Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

[zapraszam] na forum ogólnotematyczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Silje
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z daleka :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 22:12, 05 Kwi 2011    Temat postu:

Fakt, na forum ostatnio zapadła cisza, mogę mieć pretensje tylko do siebie, bo nie mam czasu tak naprawdę porządnie się za nie wziąć z racji studiów i innych spraw. Grafika jak na razie rzeczywiście jest taka średnia, póki co nie znam się na css ale zamierzam to nadrobić, bo przydałby się nowy szablon, te, które są dostępne standardowo mają wygląd jaki mają, niestety, na razie pozostaje mi z nich korzystać.
Co do moderacji to na razie nie widzę potrzeby dawania komuś funkcji moderatora z racji tego, że na forum jak na razie nie ma jakiegoś większego ruchu, więc sama wszystkiego mogę upilnować z małą pomocą obecnych modków Wink
Dzięki w ogóle za konstruktywny komentarz oraz krytykę (zarówno Tobie jak i whiskybottle) taka na pewno się przyda, ja sama jestem świadoma, że do ideału temu forum baaaardzo dużo brakuje.

Koniara dzięki Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sandrasandra
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Pruszków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 19:52, 07 Kwi 2011    Temat postu:


Silje napisał:
Fakt, na forum ostatnio zapadła cisza, mogę mieć pretensje tylko do siebie, bo nie mam czasu tak naprawdę porządnie się za nie wziąć z racji studiów i innych spraw. Grafika jak na razie rzeczywiście jest taka średnia, póki co nie znam się na css ale zamierzam to nadrobić, bo przydałby się nowy szablon, te, które są dostępne standardowo mają wygląd jaki mają, niestety, na razie pozostaje mi z nich korzystać.
Co do moderacji to na razie nie widzę potrzeby dawania komuś funkcji moderatora z racji tego, że na forum jak na razie nie ma jakiegoś większego ruchu, więc sama wszystkiego mogę upilnować z małą pomocą obecnych modków Wink
Dzięki w ogóle za konstruktywny komentarz oraz krytykę (zarówno Tobie jak i whiskybottle) taka na pewno się przyda, ja sama jestem świadoma, że do ideału temu forum baaaardzo dużo brakuje.

Koniara dzięki Smile


Jak już znajdziesz sporo czasu (mówienie "trochę czasu" zbytnio mi tu nie pasuje, bo w forum trzeba włożyć całe serducho ) i zajmiesz się forum naprawdę polecam dać paru osobom funkcję moda. Po co? Kiedy ty nie będziesz mogła wchodzić na forum będą osoby które o nie zadbają, utrzymają je przy życiu. Mogę powiedzieć, że jako tako wiem to z autopsji, gdyż sama mam forum i różnie to z moją obecnością bywało. Mam za to drugiego admina i kilku modów więc zawsze coś się dzieje Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 20:12, 07 Kwi 2011    Temat postu:

Bzdury tu piszecie. Forum tworzą użytkownicy a nie administrator.
Jeśli będzie dużo piszących userów do admin może na forum wchodzić raz na tydzień i forum będzie się toczyć.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sandrasandra
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Pruszków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 23:08, 07 Kwi 2011    Temat postu:


BASF napisał:
Bzdury tu piszecie. Forum tworzą użytkownicy a nie administrator.
Jeśli będzie dużo piszących userów do admin może na forum wchodzić raz na tydzień i forum będzie się toczyć.


Nie zgodzę się z tym. Bynajmniej nie w momencie gdy forum ma 100-400 użytkowników, a tyle średnio mają wielotematyczne aktywne fora młodzieżowe na fora.pl. Na wielu forach jestem/byłam zarejestrowana i bez aktywnego udziału administracji/moderatorów prędzej czy później "umierały".

Nie wiem czy będzie to dobry przykład, ale na moim forum p mojej dwutygodniowej nieobecności, forum które miało dobre statystyki i aktywnych userów "zdechło" Dopiero gdy wróciłam, wysłałam wiadomości o odświeżeniu i wybrałam moderatorów którzy pilnowali porządku, dbali o nowe tematy do dyskusji itp. wszystko wróciło do normy.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez sandrasandra dnia Czw 23:10, 07 Kwi 2011, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:28, 08 Kwi 2011    Temat postu:

Przykro mi to powiedzieć ale Twoja wypowiedź jest nierzeczowa.
Powtarzam raz jeszcze forum tworzą jego użytkownicy a nie Administrator czy też moderator.

Biorąc pod uwagę moją sytuację to na moim forum czy jestem tam czy nie postów przybywa tak samo. Zaznaczę, że nie mam moderatorów.
Moje forum tworzą użytkownicy, to oni piszą tematy, to oni piszą posty, to oni zadają pytania, to oni na nie odpowiadają.
I nie muszę ich wodzić za rączkę jak matka dziecko po działach i podpowiadać im gdzie i co mają pisać. Przepraszam ale w taki sposób odebrałem Twój post.
I żebyśmy mieli zrozumienie to nie atakuję Cię tylko wyrażam swoje stanowisko wobec powyższych.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
TabacMan
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 10:33, 09 Kwi 2011    Temat postu:

Forum tworzy Administrator a użytkownicy "popychają" je dalej ... bez aktywnych użytkowników Forum nie będzie żyło .

P.S

Zapraszam do siebie Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Silje
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z daleka :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 12:09, 09 Kwi 2011    Temat postu:

Oboje macie po trochu racji, bez użytkowników forum nie będzie istnieć ani funkcjonować, ale bez Admina i Moderatorów też, w końcu ktoś musi nad tym wszystkim pieczę sprawować i pilnować porządku. Ale faktem jest, że sam Administrator i dwóch moderatorów forum nie czyni dlatego BASF ma rację pisząc, że Użytkownicy muszą być i są podstawą forum Wink

Fajnie, że tu się taka dyskusja zawiązała ;p


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
TabacMan
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 21:16, 09 Kwi 2011    Temat postu:

U siebie jestem Administratorem , ale mam dodatkowego dlatego że czasami nie mogę zajrzeć na Forum i ona sprawuje władzę Wink a moderatorów mam 3 . Zna ktoś dobry sposób na reklamę Forum? wejdźcie i oceńcie moje Wink będę wdzięczny Smile i Polecajcie go znajomym Wink

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez TabacMan dnia Sob 21:21, 09 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Silje
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z daleka :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 21:53, 12 Kwi 2011    Temat postu:

TabacMan jak poznam dobry sposób to Ci powiem, bo na razie sama jeszcze się nad tym zastanawiam Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin