Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Kilka propozycji.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lego_sysiem
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 17:00, 15 Sie 2008    Temat postu: Kilka propozycji.

Witam!

Mam kilka propozycji i nie będę zdziwiona, jeśli sie nie przyjmą Razz Szukałam, czy już nie zaprezentowano takich propozycji. Nie znalazłam, zatem przedstawię ich kilka (zdaję sobie sprawę, że propozycje mogą okazać się nietrafne).

1. Wyświetlanie IP użytkownika, który jest zarejestrowany, ale nie napisał ani jednego posta. Czy dałoby się wprowadzić coś takiego? Wiem, że IP się wyświetla, gdy użytkownik jest online, ale nie da się sprawdzać, gdy tylko czyta tematy.

2. Wyświetlanie tematów napisanych przez użytkownika - jest opcja "wyświetl posty danego użytkownika", ale czy dałoby się wprowadzić możliwość wyświetlania jedynie tematów, założonych przez użytkownika?

3. Pokazywanie, które tematy przeczytał użytkownik - coś w stylu opcji "pokaż posty napisane przez użytkownika". Wyświetlało by wtedy, jakie tematy przeczytał dany użytkownik. Na tej ostatniej opcji generalnie najbardziej mi zależy Smile

Dziękuję za uwagę ^_^


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez lego_sysiem dnia Pią 17:04, 15 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:07, 15 Sie 2008    Temat postu: Re: Kilka propozycji.


lego_sysiem napisał:
1. Wyświetlanie IP użytkownika, który jest zarejestrowany, ale nie napisał ani jednego posta. Czy dałoby się wprowadzić coś takiego? Wiem, że IP się wyświetla, gdy użytkownik jest online, ale nie da się sprawdzać, gdy tylko czyta tematy.

Też od jakiegoś czasu o to prosiłem. Wystarczyło by widoczne dla adminów (modów) w opcji Ostatnio zalogowany w profilu usera. Tak jak ma to miejsce w modyfikacji by Przemo. Dla wielu by się przydała.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
vinga
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 17:18, 15 Sie 2008    Temat postu:

3 punkt też ciekawy .
Taka mała ciekawostka kto co czyta a co omija Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin