Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Złe zabezpieczenia ??

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
comfort
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 14:45, 16 Wrz 2006    Temat postu: Złe zabezpieczenia ??

Witam - chciałbym poinformowac ze chyba na tych wszytkich forach są złe zabezpieczenia ... Mówie to dlatego że na moim straym foum ktos ukradło mi hasło do PANELU ADMINISTRACJI ... Pozmieniał mi wszystko itd. niemoge wejsc nawet na mój profil ponieważ zostało mi zmienione hasło - nikt nienza mojego hasła - nawet rodzina Exclamation postnowiłem zrobic nowe forum i zaczac od początku ... czy moacie moze jakies łatki na to Question ale jakies lepsze zabezpieczenia Question Prosze o odpeiwedz - jeszcze jedna rzecz jak zlikwiodwac forum ... niedoszukałem sie tego na waszym forum wiec pytam Arrow

POZDRO FOR ALL


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 14:51, 16 Wrz 2006    Temat postu:

jeśli ktoś pottrafi to sie włamie na forum. możesz je odzyskac piszac na [link widoczny dla zalogowanych] i dołączając maila, ktorego dostales przy tworzeniu forum. wtedy przywroca ci admina.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wnora1
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 363
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob 17:01, 16 Wrz 2006    Temat postu:

Zresztą mogłes spróbować przywrucic hasło prfzez meila chyba ze gosc go zmienil

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
comfort
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 17:44, 16 Wrz 2006    Temat postu:

Dobra z reszta stworzyłem nowe forum ... przez e-maila sie niedało bo mi zmienił wszytsko i miałem różne takie opisy na adminie ... nie chce tu cytwoac bo moge dosatc bana ... a da sie w jakis sposób usunąc to forum Question bo jak tak to bym skorzytsał z tego co napsiał X-Allien i czy tam mogło by sie znajdowac przekierwoanie na nowe forum Question

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
orliks
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 215
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Lubelskie

PostWysłany: Sob 19:06, 16 Wrz 2006    Temat postu:

aby usunąć forum muisisz napisać do admina fora [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:34, 16 Wrz 2006    Temat postu:

owszem, mozesz usunac forum piszac na tego maila jednak aby to zrobic, musiałbys im załączyć w mailu wiadomosc, ktora dostałeś przy zakładaniu forum aby mieli pewnosc ze jest/było twoje Smile no a jesli chodzi o to przekierowanie to sa marne szanse, bo jak je usuna to juz go nie bedzie. ale jak juz to zrobia to mozesz zalozyc je na nowo i wtedy napisac ze forum zostało przeniesione na inny adres Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
comfort
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 17:06, 17 Wrz 2006    Temat postu:

Tylko w tym problem że ja tego forum nierobiłem ale by em jego adminem sam bo kumpel zrezygnował ... w tym problem Exclamation

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jawowy
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 605
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 8:49, 18 Wrz 2006    Temat postu:

fakt fora są źle zabezpieczone bo korzystają z nich nieodpowiedzielne osoby. może zanim napiszesz coś o phpBB zastanowisz się czy sam jesteś "dobrze zabezpieczony". szykanie winy tylko po stronie serwisu jest dośc łątwe ale nie sądzisz że powinieneś zacząć od siebie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djdeaka
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Pon 9:59, 18 Wrz 2006    Temat postu:


Cytat:
fakt fora są źle zabezpieczone bo korzystają z nich nieodpowiedzielne osoby. może zanim napiszesz coś o phpBB zastanowisz się czy sam jesteś "dobrze zabezpieczony". szykanie winy tylko po stronie serwisu jest dośc łątwe ale nie sądzisz że powinieneś zacząć od siebie.

przepraszam ze sie wtracam ale czy jawowy mozesz nam powiedziec na czym polegal/mogl polegac blad comforta, bo pojechales tylko po nim ze to NAPEWNO nie wina fora.pl, ze to jego wina, ale nie napisales co mogl zrobic zle. A chyba wszyscy chcielibysmy wiedziec, co mozna zrobic zle i stracic forum jak a) masz trudne haslo, b) znasz go tylko ty. Wiec czego comfort niedopatrzyl ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GoRo
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 733
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 127.0.0.1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 12:24, 18 Wrz 2006    Temat postu:


djdeaka napisał:
A chyba wszyscy chcielibysmy wiedziec, co mozna zrobic zle i stracic forum jak a) masz trudne haslo, b) znasz go tylko ty. Wiec czego comfort niedopatrzyl ?

A skąd wiesz jak trudne hasło mial comfort??
Hasło mieć najlepiej jak najdłuższe, różne wielkości znaków, i najlepiej uzyć losowego ciągu znaków.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jawowy
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 605
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:39, 18 Wrz 2006    Temat postu:

hasło powinno mieć przynajmniej 7 znaków, zawierać przynajmniej 3 cyfry, nie powinno być kojarzone w żaden sposób z loginem. nie powinno być wyrażeniem słownikowym (jeden wyraz), nie podawaj go nikomu, nie zapamiętuj go w przeglądarkach, nie używaj na kompach przez Ciebie nieznanych (np. kawiarenki), skanuj swój komputer bo na nim też może być "wrogie oprogramowanie" - zainstalowane nawet przez przypadek przez członków rodziny. najważniejsze!!! mieć wyobraźnie i myśleć czy istnieje łatwy sposób na odgadnięce hasła przez inne osoby.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jawowy dnia Wto 8:59, 19 Wrz 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:33, 18 Wrz 2006    Temat postu:


jawowy napisał:
kojażone


Kojarzone.

ludzie włamują się do większych instytucji gdzie zabezpieczenia do nich kosztują czasami nawet po kilka milionów jak nie więcej,

fora.pl ma zabezpieczenia jakiej wartości? jeśli w ogóle mają wartość - więc za każdym razem nie wykluczaj tego że ktoś mógł wbić na te Wasze serwery osądzając tym użytkowników.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
comfort
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 21:19, 18 Wrz 2006    Temat postu:

No przepraszam ale moje hasło poprzedznone jest ppewną dużą literką nastepmnie ciągiem cyfr ... JAKA TU MOJA WINA JAK NIKOMU NIEPODAWAŁEM TEGO HASŁA Question Jak zawiniłem Question To tak jak idziesz do sklepu i nastwiasz sobie szafke na szyfr, a przychodzi jakis frajerzyna - ma jakies dojscia do tego i wyciaga ci np. z twojej szafki jakoms rzecz ... to napewno twoja wina. Acha i co do tego jakie długie jest moje hasło to napewno powyżej 7 znaków. Zawsze moja wina bo ... no własnie bo co Question Korzystam z waszych usług ... a co bedzie jak na to nowe ofrum mi sie ktos wałmie to co mam zrobic ... mam tam róznież inne hasło tak jak do szkrzynek pocztowych Exclamation CO WTEDY MI POWIECIE Question Pewnie że to Świety Mikołaj ... albo sam szatan przyszedł mi nazłosc zrobic Question Prosze o konkretną odpowiedz Exclamation

POZDRO ...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jawowy
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 605
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 9:01, 19 Wrz 2006    Temat postu:


Zychukp1 napisał:

ludzie włamują się do większych instytucji gdzie zabezpieczenia do nich kosztują czasami nawet po kilka milionów jak nie więcej,

fora.pl ma zabezpieczenia jakiej wartości? jeśli w ogóle mają wartość - więc za każdym razem nie wykluczaj tego że ktoś mógł wbić na te Wasze serwery osądzając tym użytkowników.


ale jeżeli mają miejsce takie włamania to jest to wina na 99% ludzi a nie sprzętu czy oprogramowania. zamykam temat bo nie prowadzi on do żadnych wniosków.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin