w ten projekt. Kogoś kto będzie miał chęci i zapał do pracy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Slaworow
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 0:30, 12 Lut 2010    Temat postu:

fora.pl mają na nas wyłożoną lagę, to jest fakt... kto wie, czy ta awaria nie została zrobiona celowo. Skoro starsi stażem userzy mówią, że takie rzeczy się nie zdarzały... Rolling Eyes może ktoś celowo chce wykończyć serwer, żeby taniej go kupić? W końcu chodzą słuchy, że całe to Gadu-Gadu ma zostać sprzedane a to firmie ze Związku Radzieckiego, a to z Afryki Południowej...

Ja tylko chcę jednego - mogę nawet znieść tę awarię, ale żebym któregoś dnia nie obudził się rano, włączył kompa, wszedł na moje forum i zobaczył:

404 - Not Found

Shocked Shocked


nie, nie... to byłby jakiś koszmar...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:03, 12 Lut 2010    Temat postu:

Uwierzyliśmy w stabilność oferowanych usług przez fora.pl w czasie kiedy wszystko działało tak jak należy. Teraz kiedy spora część z nas ma aktywne od jakiegoś czasu fora, jakiś dorobek, userów - mamy mieć dylemat: zaczynać "od nowa" czy czekać aż po prostu nasze fora "znikną" ?

Wszystko to co pisze x-alien to święta prawda, ja pamiętam jak działały dawniej fora.pl i widzę co się dzieje teraz.

Odejście na płatny serwer rozwiązaniem nie jest, nie każdego będzie na to stać. Założenie nowego forum na innym darmowym? Ale nie mamy dostępu do bazy danych i przenieść forum nie jesteśmy w stanie.

Sytuacja jest prawie bez wyjścia bo jesteśmy w większości "skazani" na to co zrobi fora.pl!

Może jednak pisać te maile do nich i powoływać się te ichnie odpowiedzi, że staraję się usunąć awarię i uparcie pytać KIEDY TO NASTĄPI?!??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
www.yorkowe.fora.pl
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 9:49, 12 Lut 2010    Temat postu:

Te pisanie maili nie ma sensu. Jak wysyłam maila do [link widoczny dla zalogowanych] to mail wraca z powrotem z jakimś błędem. Jedynie do gg można wysyłać, ale jeszcze nie dostałam potwierdzenia odebrania wiadomości. Gdyby mieli zamiar coś robić to by już zrobili. Z dnia na dzień udowadniają na że mają na głęboko w d... Już nie wierzę, że to naprawią.


Zastanawiam się co ja tu jeszcze robię, założyłam forum miesiąc temu i dość dobrze się rozwija. Z jednej strony szkoda mi opuszczać forum bo włożyłam w nie trochę pracy, a z drugiej strony nie wiem co ja tu jeszcze robię, po co sie tak wkurzać, jeszcze usuną forum i wszystko pójdzie na marne.

Wie ktoś może gdzie można założyć płatne forum opartym na phpBB by Przemo?


x-alien napisał:
boo wcale nie jest ofertą nie do przebicia. przedstawię Ci krótko zakres usług, który był w moim 'serwisie':

-cena: 55 zł netto (67,10 zł brutto / rok = 5,59 zł brutto / miesiąc! ), a w tym mieściło się:

-szybki i stabilny hosting bez żadnych awarii,
-forum oparte na phpBB by Przemo,
-całkowity nadzór i pomoc nad forum,
-dostępność stylów, które nigdzie indziej nie były udostępniane (robione pod zamówienie),
-dostęp do FTP

czy możesz podać stronę tego serwisu? Chętnie skorzystam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
waszamatka
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: http://www.wachta.fora.pl/
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 11:25, 12 Lut 2010    Temat postu:

Macie możliwość !


Dodajcie na Waszych Forach nowy rozdział .


O treści Bojkotujemy GG.

Nie jesteście jedynymi użytkownikami waszych for .Macie przecież userów




Pisanie maili ma sens w przypadku skoordynowanej akcji .

Macie dużo możliwości. Możecie na swoich forach zobligować userów do pisania maili na adres właściciela,przecież na tym Wam zależy ,aby akcja miała oczekiwany efekt.

Siedzeniem i lamentowaniem nic nie wskóracie .Weźcie sprawy w swoje ręce


Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 12:19, 12 Lut 2010    Temat postu:


waszamatka napisał:
...
Dodajcie na Waszych Forach nowy rozdział .
O treści Bojkotujemy GG.


To niezły pomysł. Przemyślę i chyba faktycznie coś takiego zrobię!
Może "wyskakujące ogłoszenie"?


waszamatka napisał:
...
Pisanie maili ma sens w przypadku skoordynowanej akcji .

Macie dużo możliwości. Możecie na swoich forach zobligować userów do pisania maili na adres właściciela,przecież na tym Wam zależy ,aby akcja miała oczekiwany efekt. Siedzeniem i lamentowaniem nic nie wskóracie .Weźcie sprawy w swoje ręce


Poczytaj! Akcja na forum.fora.pl trwa od ponad dwu tygodni!
Na poszczególnych forach też.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 13:27, 12 Lut 2010    Temat postu:

MAM, MAM, MAM INFO!!!



Cytat:
Witam,

Została nam przekazana wiadomość wysłana przez Panią.
Zdajemy sobie sprawę z problemów, które występują ostatnio w serwisie
fora.pl i pracujemy nad ich rozwiązaniem.

Prace powinny się zakończyć już wkrótce tj. maksymalnie z końcem
następnego tygodnia. Możliwe jest, że wcześniej uda się wyeliminować
powstałą sytuację. Tak długie oczekiwanie na rozwiązanie jest związane z
niestandardowymi okolicznościami technicznymi, które jej towarzyszyły.

Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia. Użytkownicy, którzy
zgłosili nam występowanie problemów zostali poinformowani o prowadzonych
pracach nad ich usunięciem, oczywiście w początkowej fazie trudno nam
było konkretnie oszacować konieczny zakres prac, które przywrócą
poprawne działanie serwisu.



OBY! nadzieja umiera ostatnia.....
Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
piniu55
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 13:40, 12 Lut 2010    Temat postu:

eeeetam ja tam już nie wierzę że coś zrobią Rolling Eyes napisali tylko że do końca tygodnia ale nie napisali jakiego i w jakim roku bo może w 2015 Question

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 13:43, 12 Lut 2010    Temat postu:

jak nie naprawią to podam imie i nazwisko tego kto odpisal Evil or Very Mad


Mr. Green


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez miroesa dnia Pią 13:43, 12 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 14:12, 12 Lut 2010    Temat postu:

Rolling Eyes JezusickuTyMójNajukochańscy i WszyscyświęciJakiJesteścieWNiebiesiech!!

Cud się stał prawdziwy - napisali COŚ z sensem Exclamation
Dobrze Miroesa, poczekamy do tego nowego terminu, a jeśli nic z tego nie wyniknie ... to podaj nam namiary na tę Uprzejmą Panią/ Uprzejmego Pana Exclamation
Będziemy pisać już do tego autora odpowiedzi... !


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Slaworow
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 19:11, 12 Lut 2010    Temat postu:

siema

to już chyba trzeci kontakt z ich strony


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BadBoy23
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 23:40, 13 Lut 2010    Temat postu:

hehehe to nawet śmieszne ale przynajmniej wiem ,że już nigdy nie założę u Nich nowego forum...

A co do bojkotu gg powątpiewam za często go używam by z niego rezygnować.... poza tym jestem zadowolony z aplikacji...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez BadBoy23 dnia Sob 23:41, 13 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
root
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 0:38, 14 Lut 2010    Temat postu:

Nadzieja niby jest, ale ...zbytnim optymistą to ja nie jestem. Takie banialuki to czytałem już wiele razy w różnych konfiguracjach.
Obym się mylił, ale dziadostwo pozostanie dziadostwem. Evil or Very Mad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 14 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin