Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Licznik postow

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maggot
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 22:50, 12 Cze 2005    Temat postu: Licznik postow

Z racji tego, ze to moj pierwszy post na forum: Witam wszystkich.

A teraz do rzeczy: nurtuje mnie pewna rzecz - na naszym forum znajduje sie dzial Offtopic. Co w nim, tego juz chyba przyblizac nie musze, gdyz w intelekt Wasz nie watpie Wink. Problem w tym, ze offtopic, jak to czesto bywa, krzaczy sie najgesciej. A jakie widze jego rozwiazanie? Wylaczenie go z licznika postow, aby wartosc w nim podawana dawala lepszy wglad we wklad usera w rozwoj forum.

Zeby nie byc "." wyszukalem kulturalnie skrypcik: [link widoczny dla zalogowanych] i uprzejmie prosilbym o wgranie spryciarza. Jestem pewien, ze uprzyjemni zycie niejednemu z Adminow na forach serwisu fora.pl, a instalacja zajmie pare chwil Wink.

Z gory dzieki za wszystko.

Pozdrawiam,
Maggot


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pon 11:55, 13 Cze 2005    Temat postu:

proponuje ignoracje niech zostanie nie przeszkadza raczej nikomu a widac ile kto napisal
Powrót do góry
Maggot
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 16:39, 13 Cze 2005    Temat postu:

Proponuje troche wiecej interpunkcji, bo tresc Twojego posta jest tak przejrzysta, jak brudna woda.

Brak GG w profilu tez "nic nie przeszkadzal", bo mozna go w siga wrzucic. Inna sprawa, ze ostateczna decyzja i tak nalezy do Admina.

I jezeli troche przekrecilem funkcje tego skryptu, to: skrypt pozwala na wylaczenie wybranych przez Admina konkretnego forum subfor, a nie akurat offtopica, oczywiscie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pon 16:42, 13 Cze 2005    Temat postu:


Maggot napisał:
Proponuje troche wiecej interpunkcji, bo tresc Twojego posta jest tak przejrzysta, jak brudna woda.

Brak GG w profilu tez "nic nie przeszkadzal", bo mozna go w siga wrzucic. Inna sprawa, ze ostateczna decyzja i tak nalezy do Admina.

I jezeli troche przekrecilem funkcje tego skryptu, to: skrypt pozwala na wylaczenie wybranych przez Admina konkretnego forum subfor, a nie akurat offtopica, oczywiscie.

zobaczymy co admin zdecyduje \ ja juz wiem haha rotfl
Powrót do góry
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:37, 13 Cze 2005    Temat postu:

Sorry, tej opcji na pewno nie będzie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pon 17:40, 13 Cze 2005    Temat postu:

widzisz wiedzialem ale nie dlatego ze jestem jasnowidzem lub kolega admina ( nawed nie jestem ) tylko widzialem ze admin nie imastuje bezsensownych zeczy Smile
Powrót do góry
Maggot
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 18:18, 13 Cze 2005    Temat postu:

Szkoda, ze nie bedzie. Tyle, ze nie widze nic bezsensownego w tym rozszerzeni (to @ MenWizard).

EOT.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pon 18:31, 13 Cze 2005    Temat postu:

jak by bylo cos w tym przydatnego to admin by zaimstalowal widac nie wyrazil zgody wiedz nie ma w tym nic potrzebnego :Pmysle ze mozna zamknac zeby sie dalej dyskusja nie toczyła Smile
Powrót do góry
Yzalbe
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 11:32, 27 Lip 2005    Temat postu:


MenWizard napisał:
jak by bylo cos w tym przydatnego to admin by zaimstalowal widac nie wyrazil zgody wiedz nie ma w tym nic potrzebnego :Pmysle ze mozna zamknac zeby sie dalej dyskusja nie toczyła Smile

czy kazdy gracz RSa musi pokazywac na innych forach, ze tak naprawde jest noobem? -_-
troche wiecej uprzejmosci -_-


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kasilas
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 428
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.gramy.gaa.pl/php/

PostWysłany: Śro 12:39, 27 Lip 2005    Temat postu:


Yzalbe napisał:

MenWizard napisał:
jak by bylo cos w tym przydatnego to admin by zaimstalowal widac nie wyrazil zgody wiedz nie ma w tym nic potrzebnego :Pmysle ze mozna zamknac zeby sie dalej dyskusja nie toczyła Smile

czy kazdy gracz RSa musi pokazywac na innych forach, ze tak naprawde jest noobem? -_-
troche wiecej uprzejmosci -_-
Ja jestem graczem w RS'a Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin