Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

dodatkowe informacje o użytkowniku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kostrzewa87
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 9:53, 28 Lut 2010    Temat postu: dodatkowe informacje o użytkowniku

Witam, nie wiem czy dany temat już gdzieś się przetoczył, przeglądałem forum ale jakoś się na niego nie natknąłem więc tak:

Sądzę iż dobrą możliwością byłyby dodatkowe informacje dla administracji odnośnie użytkownika , jak np IP czy wiek. Ułatwiłoby to nam, adminom wiele zmartwień przez głupich ludzi (użytkowników - spamerów, oftopów itp) , co o tym sądzicie? da się parę takich opcji dodać do forum? Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 10:07, 28 Lut 2010    Temat postu: Re: dodatkowe informacje o użytkowniku


kostrzewa87 napisał:
Witam, nie wiem czy dany temat już gdzieś się przetoczył, przeglądałem forum ale jakoś się na niego nie natknąłem więc tak:

Sądzę iż dobrą możliwością byłyby dodatkowe informacje dla administracji odnośnie użytkownika , jak np IP czy wiek. Ułatwiłoby to nam, adminom wiele zmartwień przez głupich ludzi (użytkowników - spamerów, oftopów itp) , co o tym sądzicie? da się parę takich opcji dodać do forum? Pozdrawiam

Było o tym wspominane dużo wcześniej. Sam nawet sugerowałem by w profilu usera było dla administratora widoczne IP.

Dodatkowe pola w profilu też proponowano. Jak łatwo się domyśleć do tej pory tego nie wprowadzono. Nie sądzę tez by to zrobiono.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 13:24, 05 Mar 2010    Temat postu: Re: dodatkowe informacje o użytkowniku


Dr.Kidler napisał:
Było o tym wspominane dużo wcześniej. Sam nawet sugerowałem by w profilu usera było dla administratora widoczne IP.

Dodatkowe pola w profilu też proponowano. Jak łatwo się domyśleć do tej pory tego nie wprowadzono. Nie sądzę tez by to zrobiono.


Jest widoczne IP dla każdego pisanego posta (ostatnie okieneczko nad każdym postem), coś wnioskować z tego można.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 15:15, 05 Mar 2010    Temat postu: Re: dodatkowe informacje o użytkowniku


jkw napisał:

Dr.Kidler napisał:
Było o tym wspominane dużo wcześniej. Sam nawet sugerowałem by w profilu usera było dla administratora widoczne IP.

Dodatkowe pola w profilu też proponowano. Jak łatwo się domyśleć do tej pory tego nie wprowadzono. Nie sądzę tez by to zrobiono.


Jest widoczne IP dla każdego pisanego posta (ostatnie okieneczko nad każdym postem), coś wnioskować z tego można.
Problem w tym ze jeśli Ci ktoś włazi i spamuje ludziom po PW, a nie pisze postów to o IP możesz sobie pomarzyć. Chyba że trafisz na niego w jak będzie w tej samej chwili co Ty na forum. Wnioski sobie wyciągnij sam. Skasujesz gościa a on po chwili ma już nowe konto na innym mailu.

Każdy ma inne forum, inne priorytety i inne problemy. Ktoś wykorzystał by widoczność w ten sposób IP, inni SB jeszcze inni pochwały galerie itp.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:11, 08 Mar 2010    Temat postu:

Oczywiście, na takiego spamera rada jast niemożliwa.
Kłopoty zawsze mieć jakieś będziemy.

Obligatoryjne wpisanie w Profil IP też wiele by nie zmieniło bo zawsze może wypełniać rejestrację z nie swojego Adresu IP.
I IP i adres mailowy bardzo często są fikcyjne - nic na to nie można poradzić.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin