Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Propozycja Dla Admina Po_laka-IPB

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteście ZA!
Jestem za!
50%
 50%  [ 7 ]
Jestem na nie!
50%
 50%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
Lord Sandro
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 11:32, 15 Sie 2005    Temat postu: Propozycja Dla Admina Po_laka-IPB

Witaj adminie Po_laku. Składam ci propozycje. Mam na swoim komputerze wersje forum Invision Power Board v 1.3 . Jezeli bym ci przesłał emialem t byś mógł zastosowac tu? Zeby kazdy user mial forum IPB.
DOdam że jest ono z czasów kiedy IPB było darmowe. Czy zgadzasz sie?
Nie oczękuję od ciebie żadnej nagrody. Co myslicie o tym WY-Userzy?
Jak byś miał jakieś pytania adminie to moje gg 6379972.
Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Lord Sandro dnia Pon 12:14, 15 Sie 2005, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:55, 15 Sie 2005    Temat postu:

Moim zdaniem za duzo zachodu... Rolling Eyes zobaczymy co powie po_lak.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:49, 15 Sie 2005    Temat postu:

IPB - niemożliwe, z kilku powodów:

1) Stare wersje, które są bezpłatne są już bardzo dziurawe, bowiem od ich wydania upłynęło bardzo dużo czasu i nie są one już oficjalnie support'owane przez producenta (dziury występują też w wersjach przejsciowych/testowych - było kilka darmowych triali).

2) Nowe wersje IPB są płatne. Okrojona wersja darmowa nie nadaję się do użytku przez nas (ma tak znaczne ograniczenia, że nie dało by sie jej przystosować do naszych potrzeb ).

3) Producent IPB nie wyraził zgody na publiczne udostępnianie IPB, zaproponowali abym się zajął odsprzedażą (wysyłałem im takie pytanie jeszcze przed otwarciem portalu, bo też myślałem o IPB). Czy ktoś ma ochotę płacić $70 rocznie za licencję?

4) Wiem, że dużo ludzi używa lewych nowszych wersji płatnych - wstawiając w stopce forum numer jakiejś starej wersji, która była darmowa. Taki proceder jest nielegalny - my przestrzegamy prawa.

5) Zaimplementowanie IPB to kupa roboty, już lepiej spożytkować ten czas na ulepszenie phpBB i instalowanie nowych dodatków - baza modów do phpBB jest znacznie większa niż do IPB.

Temat IPB jest więc zamknięty, chyba że w przyszłości coś sięzmieni w sprawie licencji.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin