Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Zablokowane forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mufka
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 15:03, 12 Gru 2011    Temat postu: Zablokowane forum

Witam! Założyłam ostatnio forum dla grupy znajomych. Chciałabym by treść postów była dostępna tylko dla osób zarejestrowanych. Tak też w ustawieniach zaznaczyłam te opcje (dla zalogowanych użytkowników). Nie wiem czy coś zrobiłam nie tak, bo forum jest zablokowane. Jak wchodzę normalnie i się loguję, to po kliknięciu tematu zostaję przeniesiona na stronę bez tych opcji. Poza tym na tej właśnie stronie nie jestem zalogowana. Kiedy próbuję się ponownie zalogować nic nie działa. Kiedy wchodzę z poziomu admina mogę oglądać wszystko. W ustawieniach nie mam zaznaczonej opcji blokowania. Moje uprawnienia też nie powinny blokować strony. Jeszcze jedno...mam IE 9. Ciągle wyskakuje mi komunikat "wyświetlana jest tylko bezpieczna zawartość". Jak się tego pozbyć? Wiem, że moje pytania są może i banalne, ale ze względu na moje siwe włosy proszę o wyrozumiałość. To moje pierwsze forum. Z góry dziękuję za pomoc.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin