Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

zaprotestuj przeciw reklamom Gogla wysyłajac maila
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Parenne
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 14:42, 08 Cze 2010    Temat postu: zaprotestuj przeciw reklamom Gogla wysyłajac maila

<Uwaga!
Temat nie jest do wklejania zalow na temat reklam lub sposobow pozbycia sie ich z for. Prosze nei wklejac takich postów do tego tematu.>

Licze na wasza pomoc ws reklam Google'a. Reklamy wygladaja fatalnie - wszyscy to wiemy. Pomoż mi wysyłając maila ze skarga na http://www.fora.pl/index.php?file=contact. Ja juz to zrobilam.

Pomoż mi wysyłając maila ze skarga na http://www.fora.pl/index.php?file=contact


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Parenne dnia Wto 14:43, 08 Cze 2010, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amid
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 89
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 15:29, 08 Cze 2010    Temat postu:

Wysłałam! Ciekawe czy ktoś wogóle odpisze.

Że reklamy sa wszędobylskie, to wiemy. Ostatnio nie tak dawno pojawiły się na forum reklamukące nowe GG, miedzy wpisami same sie wstawiają, ale to co dziś dołożyli!!!! to juz niestety totalne przegięcie!!!! Dziadostwo do potęgi entej! Co mnie obchodzi czy Mucha jest w ciąży czy nie jest? i wiele innych bzdetów?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Amid dnia Wto 15:30, 08 Cze 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wujek_miecio
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 19:41, 08 Cze 2010    Temat postu:

ludzie przecież te reklamy to głupota najgorsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wysłałem wiadomość wy też wyślijcie


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Wujek_miecio dnia Wto 19:47, 08 Cze 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 9:02, 09 Cze 2010    Temat postu:

Przecież ten "protest" niczego nie zmieni! Fora.pl muszą "żyć z czegoś" i jakoś zarabiać. Zakładając forum za darmo zgadzamy się na pewne niedogodności. Reklamy są, były i będą! Całe szczęście, że przynajmniej za jakiś czas je zmienią na inne.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 18:58, 09 Cze 2010    Temat postu:

jkw reklamy reklamami, ale te gigantyczne reklamy pojawiające się w postach.... to już przegięcie totalne....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 23:53, 09 Cze 2010    Temat postu:

idą za rozwijającym się internetem na wielu stronach w takich miejscach są umiejscowione reklamy, dla nich to jest pieniądz dzięki któremu mają rozwój jak i pracę, więc z tych reklam po prostu nie mogą zrezygnować

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gibon
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 10:34, 10 Cze 2010    Temat postu:

Tak tak, rozwijającym się internetem. Szkoda tylko, że o rozwijaniu tego serwisu zapomnieli. Nie mam nic przeciwko reklamom, ale ilość i natarczywość tego ścierwa przeszła wszelkie granice. Pewnie znów chcą się nachapać hajsu dopóki nie zalaje ich fala maili od wku.... użytkowników.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 18:44, 10 Cze 2010    Temat postu:

~zychu Ty odstaw % bo znów piszesz głupoty.

Widziałeś tu jakiś rozwój przez ostatnie 1.5 roku? Było coś wprowadzone dla użytkowników serwisu?? Jakie były założenia?? Były ankiety co kolejne wprowadzać. I co?? I g... Nie ma niczego. Zresztą co było wprowadzane to nie było nigdy takie jak by tego chcieli userzy. Galeria to ostatnia modyfikacja. Ilu ją używa?? Jak dla mnie bezużyteczna od początku bo nie przemyślana. Zrobiona po to tylko by było widać że coś się dzieje. Miał być SB (zresztą mi i tak nie potrzebny) i jakoś nie widać. Już nawet naprawę usterek załatwiamy przez np. Dziennik Internetowy bo zwykłych userów mają w du.. Jeszcze dobrze że zagląda tu Kamik to nie ma do końca wrażenia że nas olali. Choć pewnie i Jego mają gdzieś. Zapewne ma tu tylko sprzątać.

Wprowadzane są tylko i wyłącznie nowe formy reklamy. Piszesz że dla kasy do rozwoju?? Więc albo jesteś pod wpływem, albo Ci słońce zaszkodziło.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 18:53, 10 Cze 2010    Temat postu:

trzeba bedzie znowu wziac sprawy w swoje rece.....
heh....

tylko czy cos sie wskora.... juz sama nie wiem...rece opadaja...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zjawa
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 10:57, 11 Cze 2010    Temat postu:

Litośśśśśśśśśśśśśści .
chciałam problem wyskakujących reklam przemilczeć , przecierpieć ,
ale tego dłużej już się nie da. Jak to możliwe, by nie można było żadnej strony /postu/ otworzyć, bo reklamy lecą jak........ Embarassed
Wszystko ma swoje miejsce i czas.Rozumiem , że reklamy tez, ale by to było w granicach przyzwoitości i normalnego funkcjonowania.
Czy to tak dużo ?????????

Pozdrawiam Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 16:34, 11 Cze 2010    Temat postu:

Dr. Kidler - nie mam wpływu na poczynania GG. Mogę jedynie przyspieszyć naprawę awarii poprzez wskazanie problemu.

Co do reklam google'a - to są to reklamy bardzo popularne i fora.pl nie za bardzo ma wpływ na to co się emituje, a co nie. Mają wpływ na to firmy, które wykupują takie reklamy. Faktycznie - niektóre są uciążliwe - np. reklama wyskakująca z przyciskiem do jej zamknięcia - praktycznie niewidocznym (biały napis "Close" nad reklamą).

Myślę, że większość z Was ma na tyle fantazji, jak może wyglądać sytuacja potrzebna do "zdjęcia reklam" - IMHO zostaną one usunięte tylko w przypadku, gdy ktoś z fora.pl przedstawi sprawozdanie radzie GG, na podstawie którego jasno będzie wynikało - daliśmy reklamy => mamy mało odsłon, a dalej idąc tym tropem -> maleją zyski. Gdy takiego przełożenia nie będzie, trudno na coś takiego liczyć.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Matek0711
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 13:30, 11 Wrz 2010    Temat postu:

Jest pewne rozwiązanie lecz trudne w realizacji wystarczy że wszyscy zaczną zniechęcać do firm reklamujących się na naszych forach a one widząc że nie mają z tych reklam to zniechęci ich to chociaż na jakiś czas:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 13:55, 11 Wrz 2010    Temat postu:


Matek0711 napisał:
Jest pewne rozwiązanie lecz trudne w realizacji wystarczy że wszyscy zaczną zniechęcać do firm reklamujących się na naszych forach a one widząc że nie mają z tych reklam to zniechęci ich to chociaż na jakiś czas:)


Zastanawiam się czy Ty na serio w to wierzysz co napisałeś. Jeśli tak to proponuję mały spacerek na świeżym powietrzu w celu dotlenienia.

P.S. Sprawdzaj na przyszłość daty ostatniego postu.


Jak nie chcesz widzieć reklam a używasz FireFoxa to proponuję wtyczkę AdBlock Plus.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cHrzanek
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Wr.
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 11:17, 18 Wrz 2010    Temat postu:

Ja dzisiaj z ciekawości wszedłem do siebie na forum przez Internet Explorer (na co dzień używam Firefoxa). Załamka! reklama na reklamie. Dodatek Adblock Plus w Firefoxie jest zbawieniem.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Parow
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 12:06, 18 Wrz 2010    Temat postu:

Masz rację. Jak nie używasz programu to się roi od reklam. Ten kto stworzył program AdBlock Plus jest genialny.

Rozumiem. Trzeba na czymś zarabiać, ale te reklamy na fora.pl to lekka przesada.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Parow dnia Sob 12:06, 18 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin