Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

[zapraszam] ogólnotematyczne / młodzieżowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sandrasandra
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Pruszków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 12:42, 13 Kwi 2011    Temat postu: [zapraszam] ogólnotematyczne / młodzieżowe

Ponieważ w poprzednim temacie nikt nie wyraził swojej opinii, a minęły 4 tygodnie od poprzedniej reklamy, aby nie było double-posta zakładam nowy temat Wink

Serdecznie zapraszam na Crittera!



www.CRITTER.fora.pl


Critter jest to forum ogólnotematyczne przeznaczone dla młodzieży. Użytkownicy szczególnie cenią tutejszą fajną, rodzinną atmosferę. Jest to coś naprawdę wyjątkowego, trzeba odczuć to samemu ; ) Każdego przyjmiemy z otwartymi ramionami!

Udostępniamy naszym użytkownikom ponad 1800 tematów w których mogą się wypowiadać. Zaczynając na zwykłych, często bezsensownych pogawędkach a kończąc na poruszaniu poważnych problemów naszego świata. Po drodze znajdzie się coś o muzyce, książkach, filmie, modzie i tak dalej Wink Forum rozwija się w bardzo szybkim tempie, mimo, że istnieje dość długo, ruszyło dopiero 15 grudnia, i od tego czasu liczy sobie około 250 użytkowników. Codziennie witamy u nas kogoś nowego : )

Admini i moderatorzy bardzo dobrze pilnują porządku: nie ma niepotrzebnego spamu i trolli. Nie wspomnę już o kłótniach i sporach, które często można widzieć na różnych forach - u nas tego nie ma.

Tak więc w jednym zdaniu: POLECAMY SIĘ : )
Nie tylko na chłodne, zimowe wieczory ; )


__
Chciałabym prosić o wyrażenie opinii na temat forum, będzie to dla mnie naprawdę przydatne. Jestem otwarta na krytykę czy wytykanie błędów, do dzieła : )

PS aktualnie mamy małe problemy z CSS'em dlatego nagłówek nie pasuje do reszty forum. JEGO ZMIANA TO KWESTIA CZASU


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez sandrasandra dnia Śro 12:42, 13 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cleXter
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 570
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 13:18, 13 Kwi 2011    Temat postu:

Chcesz opinię to proszę bardzo Smile

Według mnie za dużo jest obrazków, co prawda większość z nich jest ładna, ale psuje to ogólną estetykę forum. Moim zdaniem, warto zrobić super top niż wsadzać gdzie się da pierwszy lepszy plik graficzny.

Góra wygląda odstraszająco, jakiś obrazek z "photobucket", który się nie wczytuje.
Tych ogłoszeń bym nie wyśrodkowywał. Są zasady, którymi webmasterzy powinni się kierować, jedną z nich jest jednolitość. Jeśli wszystkie działy są wyrównane do lewej i nagle trafia się jeden dział wyśrodkowany - to nie można tutaj mówić o jednolitości.
Facebook i lastfm wywaliłbym gdzieś niżej.

Jeśli chodzi o facebook to taka ciekawostka, jeśli masz powyżej 25 fanów możesz zrobić sobie alias. Wszystko wykonasz na stronie [link widoczny dla zalogowanych]
Jeśli przykładowo nazwa "Critter" będzie wolna, Twoja strona zmieni adres z [link widoczny dla zalogowanych] na [link widoczny dla zalogowanych]
Jeśli chcesz to się pobaw, wyszukiwarki zapewne lepiej na to zwrócą uwagę Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MamProblem
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 14:11, 14 Kwi 2011    Temat postu:

Forum nie prezentuje się ... źle Smile


Ale osobiście przeszkadza mi cała masa obrazków


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sandrasandra
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Pruszków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 20:46, 14 Kwi 2011    Temat postu:


cleXter napisał:
Chcesz opinię to proszę bardzo Smile

Według mnie za dużo jest obrazków, co prawda większość z nich jest ładna, ale psuje to ogólną estetykę forum. Moim zdaniem, warto zrobić super top niż wsadzać gdzie się da pierwszy lepszy plik graficzny.

Góra wygląda odstraszająco, jakiś obrazek z "photobucket", który się nie wczytuje.
Tych ogłoszeń bym nie wyśrodkowywał. Są zasady, którymi webmasterzy powinni się kierować, jedną z nich jest jednolitość. Jeśli wszystkie działy są wyrównane do lewej i nagle trafia się jeden dział wyśrodkowany - to nie można tutaj mówić o jednolitości.
Facebook i lastfm wywaliłbym gdzieś niżej.

Jeśli chodzi o facebook to taka ciekawostka, jeśli masz powyżej 25 fanów możesz zrobić sobie alias. Wszystko wykonasz na stronie [link widoczny dla zalogowanych]
Jeśli przykładowo nazwa "Critter" będzie wolna, Twoja strona zmieni adres z [link widoczny dla zalogowanych] na [link widoczny dla zalogowanych]
Jeśli chcesz to się pobaw, wyszukiwarki zapewne lepiej na to zwrócą uwagę Wink


Dzięki za opinię! ;D

Co do nagłówka i obrazka z photobucket - już tego nie ma, teraz szablon jest kompletny. Jak pisałam w pierwszym poście mieliśmy chwilowe problemy z własnym CSS'em.

Co do wyśrodkowanego działu na samej górze, w sumie robiłam to celowo, w tym miejscu są najistotniejsze informacje dla użytkowników: regulamin, ogłoszenia, ankiety itp. Nie sądzę aby to tak raziło po oczach. Co innego obrazki - nad ich usunięciem już się zastanawiałam niejednokrotnie, jednak sami użytkownicy proszą aby je zostawić - zwykle wszystkie zmiany na forum są poprzedzane ankietą dla użytkowników

W każdym bądź razie dzięki, nad obrazkami jeszcze pomyślę. I dziękuję również za informacje odnośnie facebooka, załatwię to tam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cleXter
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 570
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:18, 14 Kwi 2011    Temat postu:

Co do obrazków, to właśnie korzystam z dość wolnego internetu, tak długo wczytuje mi się Twoje forum, że raczej szary użytkownik kliknąłby tylko krzyżyk w prawym górnym rogu. Zwróć też na to uwagę Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
TabacMan
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 22:27, 16 Kwi 2011    Temat postu:

Nie tylko obrazki mogą powodować u użytkownika zamknięcie strony , wkurzające są także "wyskakujące" reklamy które fora.pl dodało..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cleXter
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 570
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:59, 17 Kwi 2011    Temat postu:

To swoją drogą - ale na to użytkownicy fora.pl nie mają wpływu... dlatego warto robić wszystko by nie denerwować jeszcze bardziej użytkowników Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sandrasandra
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Pruszków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 19:57, 02 Gru 2011    Temat postu:

Odświeżam zaproszenie!

Zbliżają się na święta, a na forum jak zawsze sporo się dzieje! Przeżyliśmy chwilowy jesienny zastój i w świetnym stylu wracamy do formy - nie narzekamy na brak ruchu na forum ; )

Na forum pojawiło się wiele nowych działów, jeszcze więcej tematów - cały czas zaskakujemy naszych użytkowników czymś nowym!

Na sam grudzień przygotowaliśmy dla Critterowców masę konkursów, zorganizowane mikołajki i kilka projektów odnośnie świąt, które rozpoczniemy gdy (już za kilka dni) na forum pojawi się nowy, przed-świąteczny styl. Również już za dwa tygodnie ponownie otworzymy dział RPG, który w swoim czasie cieszył się sporą popularnością.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Viki
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bochnia
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 22:48, 17 Lut 2012    Temat postu:

Dobra robota nie jest zła Wink Jak dla mnie forum na pięć z plusem

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wika
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zielona Góra
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 16:03, 19 Lut 2012    Temat postu:

No to teraz czas na moją opinię. Na owym forum jestem już bardzo długo, od początku, więc spokojnie mogę wyrazić moje zdanie na temat jego temat. Otóż Critter jest naprawdę dobrym forum. Administracja wkłada w nie wiele pracy, co widać było już od samego początku. Od założenia sporo się zmieniło, przede wszystkim wygląd. Ze zwykłego, prostego szablonu grafika przeskoczyła na bardzo wysoki poziom co widać dzisiaj. Jedynym minusem może być wielkość forum, chodzi mi o tematy, działy, itede ale początkującym nie radziłabym się zrażać bo seriously, można to ogarnąć DAJĘ SŁOWO! : ) Teraz może trochę o atmosferze. Na Critterze są świetni ludzie. Każdy tu znajdzie kogoś w rodzaju bratniej duszy. Użytkownicy są różnorodni, począwszy od fanów alternatywy do popu i uzależnionych od mangi&anime. No to teraz w skrócie. Rejestrując się na owym forum, nic nie stracisz ba możesz zyskać m.in ciekawe znajomości. Więc zapraszam każdego do rejestracji bo naprawdę warto!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zdzisio39
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:48, 23 Lut 2012    Temat postu:

ogólnie za dużo obrazków
styl css może być, ale proponuję style finneapple, zamiast xand. dlaczego? styl xand nie jest estetyczny. wyglada jak smietnik, każdy obrazek, opis, czy coś wygląda odrażająca. ja na swoim forum styl css, i podkład finneapple blue i wygląda super. i nawet jakbym do każdego działu wstawił obrazek zupełnie inaczej by to wyglądało. wszystko jest takie przejrzyste i jak powiedział clexter estetycznie

najbardziej niepodoba mi się wygląd regulaminu i obrazka na samej górze


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez zdzisio39 dnia Czw 21:53, 23 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sandrasandra
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Pruszków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 17:59, 25 Lut 2012    Temat postu:

Stylu na pewno nie zmienimy bo jest on ukierunkowany na nastoletnie dziewczyny które są głównymi odbiorcami naszego forum, tak więc zarówno bogata grafika jak i nagłówek jest w naszym środowisku atutem, dodatkowo styl który wspomniałeś nie podoba mi się, rozciąga forum i jest dość nieprzyjemne. Ale to kwestia gustu - ile styli tyle opinii, xand jest dla mnie najlepszy pod względem możliwości edytowania css'a.

W każdym bądź razie dziękuję za opinię.


///
A na samym forum dużo nowości! Postanowiliśmy nieco odświeżyć to i owo tak więc usunęliśmy sporo działów, tematów oraz ponad 250 użytkowników, którzy i tak nie byli aktywni. Niepotrzebnie zawalało nam to Crittera. Powstało za to parę innych działów, a aktualne zostały uporządkowane i porozdzielane na poddziały - unikamy w ten sposób bałaganu : )

Zapraszamy do rejestracji osoby nastoletnie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sandrasandra
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Pruszków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:13, 30 Lip 2012    Temat postu:

Cztery tygodnie minęły już łohoho, wieku temu, tak więc odświeżam reklamę:


www.critter.fora.pl
Żegnając się ze słodko-pastelowymi odcieniami forum symbolicznie mówimy „papa” przeszłości i zaczynamy od nowa! Minęły dwa lata – my jesteśmy starsi, Critter też dorósł!
Po kilkumiesięcznej ciszy postanowiłyśmy wysprzątać forum, na którym przez dwa lata zrobił się niezły śmietnik. Pozbywając się znacznej części spamu, odśnieżając najróżniejsze tematy i usuwając użytkowników, którzy nie odezwali się nawet słowem przygotowujemy się do tego by ponownie Cię powitać! DOSŁOWNIE!

Bo wszystkich użytkowników, nawet tych którzy zarejestrowali się miesiące temu prosimy o ponownie napisanie w dziale „Przywitaj się!”. Dzięki temu przypomnisz o sobie innym a zupełnie nowi użytkownicy łatwiej wkręcą się w naszą atmosferę.

Zapraszamy wszystkich! Świeżych użytkowników, dawnych bywalców, tych którzy kiedyś Critterem nie byli zainteresowani – zajrzyjcie do nas! I zadecydujcie czy chcecie zostać na dłużej : )


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez sandrasandra dnia Pon 14:13, 30 Lip 2012, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin