Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Informacje Profilu jako obowiązkowe. Ankieta: więcej pytań.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wirgil
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 20:09, 24 Kwi 2008    Temat postu: Informacje Profilu jako obowiązkowe. Ankieta: więcej pytań.

Chciałbym;
1) aby niektóre Informacje Profilu na forum były wymagane/obligatoryjne (tzn. Pola oznaczone * ). Nie chce dodawać dodatkowych pól lub zmieniać treści istniejących ale chciałbym ustawić niektóre pola jako wymagane do rejestracji a nie fakultatywne.
2)aby w tworzonej Ankiecie mozna było zadac więcej niz jedno pytanie,
3) aby do kazdego pytania Ankiety można było wybierac wiecej niż jedna opcję.

Czy jest szansa na realizację tych wniosków na na fora . pl? W jakiej kolejności i w jakiej perspektywie czasowej?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kpc21
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 13:03, 24 Cze 2008    Temat postu:

Ja mam taką propozycję - poszukaj jakiegoś serwisu, który oferuje darmowe ankiety na stronę internetową i ma te funkcje, które wymieniłeś. Zezwól w PA na używanie HTML-a i wstaw ja do posta.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 13:20, 24 Cze 2008    Temat postu:

@Kpc21

też mam propozycję - przestań odkopywać stare tematy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wirgil
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:26, 05 Lis 2008    Temat postu:


Kpc21 napisał:
Ja mam taką propozycję - poszukaj jakiegoś serwisu, który oferuje darmowe ankiety na stronę internetową i ma te funkcje, które wymieniłeś.

Dzięki, znałem to i tak w kwietniu zrobiłem. Z braku laku dobry kit.


x-alien napisał:
@Kpc21

też mam propozycję - przestań odkopywać stare tematy.
Kochany Modzie, oprócz połajanek prosiłbym łaskawie o konkretna odpowiedz na pytania i naświetlenie perspektyw w tematach jw na fora.pl

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:39, 05 Lis 2008    Temat postu:


wirgil napisał:
Kochany Modzie, oprócz połajanek prosiłbym łaskawie o konkretna odpowiedz na pytania i naświetlenie perspektyw w tematach jw na fora.pl
Nie zrozum mnie źle, ale mod x-alien i admini na tym forum to tylko tu "sprzątają" Nie mają wpływu na to co jest wprowadzane w serwisie. "joby" zbierają Oni, a tak naprawdę to nie Ich wina.

Admini serwisu jak narazie pokazali o co Im chodzi. Po przejęciu serwisu przez Gadu Gadu serwis głównie wprowadza nowe reklamy.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:25, 05 Lis 2008    Temat postu:


Dr.Kidler napisał:
Nie zrozum mnie źle, ale mod x-alien i admini na tym forum to tylko tu "sprzątają" Nie mają wpływu na to co jest wprowadzane w serwisie. "joby" zbierają Oni, a tak naprawdę to nie Ich wina.

Admini serwisu jak narazie pokazali o co Im chodzi. Po przejęciu serwisu przez Gadu Gadu serwis głównie wprowadza nowe reklamy.


jw Smile


wirgil napisał:
Kochany Modzie, oprócz połajanek prosiłbym łaskawie o konkretna odpowiedz na pytania i naświetlenie perspektyw w tematach jw na fora.pl


Kochany Użytkowniku, oprócz połajanek prosiłbym łaskawie o zapoznanie się z tym kto jest kim na forum.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wirgil
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 14:15, 10 Sty 2009    Temat postu:


Dr.Kidler napisał:
Nie zrozum mnie źle, ale mod x-alien i admini na tym forum to tylko tu "sprzątają" Nie mają wpływu na to co jest wprowadzane w serwisie. "joby" zbierają Oni, a tak naprawdę to nie Ich wina.

Jako tako się orientuję kto jest kto a joby raczej nie ode mnie bo akurat doceniam Wasze poswięcenie. Naiwnie tylko spodziewalem sie że Adminom i Modom bliżej do Góry i oświecą mnie czego sie moge spodziewać po fora.pl a tu tylko wyskoczył Mod Obcy i zaczął wymachiwac pałą.
Naiwnie też sądziłem że forum Pomysły ma jakis sens i nie oczekiwałem jakis rewelacji tylko normalnej odpowiedzi nawet takiej jak Twoja choc jest przygnebiajaca i akurat mi wskazuje zeby do realizacji swoich nastepnych przedsiewzięc szukać innych potrali.
Dziekuje za odpowiedż i pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin