Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

[Zapraszamy] na Forum graficzne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reich
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 16:18, 23 Mar 2007    Temat postu: [Zapraszamy] na Forum graficzne

Forum graficzne powstalo miedzy innymi z powodu duzego zapotrzebowania na grafike, wiec zapraszamy serdecznie na nasze forum.
Wykonamy- Logo, Avki i sygnatury. (szybko, ladnie i postaramy sie udogodnic waszym oczekiwaniam)
Potrzebujemy tak ze nowych grafikow ktorzy juz maja za soba troche doswiadczenia przy robieniu grafiki.
Na forum jest obowiazkowa rejestracja inaczej sie nieda zamowic.
-=WEJDŹ=-
Uwaga! Prosimy na forum przestrzegac regulamin i przed zlozeniem zlecenia przygotowac materialy i zapoznac sie z forma zkladania aby ulatwic prace zespolowi grafikow.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Reich dnia Pią 16:40, 23 Mar 2007, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 16:20, 23 Mar 2007    Temat postu:


Cytat:
Prosimy na forum przestrzegac regulamin


Na tym forum też o to prosimy Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Reich
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 16:45, 23 Mar 2007    Temat postu:


Ligowiec napisał:

Cytat:
Prosimy na forum przestrzegac regulamin


Na tym forum też o to prosimy Confused


niewiem czemu zawsze sie czepiasz? jesli ci chodzi o TAG to na forum jest kilka grafikow ktorzy wykonuja zamowienia wiec dalem w liczbie mnogiej i nie jest to bledem, bo to tylko odmiana w liczbie mnogiej! jesli tylko mnie to niech ci bedzie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:13, 23 Mar 2007    Temat postu:

Nie rób ze mnie idioty. Przed chwilą był tam link do forum założonego w innym serwisie. W pewnym sensie wciąż tak jest Confused

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Reich
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 17:39, 23 Mar 2007    Temat postu:


Ligowiec napisał:
Nie rób ze mnie idioty. Przed chwilą był tam link do forum założonego w innym serwisie.

cos ty taki napolony nie zdazylem nawet zobaczyc swoj temat jak napisalem ale juz miales odpowiedz, i znowu kieruję do ciebie pytanie poraz drugi czy ty za głupie posty dostajesz kase Question
pamietam cię od pierwszego dnia gdy potrzebowałem pomocy zrobileś ze mnie idiotę, że nie potrafię znaleźć scryptu do Favicon (nawet niewiedzialem jak to się nazywa) dzięki moderatorowi forum wytlumaczyła mi na GG co i jak ale ty niewiem do jakiej grupy należysz i poco sprawdzasz czy temat jest zgodny z regulaminem czy ktoś cię do tego upoważnił Question chyba inna osoba sprawdza poprawność a jeśli jesteś tu od niesienia pomocy nowym użytkownikom to pomagaj a nie wytykaj czegoś czego niema.
przedewszystkim nie liczy się ilość postów a jakość, daruj sobie sprawdziany i pisanie post pod postem i właśnie czemu ciebie nie przywołają do porządku, chyba że nie jestem wtajemniczony Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin