Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Witam mam pytanie czy..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reich
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 21:26, 23 Lut 2007    Temat postu: Witam mam pytanie czy..

Czy da się mieć cos takiego (Obrazek mojej strony reprezentacyjnej?) oznaczone w kołku [link widoczny dla zalogowanych]
no i jak to się dodaje. dzieki za pomoc


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 21:29, 23 Lut 2007    Temat postu:

Da się. Na forum już kilkakrotnie widziałem skrypt. Poszukaj. Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Reich
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 21:32, 23 Lut 2007    Temat postu:

ok spoko ze sie da i wiem o tym a jak to sie nazywa jakie slowa kluczowe mam wpisywac szukam od wczoraj juz nawest sporo bajerow dodalem dzieki waszemu forum a mam juz gotowa do uzytkowania ale ten bajerek niewiem jak sie nazywa i gdzie sie wkleja badz laskaw i podaj link jesli mozesz do tego tematu gdzie to opisuje

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
malenstwo777.
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 22:45, 23 Lut 2007    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Reich
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 23:39, 23 Lut 2007    Temat postu:

dzieki @Maleństwo przyda sie do WWW ale szkoda ze u Was niema takiej mozliwosci a byl by full wypas(WWW + Forum)z tym samym Favicon a Ligowiec nabijacz postów czy za te posty dostaje sie kase?? jesli tak to moze sie przylacze do twojej Ligi Razz Pozdrawiam i bez urazy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 0:09, 24 Lut 2007    Temat postu:

Sorry, ale przyjmujemy tylko członków, którzy sobą coś reprezentują. Wyślij podanie, życiorys i trzy zdjęcia, a gdzieś cię upchnę w kolejce oczekujących.

A następnym razem jak będziesz gdzieś nowy, to się ogranicz w swoich debilnych komentarzach. Nie jestem winny temu, że nie potrafisz korzystać z podstawowych funkcji internetu...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow_Devil
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 1262
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa - Sadyba

PostWysłany: Sob 16:31, 24 Lut 2007    Temat postu:

jak to u nas nie ma takiej mozliwosci????

nie zebym pisal o tym skrypcie kilka krotnie nawet w zeszlym tygodniu okolo 2 razy... szukac!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Reich
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 21:05, 24 Lut 2007    Temat postu:

Dzięki za podpowiedz shadow Devil nawet w zeszlym tygodniu bylo jakies 300 postow tylko pod haslem scrypty wyskoczylo ponad 700 wynikow a w tych tematach bylo od 10 postow do 400 i niema możliwości sprawdzenia wszystkiego korzystając nawet z pomocy ktora jest w przegladarce. pod hasłem Favicon tylko 4 jedno z nich, ale to byly tylko poczatki i chcialiście ta opcje dodac niewiadomo jak to sie rostrzegnelo http://www.forum.fora.pl/viewtopic.php?t=225&highlight=favicon
http://www.forum.fora.pl/viewtopic.php?t=18634&highlight=favicon w tym poscie nie bylo wytlumaczone po kolei jak sie robi i gdzie co sie wrzuca.
1. gdzie jest moj glowny katalog forum??
2. jak moge wrzucic swoja juz zrobiona Favicone skoro imageshake mi ja odrzuca bo nie przejmuje format ( ICO )
3. Jeśli ktoś kto wie i mogłby wytlumaczyć jak Favicon'e się dodaję, mam już gotową i mam ją na Dysku to proszę napisanie odpowiedzi poniżej lub na GG(8615226)
4. Co może być dla Was banalne dla innych jest nowością. Proszę nie wywyszczać się nad innymi i skoro Was prosi o coś to oczekuje pewnej i zrozumiałej odpowiedzi.
5. Ligowiec za nim obrazisz kogoś zastanów się czy warto obrażać pod moim postem nie zrozumialem tresci i checi ktore do mnie kierowales (Moze abym uzyl glowy??) głowę mam bo skoro juz się wbileś do tego tematu i widziales obrazek ktory podalem w 1 poscie to niewidzialem jak nawet sie nazywa!! nazwałem : "Takie cosik" a więc jak mogę użyc "podstawowych funkcji internetu" skoro nieznam nazwy a potrzebowałem właściwej odpowiedzi i dziękuje już wiem, że jest to Favicon. Teraz tylko zostalo mi się dowiedzieć jak to działa i dodać do swojego forum. Z dodaniem nie ktorych scryptów (ShoutBox, Radio, i obrazki). Tylko ty piszesz mi tu zebym ograniczyl sie w komentarzach, to lepiej ty sie ogranicz w swoich wypowiedziach a jak bys napisal ze "nazywa sie to Favicon" to nikt nie reagowalby na twoje nezbedne SPAMY. Moze komuś i pomogleś ale nie tu i nie mnie!
6. Jeśli ktoś już szuka i nie może znaleść to proszę nie rób cię z niego debila bo to nie sluży pomocą.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin