Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Pomoc..nowi użytkownicy...<pytania i odpowiedzi>

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malenstwo777.
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 23:12, 22 Kwi 2007    Temat postu: Pomoc..nowi użytkownicy...<pytania i odpowiedzi>

Czytam te nasze posty ....pytania i okazuje sie że wiele z nich sie powtarza, może zrobić tutaj "wyskakujące" okienko z informacją FAQ, ale przedewszystkim aby używali opcji szukaj.....zanim zadasz pytanie poszukaj na forum czy owe nie padło"
Pamiętam jak ja zaczynałam "przygodę" z forum i nie czytałam na dzień dobry FAQ, wydawało mnie sie że to zbyt długo trwa.....prościej jest zadać pytanie i "poganiać" wszystkich kto mi w końcu odpowie....niestety tak też bywa....
Jest FAQ w przyklejonych tematach...i sobie wisi i mało kto z niego korzysta ale gdyby była informacja przed oczami to może choć 40% użytkowników przeczyta i oczywiście info o opcji szukaj Wink
Niestety idziemy na łatwiznę...tak czasem nam się wydaje....jeżeli czegoś nie mamy "wywalonego" przed oczami to nie widzimy..nie chcemy szukać...
To mój pomysł,podoba sie Wam??
Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Redaktor
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 289
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zawadzkie w.opole

PostWysłany: Nie 23:42, 22 Kwi 2007    Temat postu:

o tak link do Faq zamiast Kuchnia indyjska dla każdego, jestem za ale taki na czerwono

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 12:21, 23 Kwi 2007    Temat postu:

tak każdy piszę "korzystaj z opcji szukaj" i wszyscy chcą to tępić, ale prawda jest taka że nie ma już praktycznie tutaj tematów o których mowa nie była, więc gdyby tak każdy miał z niej zawsze korzystać, nie byłoby już tutaj na jakie pytania odpowiadać Smile


pamiętajcie, to forum jest dla użytkowników którzy mają problemy z jego obsługą - choćbyśmy mieli całkowicie niekumatą kobietę która nie potrafi założyć forum, My mamy jej za wszelką cenę pomóc Smile


więcej optymizmu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Redaktor
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 289
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zawadzkie w.opole

PostWysłany: Pon 14:03, 23 Kwi 2007    Temat postu:

zychu niebezpieczny post ...całkowicie niekumatą...".." ale czyszczenie by sie przydało przynajmniej poprzenosic mniejsze tematy które sie powtarzają do jakiegos archiwumm aby forum było bardziej czytelne. a tematy oznaczone pokolorowac jesli sie da to bardziej sie rzucą w oczy i nie bedzie tylu nowych takich samych pytan..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sawyer1
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 60
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Pon 15:00, 23 Kwi 2007    Temat postu:


Redaktor napisał:
zychu niebezpieczny post ...całkowicie niekumatą...".." ale czyszczenie by sie przydało przynajmniej poprzenosic mniejsze tematy które sie powtarzają do jakiegos archiwumm aby forum było bardziej czytelne. a tematy oznaczone pokolorowac jesli sie da to bardziej sie rzucą w oczy i nie bedzie tylu nowych takich samych pytan..


absolutnie się zgtadzam! Cool
ale wiesz...
z tą kuchnią indyjską to idzie na sponsora
albo przy rejestracji - dużymi lub czerwonymi literami:
"Jesli na forum napiszesz nnowy temat, taki, który był, niezwłocznie otrzymasz bana. A więc używaj opcji szukaj oraz przejrzyj FAQ " Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:39, 23 Kwi 2007    Temat postu:

My się takim czyszczeniem zajmujemy ale co jakiś dłuższy czas Smile sądzę że archiwum nie potrzeba.

sam skasowałem swoich 2tys. postów podczas czyszczenia bo kasowałem masowo powtarzające się tematy oraz te które były zamykane lecz nie miały sensu Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin