Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Dynamiczne SUBFORA ?! Informacja o nowym poście ?!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
switalski.piotr
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:13, 20 Sie 2009    Temat postu: Dynamiczne SUBFORA ?! Informacja o nowym poście ?!

Tego posta już pisałem, ale może był głęboko zakorzeniony, bo brak odpowiedzi. Załączam tamtą dyskusję i czekam na info:


Cytat:
switalski.piotr
Czy możliwe jest/będzie utworzenie subfora, a na stronie głównej jak u was na tym forum np: Galerie, Regulamin mają taką krateczkę. Na moim forum ppbudownictwo.fora.pl mam też linki na zewnątrz, ale chodzi mi o te krateczkę by była dynamiczna. By na stronie głównej pokazywało, że jest nowy post w danym subforum. Wiecie o co mi chodzi. Żeby mając subfór 10 w danym forum można było od razu wskazać w którym jest nowy temat/post. Czekam na odpowiedz lub działania informatyków.

x-alien:
co do Twojego pytania w zasięgu zwykłych użytkowników raczej nie ma takiej możliwości, bo tutaj już potrzeba chyba ingerencji w skrypt forum no a tego dokonać mogą tylko admini serwisu. a sądząc po ostatnio wprowadzonych nowościach (bądź ich braku Rolling Eyes ) nie liczyłbym na szybkie wprowadzenie tej opcji Wink

switalski.piotr:
mhm;/ No zauważyłem, że bez dostępu do .php się tego nie zrobi;/ Firebugiem przeleciałem już całe forum, ale niestety obrazek czy post nowy jest, czy nic nie napisano to tylko goły obrazek wygenerowany na wczytaniu strony po stronie serwera. Także administratorzy musieliby ulepszyć te wyświetlające się "subfora: pierwsze, drugie, trzecie, więcej..." aby byla przy nich ikonka o nowych postach. Dzieki za szybką odpowiedz. w razie problemów ze zrozumieniem o co chodzi odsyłam na forum "rzeznia.eu" o tematyce Counter Strike. Nie traktujmy tego jak reklame bo to niezalezne forum stojące na czystym hostingu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cleXter
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 570
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 13:45, 20 Sie 2009    Temat postu:

Jak nikt nie pisał w tym temacie to wynika iż jest mało ciekawy. fora.pl raczej żadnych modyfikacji wgrywać nie będzie. Zobacz tylko na statystyki:

Liczba forów: 616 476
Użytkowników: 6 399 643
Wypowiedzi: 96 391 643
Takie statystyki to już spore obciążenie dla serwerów, a co dopiero masa innych modyfikacji. rzeznia.eu używa phpBB By przemo a nie phpBB2 tak więc licz się z tym, że mamy tutaj mniej opcji.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
coder
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 260
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 5/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 18:22, 20 Sie 2009    Temat postu:


cleXter napisał:
Jak nikt nie pisał w tym temacie to wynika iż jest mało ciekawy. fora.pl raczej żadnych modyfikacji wgrywać nie będzie. Zobacz tylko na statystyki:

Liczba forów: 616 476
Użytkowników: 6 399 643
Wypowiedzi: 96 391 643
Takie statystyki to już spore obciążenie dla serwerów, a co dopiero masa innych modyfikacji. rzeznia.eu używa phpBB By przemo a nie phpBB2 tak więc licz się z tym, że mamy tutaj mniej opcji.


Prawda jest taka że liczba for to tak na prawde około 130 tyś, w tym na prawdę dużych kilkadziesiąt Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
switalski.piotr
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 16:04, 21 Sie 2009    Temat postu:

Ale jest to wielkie ułatwienie. Znalazłem php by przemo w najnowszej wersji na innych darmowych forach i chyba się skuszę na to by przenieść forum. Szkoda bo 3 lata już istnieje tu, ale nawet administracja nie odpisze - "nie bedzie wdrozony twój pomysl". Totalnie nikt nie dziala juz tu. Siano z reklam im chyba do glowy uderzylo. Po czesci to rozumiem, ale jak widac jest masa tematow pozostawionych bez odpowiedzi. A szkoda Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin