Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Pomysł- opcja "Pokaż działy z nowymi postami"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samurai Lum
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niepołomice

PostWysłany: Wto 20:22, 11 Gru 2007    Temat postu: Pomysł- opcja "Pokaż działy z nowymi postami"

Witam ponownie po mojej jakże przydługiej nieobecności Wink (a zresztą mniejsza o nieobecność). Mój aktualny pomysł polega na tym, że często wielu userów jakiegoś forum o bardzo bogatym zasobie działów i kategorii musi za każdym razem w poszukiwaniu jednego działu z nowym postem wertować całe okno. Chciałbym się więc zapytać, czy możliwe i opłacalne byłoby dodanie na forach dostępnej dla każdego usera opcji "Pokaż działy z nowymi postami". Ja osobiście nie widzę sprzeciwu wobec zrealizowania takiego pomysłu, bo można by było tą opcję umieścić na głównej stronie każdego forum obok opcji "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane". Chyba, że większość forumowiczów to lenie, którym się nie chce czytać nowych postów i klikają na "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane", to wtedy rzeczywiście okazałoby się to nieopłacalne

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Samurai Lum dnia Wto 20:23, 11 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szymon3
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1147
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 63 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:25, 11 Gru 2007    Temat postu:

A nie chodzi Ci o to:


Cytat:
Zobacz posty od ostatniej wizyty


Toż to jest właśnie tam gdzie powiedziałeś Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Samurai Lum
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niepołomice

PostWysłany: Wto 20:32, 11 Gru 2007    Temat postu:

Ale mam tępy wzrok Razz w ogóle zapomniałem o istnieniu takiego "czegoś" Razz Ale z drugiej strony nie do końca o to mi chodziło, bo miałem na myśli opcję pokazującą NAJNOWSZE (czyt. z ostatniego dnia) posty, chyba, że znowu tu się mylę, więc w takim razie można by wtedy ten temat zamknąć Razz

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Samurai Lum dnia Wto 20:32, 11 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin