Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Własne grafiki na oficjalne forum

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blue
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 12:39, 24 Paź 2006    Temat postu: Własne grafiki na oficjalne forum

Witam wszystkich i od razu przepraszam, że ten temat powstał zupełnie osobno. Stało się tak, ponieważ bardzo zależy mi na odpowiedzi administratorów serwisu.
Mam pewną propozycję, a może raczej prośbę.
Jestem jedną z administratorek fora www.thpoland.fora.pl, jest to forum o zespole Tokio Hotel i wbrew temu co wszyscy o nich sądzą, chciałabym zaznaczyć że nasze forum jest jednym z największych for na fora.pl Smile
Spodobało nam się tutaj od samego początku, dlatego wspólnie z innymi administratorkami odsunęłyśmy pomysły o jakimkolwiek przenoszeniu fora na inny serwer. Uważamy ze świetnie dajecie tu radę i bardzo nam się podoba to, że pomagacie uzytkownikom i fora są zupełnie za darmo
Ostatnio wyszły na świat, nowe (uważam że naprawdę niezłe) szablony na fora. Moje pytanie brzmi, czy dałoby się pójść na ugodę i np. zamiast automatycznych znaczków "forum zablokowane, nowe posty" etc, administracja zgodziłaby się umieścić nasze znaczki, w kształcie loga zespołu, uprzednio przygotowane przez nas (np. na nowy szablon bcBlack - kwestią byłoby tylko wrzucenie ich na serwer), loga zrobimy dokładnie takiej samej wielkości jakiej są teraźniejsze znaczki. Jest to o tyle dla nas ważne, ponieważ oprócz forum prowadzimy także oficjalny polski fanclub zespołu i forum także uważane jest za oficjalne :)Jestem pewna że gdy forum przybierze postać "TokioHotelowego" pojawi się na nim jeszcze więcej uzytkowników, co jest plusem zarówno dla nas jak i dla administracji fora.pl Smile
Rozumiem że macie kochani dużo roboty, ale byłabym bardzo wdzięczna gdybyście zechcieli chociaż rozważyć moją prośbę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 14:23, 24 Paź 2006    Temat postu:

Nie ma takiej możliwości, bez względu na wszystko tak się nie stanie.

Nawet dlatego iż, fora.pl działa na tych samych plikach - Twoje forum, forum Twojego kolegi który ma strone na fora.pl - WSZYSTKO JEST NA TYCH SAMYCH.

Więc jeśli zmieniliby Tobie te znaczki, zmiana nastąpiła by u wszystkich użytkowników fora.pl - co by było tragedią bo mało ludzi na tym serwisie lubi TH - czyli? niemożliwe.

Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin