Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Oceń nowe dodatki! Dyskusja nad drobnymi usprawnieniami...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CzarnyElo
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Nie 3:38, 06 Kwi 2008    Temat postu: Oceń nowe dodatki! Dyskusja nad drobnymi usprawnieniami...

Favicon
10/10 - długo czekałem na tą opcję, żeby dostosować stronę do forum Smile

Kolory Rang
8/10 - bardzo dobra i przydatna opcja Smile Brakuje tylko jednej rzeczy, mianowicie legenda powinna zaczynać się od nowej linijki i powinna być podpisana "Legenda użytkowników:" np. na samym dole, pod "Zarejestrowani użytkownicy:" oraz brakuje możliwości ustalenia kolejności rang w legendzie Wink
(przykład: [link widoczny dla zalogowanych] )

Statystyki
5/10 - w końcu możliwość wyłączenia... Smile Ogólnie były to dość mało przydatne statystyki, brzydko zaimpletowane i miały dziury takie jak pokazywanie tematów z ukrytych for Wink Tu byłoby lepiej gdyby Admini postarali się o dużo ciekawsze statystyki, takie jak są na darmowych forach zagranicznych - forumcommunity.net, czyli: "Forum X have 219.717 posts, 17.600 topics, 5.416 members, 1.348.690 total visits, 3.310 visits this month, 239º in Top Forum" Wink
(przykład: [link widoczny dla zalogowanych] )


Czekamy na subfora, shoutbox, ogłoszenie itd. Cool

PS. Mam jeszcze pytanie, dlaczego jak zaloguje się na forum, nawet dam, żebym zawsze był zalogowany, to po rozłączeniu neta tracę wszystkie informacje o nowych postach? To jest na maksa uciążliwe! Mad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:23, 06 Kwi 2008    Temat postu: Re: Oceń nowe dodatki! Dyskusja nad drobnymi usprawnieniami.


CzarnyElo napisał:
Favicon
10/10 - długo czekałem na tą opcję, żeby dostosować stronę do forum Smile
Bylo to osiagalne i wczesniej. dzialalo zreszta tak samo. Nie wyswietla w IE. W sumie mi to nie przeszkadza bo uzywam Opery, ale jednam nie jest zrobione ok.


CzarnyElo napisał:
Kolory Rang
8/10 - ...
Niby OK. Jednak niepotrzebne te "wybory" kolorow RGB. Powinno byc samo okno do wklejenia kodu koloru. Rozwiazania proste sa najlepsze. Zreszta jest paleta kolorow i wystarczy kopiuj-wklej.


CzarnyElo napisał:
Statystyki
5/10...
Gdyby nie to ze pokazuje informacje z dzialow ukrytych to bylo by OK


CzarnyElo napisał:

Czekamy na subfora, shoutbox, ogłoszenie itd. Cool

SB wg mnie zbedny, ogloszenie tez bo mozna teraz tez zrobic. Wystarczy dzial do tego stworzyc na gorze forum. Subfora moga byc ok, ale jak patrze na "dopracowane"mody ktore wychodza to zaczynam sie obawiac czy beda ok. Pochwaly - nie mozna zdjac i widziec gdzie i za co ktos dostal, scalanie postow- marne 5 godz dzialania. Powinno scalac napisane tego samego dnia lub przynajmniej mozliwosc ustawianie 1440 min. Statystyki - pokazywanie ukrytych informacji jest bardzo niedobre.

wg mnie to admini powinni wprowadzic betatesterow ktorzy wylapia co jest nie tak pod wzgledem uzytkowania przed wprowadzeniem na fora. Bo jak do tej pory to chyba liczy sie tylko wypuszczenie moda i "odfajkowanie" ze nastepny wyszedl


CzarnyElo napisał:

PS. Mam jeszcze pytanie, dlaczego jak zaloguje się na forum, nawet dam, żebym zawsze był zalogowany, to po rozłączeniu neta tracę wszystkie informacje o nowych postach? To jest na maksa uciążliwe! Mad

Jesli masz zmienne IP to na 100% tak sie dzieje. Swoja droga forum rozpoznaje ze wylaczyles przegladarke i kasuje dane o tematach. Gdzies ktos to opisywal i podobno administracja miala to poprawic.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
CzarnyElo
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Nie 11:32, 06 Kwi 2008    Temat postu:

Z tym kasowaniem informacji to jest paranoja... Na normalnych forach nawet jak się wylogujesz nie czytając jakiegoś tematu to po ponownym zalogowaniu za 3 dni nadal masz informacje o nieczytanych postach...

Masz sporo racji... Co do kolorów rang to podoba mi się to, że można ustalić swoją legendę na dole forum, ale nicki powinny być kolorowe tylko w "Zarejestrowani użytkownicy:", a nie w tematach i postach na forum Confused Można to zmienić?

Mam jeszcze jeden pomysł, może fora.pl stworzy dodanie w jakiś sposób własnej domeny lub subdomeny (jeśli ktoś już posiada stronę i domenę)??? Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kampi
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2:30, 15 Kwi 2008    Temat postu: Re: Oceń nowe dodatki! Dyskusja nad drobnymi usprawnieniami.


CzarnyElo napisał:
Favicon
10/10 - długo czekałem na tą opcję, żeby dostosować stronę do forum Smile

Moja ocena 10/10
- wreszcie!!! (ale czemu tak długo trzeba było czekać na tak banalną funkcję Wink)


CzarnyElo napisał:
Kolory Rang
8/10 - ...

Moja ocena 1/10
- lepsze by były kolory grup


CzarnyElo napisał:
Statystyki
5/10...

Moja ocena 6/10
- mało rozbudowane, ale dobrze że jakieś są. Szkoda że brak jakiegoś exportu albo wykresu.


CzarnyElo napisał:
Na normalnych forach nawet jak się wylogujesz nie czytając jakiegoś tematu to po ponownym zalogowaniu za 3 dni nadal masz informacje o nieczytanych postach...

Moim zdaniem to jest właśnie największy błąd na fora.pl.
Ciekawe kiedy się za to wreszcie wezmą...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Yuriko
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: z zadupia:P
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:23, 16 Kwi 2008    Temat postu: Re: Oceń nowe dodatki! Dyskusja nad drobnymi usprawnieniami.

Kolory Rang
8/10
Może dałabym jakąś ocenę, gdyby mi się one włączały...

Statystyki
5/10
Mnie się podobają. Rzeczywiście, niezbyt rozbudowane, ale zawsze.


Czekamy na subfora, shoutbox, ogłoszenie itd. Cool
O tak!!! Bardzo by się przydały...

PS. Mam jeszcze pytanie, dlaczego jak zaloguje się na forum, nawet dam, żebym zawsze był zalogowany, to po rozłączeniu neta tracę wszystkie informacje o nowych postach? To jest na maksa uciążliwe! Mad[/quote]
Dla mnie również, że się tak wtrynię.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
patryk5700
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 95
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Śro 21:31, 16 Kwi 2008    Temat postu: Re: Oceń nowe dodatki! Dyskusja nad drobnymi usprawnieniami.


Yuriko napisał:

PS. Mam jeszcze pytanie, dlaczego jak zaloguje się na forum, nawet dam, żebym zawsze był zalogowany, to po rozłączeniu neta tracę wszystkie informacje o nowych postach? To jest na maksa uciążliwe! Mad

Dla mnie również, że się tak wtrynię.


To chyba dlatego że czyścicie Cookies inaczej ciasteczka Wink

Jak nie będziecie ich usuwać to wszystko będzie OK Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pucuś
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1173
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 55 razy
Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 15:53, 17 Kwi 2008    Temat postu:

patryk5700 nie masz racji , ja nie czyszcze a trace informacje o nowych postach.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin