Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

[Zapraszam] na forum dyskusyjne, wielotematyczne!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polemika
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 3:31, 08 Sie 2011    Temat postu: [Zapraszam] na forum dyskusyjne, wielotematyczne!

Witam, chciałem was zaprosić na forum dyskusyjne, na którym każdy powinien znaleźć odpowiadający mu temat. Tutaj możecie znaleźć odnośnik: www.polemika.fora.pl

Hm, czym się wyróżniamy? Mamy unikalny designe, miłą atmosferę i masę dyskusji, w których możesz wziąć udział! ; )

Nad czym pracujemy? Na forum ciągle coś się zmienia, jednak za główny projekt uważam stworzenie unikalnego stylu dla forum, co jest w wstępnych przygotowaniach.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BabydollMerwin
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 11:48, 08 Sie 2011    Temat postu:

Słyszałam o tym forum od Raines, która od początku jest na moim forum i znam ją jeszcze z innego... No, to długa historia. W każdym razie Raines je bardzo poleca. Smile. Kiedyś nawet próbowałam założyć konto, ale wyskoczył mi dwa razy pod rząd błąd. No, ale może w końcu to zrobię. Taak, założę konto .
Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Polemika
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 19:21, 05 Wrz 2011    Temat postu:

Witam, chciałem ponownie zaprosić do rejestracji na forum. Na forum został wprowadzony szablon CSS. Nie wprowadził on jakiś wyjątkowych zmian, ale jest o wiele mniej oschle niż wcześniej. ; )

Wkrótce wystartuje u nas konkurs oraz plebiscyt, co da szanse do łatwiejszego zaistnienia na forum. Ale o tym wkrótce już na samym forum.

Zapraszam. : )


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Metan
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:55, 19 Wrz 2011    Temat postu:

A dlaczego taki tasiemiec to forum ? Nie można było mniejszych obrazków wrzucić ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Polemika
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 21:57, 21 Wrz 2011    Temat postu:

Niektóre z obrazków są większe od innych, ale tak należało zrobić - zgodnie z moim osobistym konceptem. : ) Ogółem to nie sądzę, żeby obrazki były zbyt duże.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 9:22, 22 Wrz 2011    Temat postu:


Metan napisał:
A dlaczego taki tasiemiec to forum ? Nie można było mniejszych obrazków wrzucić ?


Uważam tak samo! Po wejściu trzeba się zdrowo naprzewijać screen'a żeby dośc do dołu stronki, ale oczywiście może to zniechęcić tylko gości (potencjalnych nowych userów) potem pewnie można się przyzwyczaić.
Ja zrobilbym wszystkie obrazki dużo, ale napradę dużo mniejsze. Zamiast do 120 pikseli max do 60. Jakoś wygląda to pstro i (przepraszam!! nie obraź się) dziecinnie.
Po co w "Ogłoszeniach" takie ogromne banerki aż do 180?!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Polemika
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 14:28, 22 Wrz 2011    Temat postu:

Nie obrażam się. Cenie sobie uwagi. : )

Bannery na stronie głównej są duże, ale są one tymczasowe i przypominające. Następnym razem wezmę pod uwagę, by były mniejsze.

Obrazki przy działach są robione ręcznie. Zmniejszając je jeszcze bardziej tracimy szczegóły. Ważniejsze było dla mnie, żeby obrazki miały równą miarę na szerokość, a nie długość, a wyrównując długość do 100 pikseli (taka jest szerokość) obrazki rozciągnęłyby się.

Tak a propos dziecinności, to cóż jest takie dziecinne? Pewnie chodzi o te 'komiksowe' obrazki, co daje unikalny wygląd forum. Wybacz, że nie podążam za modą i nie wklejam super świetnych obrazków z kwejka/deviant arta/innych. Pytam, bo jeśli jest to coś innego, to może dam radę to zmienić.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Polemika dnia Czw 14:29, 22 Wrz 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:06, 23 Wrz 2011    Temat postu:

Podoba mi się, że rysowane są ręcznie ale takie wrażenie bierze się stąd, że są duże i takie kolorowe (może jestem już tak stara że mam skojarzenia ze starymi kolorowymi elementarzami?).
Dla przykładu wybrałam jeden i zmniejszyłam do 70 na szerokość
[link widoczny dla zalogowanych] , nie wydaje mi się aby dużo stracił na czytelności.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pią 9:07, 23 Wrz 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Polemika
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:25, 25 Wrz 2011    Temat postu:

Rzeczywiście nie ma większej różnicy, a efekt wydaje się być estetyczny. Popytam użytkowników i zapewne wprowadzimy te zmiany. : )

EDIT:

Wprowadziłem na forum sondę i użytkownicy stwierdzili, że zmiany są zbędne, i że wyszłyby na gorsze... Czyli pozostaną te same wielkości obrazków.

W ramach przypomnienia chciałem dodać, że na forum został wprowadzony kolejny CSS. : )


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
VeParadox
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 9:26, 03 Lis 2012    Temat postu:

Witam.
Wasze forum jest mega nieczytelne... aż oczy bolą. Ale napewno też jest inne niż wszystkie znane mi do tej pory Wink Pozdrawiam i powodzonka życzę Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zdzisiek999999
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 66
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 14:19, 31 Gru 2012    Temat postu:

witam chciałbym się wymienic bannerem z Twoim forum

kod do mojego znajdziesz tutaj: http://www.darmohosting.fora.pl/reklama,49/jak-mozna-umiescic-na-forum-swoj-banner,55.html napisz kod do swojego i ja go też wstawię. Pozdrawiam Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Quitta
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 10:04, 06 Maj 2013    Temat postu:

Bardzo ciekawe forum.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin