Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Wstawianie grafik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Babokko
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 19:59, 04 Lut 2018    Temat postu: Wstawianie grafik

Witam
mam mały problem, przeczytałem z 20 poradników jak wstawić grafikę na forum i wszędzie jest to samo , należy użyć znacznika img i koniec . Taki problem że nie działa to u mnie i nie mam zielonego pojęcia co robię źle. Zapisałem grafikę na dysku google i próbowałem różnymi sposobami to wrzucić ale nie wychodzi mi to. Cały czas pojawia sie znacznik img ling do obrazka i znowu znacznik
Oto adres
lords.fora.pl/poradniki,5/dodawanie-screenow-do-forum,21.html

Będę bardzo wdzięczny za wykazanie co robię źle.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 7:41, 05 Lut 2018    Temat postu:

No, nie bardzo rozumiem w czym problem i po co podajesz tutaj adres swojego forum (do tego bez działającego linka, czego robić nie należy). Tutaj niczego nie czytałeś, żadnego tematu/poradnika/instrukcji/FAQ
Wszędzie instrukcje są jasne, wstawiana grafika ma mieć postać:
[img] link do brazka [/img]

link do obrazka oznacza, że obrazek musi mieć swój internetowy adres typu
http:/ czyli musi być gdzieś zahostingowany, np. na fotosiku, albo photobucket, albo gdzieś indziej najlepiej darmowym. Nie może być spacji między znacznikiem a linkiem.

Czyli np. [img]http://images49.fotosik.pl/73/10897e0dc9ac4d16.jpg*[/img]
Oczywiście BEZ gwiazdki, ona jest "techniczna* - inaczej byłby widoczny obrazek!! Czyli coś takiego



Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pon 7:57, 05 Lut 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Babokko
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 3:31, 08 Lut 2018    Temat postu:

Przepraszam za link. No właśnie tak robiłem czytałem poradniki itd. Link wstawiłem aby pokazać ze mi wrzuca [img] adres obrazka [/img]
ale obrazka nie pokazuje

Obraz był na moim koncie google.Po jakimś czasie usunełem feralny link bo straszył.
Własnie doszedłem że problemem jest dysk google. Niby można to obejść ale chyba prościej będzie hostować gdzie indziej. Przepraszam i pozdrawiam.



Właśnie sprawdziłem i po zahostowaniu zdjęcia na inny serwis wszystko ładnie działa.
Z dysku google możemy sobie tyko link podać lub uskuteczniać jakieś hockiklocki aby nam działało. Szkoda roboty skoro jest tyle darmowych serwisów z hostingiem zdjęć a na forum o pierdołach nie potrzebuje ultra jakości.

Temat do kosza.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Babokko dnia Czw 3:56, 08 Lut 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 8:08, 08 Lut 2018    Temat postu:

Tak jak było w poprzednim poście plik musi mieć adres typu [link widoczny dla zalogowanych] a tego dysk google nie daje, to taki wirtualny dysk którego używamy jak dysku w kompie ale nie służy do hostingu pliku.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin