Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

[Zapraszam] Forumowe RPG w autorskim systemie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szalkie
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 161
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: ::Gdańsk::

PostWysłany: Pią 12:29, 11 Sie 2006    Temat postu: [Zapraszam] Forumowe RPG w autorskim systemie.

Widzę że jesteś tu nowy? Taa, więc lepiej szukaj nory i się chowaj! Na Crowlandzie nikt nie może czuć się bezpiecznie...Masz miecz? HA! Co tym piekielnym demonom zrobisz mieczykiem?! Szybciej Cię przeżują i zjedzą! A jak się tu bronić pytasz? Magia, magia i jeszcze raz magia, bez magii ani rusz, nawet jakbyś bardzo się starał ... No tak w zasadzie nie tylko magią ... Tylko kurva Wysokie elfy mi za to płacą... Za co?! No jak to za co?! Za reklamowanie magii! Wkońcu to ich działka... Ludzie zazwyczaj zostają skrytobójcami albo złodziejaszkami, tylko ja jestem jednym z wyjątków i zostałem karczmarzem.
Uważaj! Uff naszczęście ten nóż przeleciał nad nami... Tak, pewnie był to jakiś skrytobójca, tak bycie skrytobójcą jest bardzo opłacalne, jeden z lepszych zawodów, wkońcu chyba każdy ma jakiegoś wroga, nie?


Serdecznie zapraszam na forumowe RPG w systemie mojego autorstwa!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Zaproszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin