Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Avatary
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnessa
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 16:29, 12 Kwi 2008    Temat postu: Avatary

Swietnie,ze nareszcie jest galeria avatarow,ale czy jest konieczne,ze przy emblemacie uzytkownika wyswietla sie na forum " pokaz avatary",to jakos nie upieksza naszego forum

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:32, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Ja wogóle nie wiem po co ta galeria Avatarów. Ale to nieistotne. Zgadzam się z userami, którzy twierdzą, że wygląda to nie ładnie. Ale myślę, że administarcja poprawi to w przyszłości :

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:50, 12 Kwi 2008    Temat postu:


BASF napisał:
Ja wogóle nie wiem po co ta galeria Avatarów. Ale to nieistotne. Zgadzam się z userami, którzy twierdzą, że wygląda to nie ładnie. Ale myślę, że administarcja poprawi to w przyszłości :

Obawiam sie ze pozostanie bez poprawek jak czesc pozostalych modow.
Kolejny mod wprowadzony, odchaczone ze jest i sztuka jest sztuka.

Ja nie rozumiem jednego. Po co pokazuje avatary z calego serwisu?? Kazde forum powinno miec swoja zamknieta galerie.

Admini serwisu powinni troszke "wyjsc do ludzi" i zanim zaczna pisac mod wypytac o potrzeby dzialania mod. Po co tworzyc cos co bedzie bezuzyteczne lub bedzie sprawialo tylko klopoty, albo ma bledy??

Czuje ze kolejne mody (subfora i SB) moga znow byc klapa.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:57, 12 Kwi 2008    Temat postu:

W panelu admina jest możliwość wyłączenia Galerii avatarów, wtedy przycisk znika. Nie widze sensu tej dyskusji. Kto chce włącza, kto nie chce - nie włącza. Standardowo galeria jest włączona, aby wszyscy się dowiedzieli, że istnieje.

Mi się podoba, więc na forum.fora.pl będzie włączona Smile. Na swoim forum każdy zrobi tak jak chce.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez po_lak dnia Sob 16:58, 12 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:59, 12 Kwi 2008    Temat postu:


po_lak napisał:
W panelu admina jest możliwość wyłączenia Galerii avatarów, wtedy przycisk znika. Nie widze sensu tej dyskusji. Kto chce włącza, kto nie chce - nie włącza. Standardowo galeria jest włączona, aby wszyscy się dowiedzieli, że istnieje.

Mi się podoba, więc na forum.fora.pl będzie włączona Smile. Na swoim forum każdy zrobi tak jak chce.
To ze jest to OK tylko w jakim celu ma byc widoczna dla calego serwisu?? kazde forum powinno miec wlasna galerie i nikt po za osobami z tego forum nie powinien miec do niej dostepu.

Mimo ze sie wylaczy w PA to nadal jest widoczne z calego serwisu.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Yuriko
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: z zadupia:P
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 17:03, 12 Kwi 2008    Temat postu:


po_lak napisał:
W panelu admina jest możliwość wyłączenia Galerii avatarów, wtedy przycisk znika. Nie widze sensu tej dyskusji. Kto chce włącza, kto nie chce - nie włącza. Standardowo galeria jest włączona, aby wszyscy się dowiedzieli, że istnieje.

A ja widzę sens!
Galeria - niech będzie. Chociaż, jak powiedział Dr.Kidler, każde forum powinno mieć własną, stworzoną przez adminów.
Ale jak już jest taka, jaka jest, to żeby chociaż to łądnie wyglądało! Przydaje się, serio. Ale sorry, nie musi być widoczny przycisk "pokaż galerię", czy coś pod każdym avkiem!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:09, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Avatary są publicznie dostępne przez www . Zawsze można je wywołać, nawet bez wchodzenia na forum - wystarczy wpisać link do avatara bezpośrednio w przeglądarce. Jeśli ktoś nie chce upubliczniać swojego avatara poza forum, w ogóle nie powinien go wysyłać!

Nawet jeśli stworzysz forum "prywatne", działy ukryte, brak możliwości rejestracji, to profile użytkowników i tak sa jawne, a avatary wyświetlą się niezarejestrowanym. Nie widze więc sensu ich ukrywania. Po co udawać, że czegoś nie ma, skoro i tak da się tam dostać?

Może zacznij od tego, że raczej chodzi Ci o moda, który wyświetla avatary użytkowników tylko użytkownikom z tej samej grupy/rangi? Wtedy rozumiałbym Twoją argumentację dotyczacą galerii.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez po_lak dnia Sob 17:11, 12 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Yuriko
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: z zadupia:P
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 17:18, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Ekchm.. wybacz, ale nie bardzo Cię rozumiem.

PS. Ty cały dzień na forum siedzisz?Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:25, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Chodzi mi o to ze w spisie sa wszystkie fora z serwisow i w bardzo latwy sposob sa dostepne galerie. Majac forum zamkniete mozna tylko widziec profil tej osoby ktora sie nie ukrywa i jest w danym momecie na forum. Czyli bardzo nielicznej grupy. Pod warunkiem ze sie jest na forum. Jak sie domyslam takie ukryte fora sa odwiedzane tylko przez ich userow. Tu sa pokazane wszystkie na raz. Wpisanie adresu obrazka to jest mozliwe tylko jak sie widzi ten obrazek. "odgadniecie" jego sciezki jest trudniejsze niz trafienie 6 w lotka.

Zwroc uwage ze czesc tych obrazkow jest bardzo nieprzyzwoita. Nie mowie tu tylko o tresciach erotycznych ale i o nawet faszystowskich. Sadze ze admini takich for nie chce by byly one wyswietlane publicznie. przycisk Mam ukończone 18 lat i zgadzam się na te warunki to troszke za malo by zatrzymac dzieci ktore glownie maja fora w tym serwisie. Po co ulatwiac dostep do takich tresci w ten sposob??

Najlepszym rozwiazaniem bylo by wylaczenie w PA "upubliczniania" galerii forum. Wtedy kazdy by zdecydowal czy chce by galeria danego forum byla wyswietlana publicznie.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szymon3
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1147
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 63 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:29, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Czyli mamy świetny wybór - albo głupi mod albo żaden mod Question
Trzeba nazwać to po imieniu - galerie są głupio zrobione.
1. na fora.pl przedtem obowiązywała bardziej polska nazwa "emblematy". To było bardzo ładne - czemu teraz są tutaj te zapożyczone z angielskiego "avatary" Neutral.
2. Forum powinno mieć swoją zamkniętą galerię - oczywiście może być z emblematami użytkowników, ale lepiej byłoby, gdyby to administratorzy dodawali emblematy tematyczne do takiej oto galerii.
3. Ten przycisk jest zupełnie niepotrzebny. Wystarczyłby w profilu obok opcji do wstawienia emblematu.

Mod jest do niczego i ja go wyłączam. Dr. Kidler ma rację - odhaczone i jesteście zadowoleni Neutral. Z każdym modem wychodzi coś nie tak. Dlaczego nie liczycie się z naszym zdaniem Question Przecież ten serwis jest dla nas a nie my dla serwisu...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Yuriko
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: z zadupia:P
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 17:32, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Co do tego upubliczniania galerii, to jestem za. Przydałoby się.
A Ciebie, Szymon, nie rozumiem. Nie mówicie, że jestem głupia, ale dzisiaj jestem jakaś zamulona wyjątkowo... W każdym razie prywatne galerie, dostępne tylko danemu forum byłyby bardzo dobrym pomysłem.Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Shatii
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 139
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob 19:20, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Z jednej strony się cieszę, bo w końcu jest coś dodane na fora.pl, ale z drugiej strony nie, ponieważ ten mod jest według mnie mało potrzebny. Taki shoutbox lub subfory bardziej by się przydały Wink

P.S. Jak wy Admini zrobiliście sobie kolorowe nicki? Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
patryk5700
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 95
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob 19:46, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Ja powiem tak... mi to na forum nie potrzeba i to wyłączyłem... nie ma o czym gadać Wink

Ci którym się to nie podoba niech zrobią to samo Razz

Jak widać w pierwszym poście komuś się to podoba

Więc nie ma co narzekać...

Mam pytanie odnoście subfor...
Ostatnio czytałem że są napisane i teraz testowane... i pytanie brzmi :
Kiedy je wprowadzicie ?

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 19:54, 12 Kwi 2008    Temat postu:


patryk5700 napisał:
Ja powiem tak... mi to na forum nie potrzeba i to wyłączyłem... nie ma o czym gadać Wink....Pozdrawiam
Tyle ze nadal wszystkie avatary z Twojego forum widza inni w panelach pokaz avatar na kazdym innym forum w serwisie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Robi
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 22 Gru 2006
Posty: 142
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:51, 12 Kwi 2008    Temat postu:

W ,którym miejscu wyłacza się tą galerię Question

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin