Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Nowe Pola w Profilu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid765
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Nie 20:29, 27 Kwi 2008    Temat postu: Nowe Pola w Profilu

Witam.Ja mam taki pomysł,aby można było dodawać nowe pola do profilu,to sie przyda np.dla klanów.I żeby można było takze w stroju JumBox'a.Jezeli ktos nie wie to niech się dowie bo to zadurzo gadania.Proszę ocenić mój pomysł i odpowiedź od Administracji.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
patryk5700
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 95
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie 20:33, 27 Kwi 2008    Temat postu:

Popieram ten pomysł Wink Jak już będą subfora i SB to można o tym pomyśleć by administrator miał możliwość samemu do ustawienia tego co ma być w profilu Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 20:38, 27 Kwi 2008    Temat postu:


patryk5700 napisał:
Popieram ten pomysł Wink Jak już będą subfora i SB to można o tym pomyśleć by administrator miał możliwość samemu do ustawienia tego co ma być w profilu Wink

Watpie by kazdy admin mial mozliwosc ingerowania do tego co bedzie w profilach userow. Fora.pl maja baze z ktorych wszystkie fora kozystaja jednoczesnie (lub przynajmniej jedna baza na jeden serwer) wiec albo wcale nie bedzie, albo bedzie na wszystkich forach. Jednak nie sadze by wszyscy byli za takimi samymi opcjami w profilu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dawid765
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Nie 20:43, 27 Kwi 2008    Temat postu:

Ale mi chodzi oto że wszystkie punkty kture są to będą ale można będzie dodać jeden ale nie będzie można usunąć tamtych dodanych przez fora.pl

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
patryk5700
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 95
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie 20:45, 27 Kwi 2008    Temat postu:

Po pierwsze które
A po drugie obawiam się że Dr.Kidler ma rację i nic z tego nie będzie...

Chyba że fora.pl wprowadziło by dużo opcji w profilu... i jedni by je mieli włączone drudzy nie... tak samo jak z galerią emblematów Wink Wiele osób zablokowało tę opcję Wink


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez patryk5700 dnia Nie 20:46, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 20:48, 27 Kwi 2008    Temat postu:


dawid765 napisał:
Ale mi chodzi oto że wszystkie punkty kture są to będą ale można będzie dodać jeden ale nie będzie można usunąć tamtych dodanych przez fora.pl

Rozumiem o co Ci chodzi. Tylko ze juz pisalem ze najprawdopodobniej (bo pewnosc maja tylko admini) nie mozna ustawic dodatkowego pola na np. tylko Twoim forum. Bo bedzie musialo byc to na kazdym forum dlatego ze wszystkie fora kozystaja z tej samej bazy. Czyli musi to byc cos co sie przyda wszystkim, a nie tylko jednemu adminowi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dawid765
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Nie 20:49, 27 Kwi 2008    Temat postu:

Dla tego napisałem,proszę o opinię tego pomysłu,a a Aministrator fora.pl to zdecyduje i pomyśli.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
TheArtist
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Wto 16:10, 06 Maj 2008    Temat postu:

Coś mi się to nie podoba

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nice_member
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Wto 17:32, 06 Maj 2008    Temat postu:

Bez sensu pomysł jak pomysł z galerią avatarów ;]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kpc21
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:57, 24 Cze 2008    Temat postu:

A według mnie fajny pomysł - przydatny np. na forach - grach.

I wcale nie jest niemożliwy do wprowadzenia - nie znam się na bazach ale wydaje mi się, że dałoby się tak zrobić. Trzeba by było utworzyć w bazie tabelę, gdzie byłyby wprowadzane opcje dodane przez admina danego forum. Nie wiem też, czy nie obciążyłoby to za bardzo serwera. Nie jestem pewien, czy to jest możliwe, bo nie wiem jak funkcjonuje tutejsza baza, ale taka opcja z pewnością by się przydała.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dawid765
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Śro 19:14, 16 Lip 2008    Temat postu:

Jeżeli kogoś to denerwuje,to przepraszam ze poruszam stary Temat.Słuchajcie.Zajełem sie językiem PhpBB,nie dla tego żeby dojść jak to jest tylko zainteresowało mnie to.I słuchajcie.Taką opcje można zrobić,wystarczy wejść na [link widoczny dla zalogowanych] i tam są różne Mody.I znalazłem tam taki Mod(oczywiście wgrałem na moje Forum) że można robić dodatkowe Pola w Profilu.I to tylko Administracja może dodać Pola,może być w stylu Jumbboxa,Radio,i można jeszcze wiele rzeczy z tymi Polami w profilu zrobić.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:51, 16 Lip 2008    Temat postu:


dawid765 napisał:
Jeżeli kogoś to denerwuje,to przepraszam ze poruszam stary Temat.Słuchajcie.Zajełem sie językiem PhpBB,nie dla tego żeby dojść jak to jest tylko zainteresowało mnie to.I słuchajcie.Taką opcje można zrobić,wystarczy wejść na [link widoczny dla zalogowanych] i tam są różne Mody.I znalazłem tam taki Mod(oczywiście wgrałem na moje Forum) że można robić dodatkowe Pola w Profilu.I to tylko Administracja może dodać Pola,może być w stylu Jumbboxa,Radio,i można jeszcze wiele rzeczy z tymi Polami w profilu zrobić.


Wszystko OK. Są gotowe mody - tak to prawda. Jest nawet "by Przemo" przeładowany różnorakimi dodatkami i co z tego. Wrzuć na jeden serwer kilka czy kilkanaście tysięcy takich forów i sprawdź co się będzie działo. Na fora.pl modyfikacje pisane są od zera, właśnie ze względu na duży ruch jaki niewątpliwie jest na fora.pl. Zwróć uwagę, że każda modyfikacja wygląda inaczej niż w gotowych modyfikacjach - oczywiście jeśli chodzi o szczegóły. Dlaczego tak jest Question Jeszcze raz powtarzam - wszystko jest pisane od zera.

Oczywiście przekażę, że "taka jest wola użytkowników" Smile żeby taka opcja się pojawiła. Czy ta opcja pojawi się w najbliższym czasie Question Trudno powiedzieć. Na pewno nie z dnia na dzień. Co do nowych dodatków to lista jest dostępna na www.fora.pl - na stronie głównej.

PS. Nie ma czegoś takiego jak "język PhpBB" ;p


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kamilk dnia Śro 19:52, 16 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pol_vip
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 64
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 5/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 21:59, 22 Wrz 2008    Temat postu:

hm... przydał by się wg. mnie Smile np. ustawił bym wtedy pole Punkty Smile i bym wpisywał dla usera punkty za fajny temacik (przydatny)

a co do tego kamilk


Cytat:

PS. Nie ma czegoś takiego jak "język PhpBB" ;p


No właśnie, jest tylko php Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kampi
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 16:27, 14 Gru 2008    Temat postu:

Na moim forum motoryzacyjnym też się przyda... Można by wstawić wtedy np model auta i wersje silnikową.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mekare
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja mam wiedzieć
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 12:57, 19 Gru 2008    Temat postu:

nSzczerze powiedziawszy przydalyby sie chociaz dwa dodatkowe pola do dodania przez Adminow do profilu;) Ktore jednoczesnie bylyby widoczne pod tematem postow użytkownika.
Takie coś naprawde pomaga w komunikacji na forum.
Np. U mnie przydaloby sie miejsce na wpisanie imienia i wieku dziecka, badź okreslenia ktory to tydzien ciąży,na przyklad. I wtedynie trzeba zagladac komus w profil tylko patrzy w okolice tematu postu i wie o co moze daną osobę zapytac. Przecież nie zapyta mamy noworodka jak wyprawic pierwsze urodziny dziecku Laughing
Zreszta wiem ze na innych forach tez by sie to przydalo.
np. na forum o psach , imie i rasa swojego psa
na forum o samochodach, rocznik i model auta


Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mekare dnia Pią 13:10, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin