Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

błędy w zestawieniu statystyk -Kto jest na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamsky
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 77
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:03, 20 Sty 2010    Temat postu:

Gibon, daje im od teraz 24 godziny jak nie odpisze nikt "poważny" na te posty to zawieszam forum na jakiś czas, powinni inni zrobi podobnie, wtedy "wielmożna dyrekcja" może zareaguje jak stwierdzi spadki w "kliknięciach" na reklamy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dr.faustus
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:31, 20 Sty 2010    Temat postu:

Dopisuję się do listy osób u których na forach występuje ten problem.
Prowadzę zbyt poważne forum, by pozwalać sobie na ignorancję w stosunku do monitów userów zgłaszających problem.
CZEKAMY NA REAKCJĘ
www.stowarzyszeniebastion.fora.pl


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez dr.faustus dnia Śro 17:31, 20 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 18:19, 20 Sty 2010    Temat postu:


adamsky napisał:


Te fora nie są za darmo, Fora.pl czy jak to się nazywa, zarabia na reklamach, które są generowane na stronach przez Nas generowanych , wiec nic nie jest ZA DARMO. GDYBY NIE TYSIĄCE OSÓB PROWADZĄCYCH FORA, nie mieliby tyle wejść co za tym idzie możliwości umieszczania reklam, a jest ich co raz więcej i są co raz bardziej natrętne. Polska to właśnie, brać ale nic dać od siebie...

Moderatorów tutaj już dawno nie ma, można pisać co się chce spamować ile się chce, wystarczy przejrzeć kilka tematów


No i właśnie tu jesteś w błędzie. Seriws fora.pl jest darmowy. Nikt nie musi płacić za założenie forum oraz jego prowadzenie. Przynajmniej tak jest od pięciu lat.


A jeśli chodzi o pomoc ze strony serwisu to niestety ale jest praktycznie zerowa. Raz na ruski czas wejdzie kamilk opieprzy kilku małolatów za spamowanie albo jeszcze coś innego ale za poważną sprawę już się nie bierze. Nikt z admistartorów tego forum nie przekazuje błedów do supportu serwisu. Czyżby początek końca? Szkoda byłoby. Trochę lat tu już spędziłem.
Tak czy siak należy tylko czekać aż się coś zmieni kolejne posty w stylu "u mnie tez tak jest" napisany przez kolejenego usera nie ma sensu. Tak jest w całym serwisie.
Poprostu poczekajmy...


A tak po za tym odwiedził ktoś z was stronę www.fora.pl ??
Oto wiadomość właśnie stamtąd.




Cytat:
środa 20-01-2010

Przepraszamy za utrudnienia związane z automatycznym logowaniem na forum oraz widocznością zalogowanych użytkowników. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez BASF dnia Śro 18:25, 20 Sty 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dr.faustus
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 18:45, 20 Sty 2010    Temat postu:

Odwiedziłem i stąd też we mnie nadzieja, że wkrótce sytuacja zostanie opanowana. Zawsze, zanim zacznie się wylewać żale tutaj warto zajrzeć na stronę główną pod adresem jaki przytoczyłeś Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:20, 20 Sty 2010    Temat postu:


dr.faustus napisał:
Odwiedziłem i stąd też we mnie nadzieja, że wkrótce sytuacja zostanie opanowana. Zawsze, zanim zacznie się wylewać żale tutaj warto zajrzeć na stronę główną pod adresem jaki przytoczyłeś Wink



Dokładnie. Masz rację.
A starzy użytkownicy więdzą dobrze, że nie takie "cuda" się tu działy i zawsze wszystko wracało do normy. Pomimo wszystkiego jestem wyrozumiały i dobrze mi się żyje z fora.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
notecreo
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 20:16, 20 Sty 2010    Temat postu:

wczoraj jeszcze nie było tego komunikatu, wiem, bo zajrzałam najpierw tam, a potem dopiero tutaj.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:28, 20 Sty 2010    Temat postu:


notecreo napisał:
wczoraj jeszcze nie było tego komunikatu, wiem, bo zajrzałam najpierw tam, a potem dopiero tutaj.



No tak dodano go dziś. Nad komunikatem jest data Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
notecreo
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 21:03, 20 Sty 2010    Temat postu:

miejmy tylko nadzieje, ze problem rzeczywiście zostanie rozwiązany Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
adamsky
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 77
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:39, 20 Sty 2010    Temat postu:


BASF napisał:

adamsky napisał:


Te fora nie są za darmo, Fora.pl czy jak to się nazywa, zarabia na reklamach, które są generowane na stronach przez Nas generowanych , wiec nic nie jest ZA DARMO. GDYBY NIE TYSIĄCE OSÓB PROWADZĄCYCH FORA, nie mieliby tyle wejść co za tym idzie możliwości umieszczania reklam, a jest ich co raz więcej i są co raz bardziej natrętne. Polska to właśnie, brać ale nic dać od siebie...

Moderatorów tutaj już dawno nie ma, można pisać co się chce spamować ile się chce, wystarczy przejrzeć kilka tematów


No i właśnie tu jesteś w błędzie. Seriws fora.pl jest darmowy. Nikt nie musi płacić za założenie forum oraz jego prowadzenie. Przynajmniej tak jest od pięciu lat.


A jeśli chodzi o pomoc ze strony serwisu to niestety ale jest praktycznie zerowa. Raz na ruski czas wejdzie kamilk opieprzy kilku małolatów za spamowanie albo jeszcze coś innego ale za poważną sprawę już się nie bierze. Nikt z admistartorów tego forum nie przekazuje błedów do supportu serwisu. Czyżby początek końca? Szkoda byłoby. Trochę lat tu już spędziłem.
Tak czy siak należy tylko czekać aż się coś zmieni kolejne posty w stylu "u mnie tez tak jest" napisany przez kolejenego usera nie ma sensu. Tak jest w całym serwisie.
Poprostu poczekajmy...


A tak po za tym odwiedził ktoś z was stronę www.fora.pl ??
Oto wiadomość właśnie stamtąd.




Cytat:
środa 20-01-2010

Przepraszamy za utrudnienia związane z automatycznym logowaniem na forum oraz widocznością zalogowanych użytkowników. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.


Poza tym wiadomości wczoraj nie było, a awaria zaczęła się 18 stycznia..nie można wrzucić tej wiadomości tutaj? ciężko? za daleko?

nie sadze,ze jestem błędzie, Fora nie są za darmo - w zamian jest nasza praca i brak możliwości zarobku, a raczej zarabia na naszej pracy Fora.pl . Nic nie jest za darmo ma świecie. Jak pozwolę Ci zrywać jabłka w moim sadzie ale polowe zabiorę to znaczy,ze dostałeś coś ode mnie darmo? Nie, wykonałeś dla mnie pewna prace z której mam profit, a ze sprawę załatwiliśmy bezgotówkowo to za obopólna zgoda...Gdybym na fora.pl mógł wsadzić własne reklamy np. Google lub inne, to mam profit a tak profity ma tylko fora.pl wiec gdzie tu darmo...normalny handel wymienny i tyle


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 23:05, 20 Sty 2010    Temat postu:

Wiem, że to nie jeste miejsce do tego typu dyskusji ale ośmielę się stwierdzić, że nie rozumiesz pojęcia za darmo. Błędnie je tłumaczysz.
Serwis oferuje ci darmowy dostęp, możesz z niego korzystać w pełni całkowicie nic nie płacąc. Takie jest założenie serwisu. A co Cię obchodzi co oni z tego mają czy nie mają. Dla Ciebie ono jest darmowe
Z tymi jabłkami to jakoś nie trafiłeś.
Lepszy przykład jest taki.
Mam mieszkanie i zapraszam Cię do niego za darmo. Na ścianach mam pełno reklam i przy drzwiach wejściowych licznik, ktory liczy ludzi wchodzących do mojego mieszkania. Daję Ci wolną rękę. W moim mieszkaniu możesz robić wszystko na co pozwalają jego warunki. Nie podoba Ci się wychodzisz, nie zostawiając ani grosza...
A ja mam zarobek z licznika, który mam przy wejściu i płacą mi za niego reklamodawcy, których reklamy mam umieszczone na wcześniej wspomnianych ścianach. Ot cała filozofia.

Przkałdając to na sytuację z fora.pl. Zakładasz forum uprzednio godząć się na warunki zawarte w regulaminie, używasz go do woli nic nie płacąc. Pewnego dnia rezygnujesz i odchodzisz z fora.pl i nadal nie zostawiasz ani centa. Czyż tak nie jest?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez BASF dnia Śro 23:08, 20 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gibon
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 0:13, 21 Sty 2010    Temat postu:

Szkoda tu w ogóle gadać, bo niektórzy prezentują tzw. beton. Dlaczego u konkurencji(DARMOWEJ) na stronie głównej jest napisane co oferuje dany serwis. Tutaj jest opis w stylu, że samochodem można jeździć albo że jest dostęp do panelu administracyjnego(niemożliwe). A później pyta się jeden z drugim, nie czy można to zrobić tylko jak. A dostaje odpowiedź wiadomo jaką.


Cytat:
A już niebawem

- kolejne nowości - odpowiedź na najczęstsze prośby użytkowników


Pytam się kiedy te darmozjady przestaną grać w ch... z nami i wezmą się za ten serwis Exclamation


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Meszuge
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 8:01, 21 Sty 2010    Temat postu:

Kolejny dzień, błąd nie został naprawiony nadal.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
adamsky
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 77
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 9:47, 21 Sty 2010    Temat postu:

Basf masz mentalność chłopa pańszczyźnianego dlatego mija 3 dzień "awarii" , która można usunąć w kilka godzin.Oni Cie olewaja a ty dalej klaskasz uszami ,ze jest darmo. W Polsce ludzie tak traktują właśnie innych, którzy są zależni od nich.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez adamsky dnia Czw 9:47, 21 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:42, 21 Sty 2010    Temat postu:

U mnie dalej tak jak było!

Tzn. NIC NIE ZOSTAŁO NAPRAWIONE!!!

Będzie, zdaje się jak z Galeriami - nie działają prawidłowo i też sobie wszyscy pogadaliśmy na ten temat - I TYLE NASZEGO!

Napisałam na Kontakt na fora.pl - cisza - bez odpowiedzi!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Czw 10:43, 21 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
xpeye
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 11:53, 21 Sty 2010    Temat postu:

Pojawił się też inny problem: Klikając w punkt do odczytu nowych postów pisze, że takich postów brak. A one są. Pozatym te posty, które odczytałem wczoraj, dziś nadal są zaznaczone jako nowe
www.ichtroje.fora.pl www.jaceklagwa.fora.pl www.femmefani.fora.pl www.majkowska.fora.pl www.ichtrojowianin.fora.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Strona 2 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin