Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Shout-Box!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Głodny
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 26 Lip 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 22:30, 30 Lip 2005    Temat postu: Shout-Box!

Tak czytam te wasze pomysły i sobie pomyślałem, po co jakaś "szybka odpowiedź" i inne zbędne... Bardziej by się przydał jakiś porządny Shout-Box, bo dzisiaj mnie ktoś tam wyzywał i musiałem usuwać ok. 50 wiadomości, a taka osoba będzie mogła to pisać w każdej chwili... Sad Przydały by się jakieś dodatkowe opcje: banowanie itd.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vanillacafe
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 27 Maj 2005
Posty: 159
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 22:33, 30 Lip 2005    Temat postu:

ale jest możliwość banowania

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Głodny
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 26 Lip 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 22:37, 30 Lip 2005    Temat postu:

Hmmm, ale mówimy o Shout-Boxie Patriota czy może jakiś inny? Ja więcej nie znam. Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vanillacafe
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 27 Maj 2005
Posty: 159
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 22:40, 30 Lip 2005    Temat postu:

uuppsss chyba Cię nie zrozumialam - myślałam, że mówisz o banowaniu na forum a nie w shoutbox`ie - sorki

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Głodny
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 26 Lip 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 22:45, 30 Lip 2005    Temat postu:

Zdaża się - mówiłem o banowaniu na Shout-Boxie, bo to, że na forum się da - to ja wiem.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Głodny dnia Sob 22:46, 30 Lip 2005, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Robar III
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Sob 22:45, 30 Lip 2005    Temat postu:

ja chciałbtakie coś że mini czat na samym dole

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amas
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 31 Lip 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 2:52, 31 Lip 2005    Temat postu:

No tak shout-box by się przydał...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kasilas
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 428
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.gramy.gaa.pl/php/

PostWysłany: Nie 7:53, 31 Lip 2005    Temat postu:

Zobaczcie ile już jest takich tematów z Shout-Boxem. Miliony. (Taka przenośnia) A przeciesz można w jakimś z takic htematów napisać.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rec0n
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: pisz

PostWysłany: Nie 9:54, 31 Lip 2005    Temat postu:

A ty sie nie udzielaj bo chcesz sobie posty ubijac pisz zgodnie z tematem a nie blablablabla

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rec0n
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: pisz

PostWysłany: Nie 9:56, 31 Lip 2005    Temat postu:

czemu ktoś usunoł posty i nie ma sondy Question

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rec0n
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: pisz

PostWysłany: Nie 9:59, 31 Lip 2005    Temat postu:

sorka to nie muj temat jakiś admin usunoł temat . jestem za

ADMINISTRATOZY wy nie roumniecie ze my chcemy SHOT-BOXA Question Question


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rec0n
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: pisz

PostWysłany: Nie 15:43, 31 Lip 2005    Temat postu:

# MOD description: Ten mod dodaje shoutbox`a na dole strony podczas przeglądaniu kategorii oraz tematów. # #-----------[OPEN]--------- # viewforum.php # #-----------[FIND]--------- # // All GLOBAL announcement data, this keeps GLOBAL announcements # #-----------[BEFORE, ADD]--------- # // This keeps shoutbox accessable from every forum $sql = "SELECT * FROM " . SHOUTBOX_CONFIG_TABLE . " WHERE config_name = 'shoutbox_on' OR config_name = 'banned_user_id_view' OR config_name = 'allow_users_view' OR config_name = 'allow_users' OR config_name = 'allow_users_view' OR config_name = 'shout_width' OR config_name = 'shout_height'"; if ( !($result = $db->sql_query($sql)) ) { message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not query shoutbox config information', '', __LINE__, __FILE__, $sql); } while ( $row = $db->sql_fetchrow($result) ) { $shoutbox_config[$row['config_name']] = $row['config_value']; } if ( $shoutbox_config['shoutbox_on'] ) { $shoutbox_config['banned_user_id_view'] = $GLOBALS['shoutbox_config']['banned_user_id_view']; if ( strstr($shoutbox_config['banned_user_id_view'], ',') ) { $fids = explode(',', $shoutbox_config['banned_user_id_view']); while( list($foo, $id) = each($fids) ) { $fid[] = intval( trim($id) ); } } else { $fid[] = intval( trim($shoutbox_config['banned_user_id_view']) ); } reset($fid); if ( in_array($userdata['user_id'], $fid) == false && ($shoutbox_config['allow_users_view'] || $userdata['session_logged_in']) && ($shoutbox_config['allow_users'] || $shoutbox_config['allow_users_view'] || $userdata['user_level'] == ADMIN || is_mod($userdata['user_id']))) { include($phpbb_root_path . 'shoutbox_body.'.$phpEx); } } # #-----------[OPEN]--------- # templates/yourtemplate/viewforum_body.tpl # #-----------[ADD AT THE END OF FILE]--------- # {SHOUTBOX_BODY} # #-----------[OPEN]--------- # viewtopic.php # #-----------[FIND]--------- # // Begin Helped # #-----------[BEFORE, ADD]--------- # // This keeps shoutbox accessable from every topic $sql = "SELECT * FROM " . SHOUTBOX_CONFIG_TABLE . " WHERE config_name = 'shoutbox_on' OR config_name = 'banned_user_id_view' OR config_name = 'allow_users_view' OR config_name = 'allow_users' OR config_name = 'allow_users_view' OR config_name = 'shout_width' OR config_name = 'shout_height'"; if ( !($result = $db->sql_query($sql)) ) { message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not query shoutbox config information', '', __LINE__, __FILE__, $sql); } while ( $row = $db->sql_fetchrow($result) ) { $shoutbox_config[$row['config_name']] = $row['config_value']; } if ( $shoutbox_config['shoutbox_on'] ) { $shoutbox_config['banned_user_id_view'] = $GLOBALS['shoutbox_config']['banned_user_id_view']; if ( strstr($shoutbox_config['banned_user_id_view'], ',') ) { $fids = explode(',', $shoutbox_config['banned_user_id_view']); while( list($foo, $id) = each($fids) ) { $fid[] = intval( trim($id) ); } } else { $fid[] = intval( trim($shoutbox_config['banned_user_id_view']) ); } reset($fid); if ( in_array($userdata['user_id'], $fid) == false && ($shoutbox_config['allow_users_view'] || $userdata['session_logged_in']) && ($shoutbox_config['allow_users'] || $shoutbox_config['allow_users_view'] || $userdata['user_level'] == ADMIN || is_mod($userdata['user_id']))) { include($phpbb_root_path . 'shoutbox_body.'.$phpEx); } } # #-----------[OPEN]--------- # templates/yourtemplate/viewtopic_body.tpl # #-----------[ADD AT THE END OF FILE]--------- # {SHOUTBOX_BODY}
# #-----------[SAVE/CLOSE ALL FILES]--------- # EoM







PLISSS


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Głodny
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 26 Lip 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:46, 31 Lip 2005    Temat postu:

Ooooo dokładnie... oooo taaaaak.... Odrazu widać, że jest tam opcja banowania... ehhhh ale czy admin to doda? Crying or Very sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
WREEDNA
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 22 Maj 2005
Posty: 134
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 17:46, 31 Lip 2005    Temat postu:

kasilas spamuje, recon pisze post pod postem - spamuje, a do tego jeszcze kod do shoutboxa nie mieszcza w zadnych tagach.... ALE ŚMIETNIK TU ROBICIE!! ŻE SIE NIE WSTYDZICIE.... Rolling Eyes

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miskov0
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 9:02, 01 Sie 2005    Temat postu:

Ja na forum mam shout-boxa zobaczcie (shout-box patriota) www.gul.fora.pl

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin