Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Minusy... xD

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danielos
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 433
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 7:12, 15 Lis 2007    Temat postu: Minusy... xD

Witajcie. Wzyscy wiedzą, ze na fora.pl są już pochwały dające osobom posiadające je pozytywne zdanie od innych. Jednak myślałem, że można coś zrobić, by mieli też coś negatywnego do zarzucenia. Chodzi mi tu o takie minusy. Minusy mógłby dawać tylko admin i tylko gdy user złamie prawo, ale takie mniej ważne przekroczenie i zamiast osta sypać to minusika już jednego Wink Po kilku minusach admin mógłby zadecydować czy walnąć mu już warna. A co do pochwał... Też mógłby je dawać tlyko admin... Bo ktoś mógłby kogoś prezkupić w jakiś sposób i dałby za to 5 pochwał Confused Mam nadzieję, ze wymieniłem wam wystarczająco argumentów, by was przekonać. Piszcie i wyrażajcie swoje zdanie o tym Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dj_ToMa
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 468
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 9:30, 15 Lis 2007    Temat postu:

Jak już napisałem w jednym z tematów


Dj_ToMa napisał:
To od karcenia użytkowników masz przecież ostrzeżenia. Czego ci jeszcze trzeba? Może jeszcze takie pół-plusa bo ktoś podał niedokładną odpowiedź?

Bez przesady...


A co do dawania pochwał wyłącznie przez administratora. To ilu ich byś potrzebował, aby przejrzeć wszystkie tematy i ewentualnie w każdym z nich nagrodzić post, który wniósł coś pomocnego? Twoje forum jest dość małe, ale co by się dzialo, jakby coś takiego było na forum z kilkoma tysiącami użytkowników codziennie się udzielających?


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 10:13, 15 Lis 2007    Temat postu:

forum to nie klocki lego do zabawki w minusiki i plusiki tylko miejsce społecznościowe do pisania między sobą, zastanów się czasami po co zakładasz forum.

Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin